1.7.10 Problem, Mody

Zombie
minecraft, problem
Maximus1221
Maximus1221

Witam, mam problem z uruchomieniem serwera

Silnik KCauldron-1.7.10-1614.200-bundle

Paczka modów: MadzikowyPack

2gb ram

Instaluję silnik, wrzucam mody do folderu mods i taki oto crash na consoli:

https://pastebin.com/URveh7wR

Wczesniej wrzucałem całą paczkę serwerową ( http://kenpack.pl/madzikowypack/pobierz/ ) Ale w ogóle modów nie wyszukiwało.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Według mnie mody są źle dobrane do siebie. Oraz problem tkwi w tym: Starting minecraft server version 1.7.10 Oraz tym: FML has found a non-mod file commons-compress-1.8.1.jar in your mods directory. It will now be injected into your classpath. This could severe stability issues, it should be removed if possible. W linijce 53 oraz 54 na pastebinie masz wypisane wszystkie mody, które za pewne nie ładują Ci się. Problem jest również z biomami: Erebus can not use biome ID 100 because it's being used by (...) Please choose a different one. Modów nie wyszukuje bo problem jest również z CoreModem: The following coremods do not have a @MCVersion annotation. They may cause problems if this is not the correct version of Minecraft for them. A tutaj dokładniej: Missing @MCVersion: codechicken.core.launch.CodeChickenCorePlugin invtweaks.forge.asm.FMLPlugin ivorius.ivtoolkit.IvToolkitLoadingPlugin codechicken.nei.asm.NEICorePlugin openblocks.OpenBlocksCorePlugin openmods.core.OpenModsCorePlugin

Podsumowując, paczka jest źle skonstruowana. Są problemy z CodeChickenCorePlugin oraz initializacją* (*initializing) modów.

Maximus1221
Maximus1221

Dobra, napisałem do twórcy - KenPacks na maila i odpisał cytuję "u mnie na vps wszystko działa" ;F

483x38

Pytanie do screena: Który plik powinienem zamienić na serwerID?

Obecnie mam zmieniony minecraft_server1.7.10 I serwer działa, ale modów nie wyszukuje. Jak się stawia blok z moda to on znika

Natomiast MadzikowyPack_Serwer nie ma nic. Czysta konsola

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ten którym odpalasz serwer masz zamienić. Jak odpalasz klikając w mc_server to jego zamień.

Maximus1221
Maximus1221

606x329

Przepraszam ale mi to trzeba jak dziecku wytłumaczyć...

Który plik mam zamienić na serwerID zeby to działało? Bo jak zamieniam minecraft_server to czyste 1.7.10 mi się stawia. Może mam coś odpalić zanim to wrzuce na FTP? zmienić coś w server properties?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Pokaż zawartość Uruchom MadzikowyPack 1GB

Maximus1221
Maximus1221

Gdy uruchamiam Pokazują mi się dwie konsole niby się tam wszystko załadowało, ale do gry nie wszedłem bo szczerze nie wiedziałem jak ;F

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Dwie konsole, do MadzikPack.jar i server.jar, bo MadzikPack.jar pewnie tylko odpala server. Podaj zawartość na pastebin uruchom madzikpack.

Maximus1221
Maximus1221

Oto logi po uruchomieniu MadzikPack.jar, w dwóch pastach bo za dużo tego jest i nie chciał mi w jednym przyjąć:

#1 https://pastebin.com/rMisJ8y4 #2 https://pastebin.com/absxXmih

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Chodziło mi o zawartość pliku "Uruchom MadzikPack 1gb" - otwórz notatnikiem a najlepiej notepadem++ jak masz i daj na pastebina.

Maximus1221
Maximus1221

690x286

To pokazuje mi się kiedy klikam "edytuj"

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

No to musisz zmienić nazwę z MadzikowyPack_Server.jar na serwer.jar ;) Inaczej nie pójdzie ;)

PS. Nie musisz dopisywać ID przy serwer.jar ;) Samo się dopisuje ;)

Maximus1221
Maximus1221

485x86

Zmieniłem tak, plik jar MadzikPack_Serwer.jar zmieniony na serwer37984.jar i w konsoli dalej nic nie ma

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Masz serwer MC, nie z VPSa. W konfiguracji serwera, zmień Jave na 8 i wybierz wersję powyżej 1.7.2 (czyli to 1.7.2).

Zobacz ponownie.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Jak dalej nie rusza, daj Java 7.

Maximus1221
Maximus1221

Dziękuje wszystkim którzy pomagali!!

Serwer działa jak należy, co prawda bez 2 modów ale da się żyć!! Pięknie dziękuje! ;P