ABot - Aplikacja na serwery TeamSpeak3

Zombie
współpraca-odrzucone
ArrMeeR
ArrMeeR

Nazwa projektu

ABot

Cel

Automatyzacja serwerów TeamSpeak3

Co udało nam się zrobić

W tym momencie w bocie dostępne są poniższe funkcje oraz komendy:

Automatyczne generowanie listy administracji Automatyczne przenoszenie użytkowników na kanał AFK po określonym czasie bezczynności bądź nadawanie im specjalnej rangi AFK Automatyczne informowanie administracji o pobycie użytkownika na kanale pomocy Automatyczne nadawanie rangi użytkownikowi po określonym czasie spędzonym na serwerze Automatyczne sprawdzanie kanałów pod względem aktywności oraz pod względem poprawności nazwy kanału i filtrowanie nazw kanałów pod względem nie dozwolonych wyrazów Automatyczne nadawanie rangi po wejściu na określony kanał Automatyczne przyznawanie kanału prywatnego po wejściu na określony kanał Automatyczna zmiana Host Message serwera, wpisywanie tam danych serwerowych Automatyczne wpisywanie informacji o serwerze w nazwy kanałów Filtrowanie nicków, pod względem nie dozwolonych wyrazów Automatyczne wysyłanie wiadomości co określony czas na czacie globalnym Automatyczne wpisywanie ilości osób online w nazwę serwera Automatyczne generowanie TOP ilości połączeń Automatyczne generowanie TOP najdłuższych połączeń Automatyczne generowanie TOP czasu spędzonego na serwerze Automatyczne wysyłanie wiadomości powitalnej po wejściu na serwer Automatyczne wpisywanie ilości kanałów prywatnych w nazwę kanału Automatyczne wpisywanie ilości wolnych kanałów prywatnych w nazwę kanału Automatyczne generowanie listy wolnych kanałów prywatnych Automatyczne tworzenie wolnych kanałów prywatnych, jeżeli ich ilość jest mniejsza niż ustalona w konfiguracji Automatyczne wpisywanie w nazwę kanału ilość administratorów online, a w opis ich nicki

Komenda !help - wyświetla listę komend Komenda !meeting - przenosi administrację na kanał zebrania Komenda !check - sprawdza kanały prywatne Komenda !channel - zakłada kanał w strefie prywatnej

Plany

Chcę dodać jak najwięcej funkcji ułatwiających prace administracji serwerów TeamSpeak3

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Ja - ArrMeeR

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Raczej bota będe pisał sam

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer VPS 4 GB KVM do testowania bota

Co mogę zaoferować w zamian

Więc mogę zaoferować dwie opcje:

  1. Polecanie moim klientom hostingu lvlup.pro. Dodanie reklamy lvlup.pro w plikach bota oraz przy startowaniu bota.
  2. Mogę dać Wam licencję na bota, dzięki której będziecie mogli udostępniać/sprzedawać go swoim klientom na ich serwery TeamSpeak3 (Jedna licencja jest warta 75 zł)

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Jest to jeden z dwóch dostępnych botów tego typu w Polsce. Dzięki niemu można w pełni zautomatyzować serwer TeamSpeak3. Wy będziecie mogli poszerzyć swoją ofertę o bota na serwer :slight_smile: Bot zużywa bardzo mało zasobów i jest szybki. Jest bardzo prosty w konfiguracji.

Wszystkie funkcje w akcji można zobaczyć na serwerze TS3: 94.23.90.13

LinGruby
LinGruby Pionier

Witam 😎

ArrMeeR:

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer VPS 4 GB KVM do testowania bota

Ciekawe to możesz wytłumaczyć dlaczego na swoim serwerze korzystasz z m-bot'a a nie ze swojego ABot'a

To dlaczego na mpcforum w marcu bot wisiał jako darmowy a teraz

ArrMeeR:

Jedna licencja jest warta 75 zł

Piszesz że:

ArrMeeR:

Jest to jeden z dwóch dostępnych botów tego typu w Polsce.

To po co Ci serwer do testowania czegoś nie rozumiem ( rzecz która jest dostępna i nie potrzebuje testów ) i korzysta się ze swojego ABot'a jak jest dostępny ;-)

A na koniec nic tu http://memkis.ru/index.php?session_new=aHR0cDovL3Bhc3RlYmluLmNvbS9SYld3ZjBkVA$$? ciekawego nie widać ;-)

Osobiście jestem na nie ale ja decyzji nie podejmuję :slight_smile:

ArrMeeR
ArrMeeR

Mój serwer jest serwerem publicznym, korzystam na nim z mbota, bo mój ABot aktualnie nie ma niektórych funkcji, które potrzebuje. Z ABota korzystam na serwerze prywatnym, na localu.

Tak, bot był darmowy i nadal jest, gdybyś sledził mpcforum to byś wiedział. Teraz bot jest dostępny w wersji darmowej - zabiera więcej zasobów, ma mniej funkcji, nie ma akutalizacji oraz wersji płatnej, którą opisałem powyżej.

Potrzebuje serwera, żeby pokazać ludziom bota w akcji. Aktualnie trzymam go na localu.

Co to w ogóle za link podałeś?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Ja mam mieszane uczucia co do tego projektu. Z jednej strony widzę dobrą, ciekawą oraz profesjonalną aplikacje i pewne pomysły by je rozwijać... Ale z drugiej nie widzę specjalnego zapotrzebowania na to abyś otrzymał wybrany przez Ciebie pakiet - sam piszesz, że potrzebujesz go głownie do tego żeby pokazać ludziom bota w akcji . Nie podoba mi się to zbytnio.

Wydaje mi się, że również po to kupuje się VPSy, by wypróbować jakiejś aplikacji ;)

LinGruby
LinGruby Pionier

ArrMeeR:

Co to w ogóle za link podałeś?

A w linku jest to http://pastebin.com/QP8gJvdQ czyli to darmowa wersja rozumiem bo płatnej byś nie publikował ?

A bot jak jest to chyba najlepiej go przetestować jak się ma serwer i pokazać co potrafi posiadając już serwer i korzystając nie ze swojego produktu, czegoś jednak nie rozumiem. Co miałbyś pokazać jak bot pracuje na pustym serwie TS, czyli po tym co napisałeś to m-bot na publiczny serwer a Twój ABot na prywatny serwer w lokalu trzymasz zamiast go pokazać co potrafi. Dziwne to dla mnie.

ArrMeeR
ArrMeeR

W tym linku jest config darmowej wersji bota, chyba nawet starej wersji. Widocznie ktoś potrzebował pomocy i wkleił tam config :V

Jeszcze dzisiaj zrobie serwer, na którym pokaże wszystkie funkcję ABota.

ArrMeeR
ArrMeeR

Okej, zrobiłem kopie mojego publicznego serwera i uruchomiłem tam ABota. Zapraszam na: 94.23.90.13

Działają tam wszystkie możliwe funkcje, które aktualnie są w ABocie

luxDev
luxDev Pionier

Ja się na tych sprawach mało znam ale @NightmareFallen na pewno się wypowie :D

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

@ArrMeeR Zagadaj do mnie na PM, mam kilka pytań które średnio publikować.

bezkapi
bezkapi

Serwer VPS 4 GB KVM do testowania bota Bot zużywa bardzo mało zasobów i jest szybki.

Skoro zuzywa malo zasobow to po co ci az tyle ramu?

$config['top10connections']['enabled'] = false;

Czemu akurat top10? Nie lepiej by bylo do ustawienia w configu ile ma byc?

ArrMeeR
ArrMeeR

To jest stara wersja bota (0.6.3 (darmowa)) W najnowszej wersji (1.0.1 (płatna)) jest to do ustawienia. Tyle zasobów, bo bede tam jeszcze potrzebował serwer licencyjny, serwer testowy teamspeak, testowe boty muzyczne i kilka innych rzeczy.

bezkapi
bezkapi

Sinusbot, mysql, bot (w c# na mono), teamspeak, baner w javie i sytuacja wyglada tak u mnie: http://pastebin.com/raw/Z5rzhLmD 4gb to chyba jakis serwer do gry bedziesz stawial.

koweq
koweq

Cokolwiek coś tutaj?

endrjoo96
endrjoo96

Koweq na wykopkach :D Solidny odkop, gratulacje xD

koweq
koweq

No ale 2 miesiące podczas ustaleń? Dziwne.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Projekt jest jeszcze aktualny? 3 miesiąc i bez wyników projektu

ArrMeeR
ArrMeeR

Cały czas czekam na informacje od SystemZ na temat integracji bota z api LVLUP

K-Scripts
K-Scripts

Szukam sensu Twojej aplikacji, która według mnie nie ma sensu. Mbot objął już praktycznie cały rynek serwerów głosowych i nic mu się nie równa. Jesteś naszym klientem, widziałem kod Twojej aplikacji w najnowszych wersjach (Proste zabezpieczenia) i nie ma tu szału. Aplikacja jest mało stabilna i zabiera dużo zasobów co w dzisiejszych czasach jest wielkim minusem. Życzę Ci powodzenia.

Fallen
Fallen Pionier

Przemku ale twoja aplikacja nie jest lepsza :) lubi sobie wciągnąć CPU oraz config jest chaotyczny.

ArrMeeR
ArrMeeR

Chciałbym zwrócić uwagę, że sam korzystałeś z takiego sposobu zabezpieczeń, póki nie przeszedłeś na ionCube. Aplikacja działa bez przerwy na moim testowym serwerze od 30 dni przy czym zużywa 100 mb ramu.

K-Scripts
K-Scripts

Lubiła* Po odpowiednim przepisaniu podstawowych funkcji to się zmieniło :)

K-Scripts
K-Scripts

Tego nawet nie można nazwać sposobem zabezpieczeń. I oby działała ciągle, podepnij ją pod serwer +/- 200 osób.

bezkapi
bezkapi

PHP MASTER REJS XDDDD jak tam 400 zl za bota w PHP XD

K-Scripts
K-Scripts

350* to po pierwsze po drugie cena odpowiada wszystkim, a Ty najwidoczniej masz ból tyłeczka. :* I nie rozumiem co masz na myśli pisząc "REJS".

bezkapi
bezkapi

Dlaczego mialbym miec bol dupy?

"Szukam sensu Twojej aplikacji, która według mnie nie ma sensu." Dobrze zlozone zdanie, gratki.

endrjoo96
endrjoo96

Tę dyskusję powinniście panowie przenieść na jakiś offtop lub najlepiej prywatne wiadomości, wątpię by kogokolwiek oprócz was interesowała ta sprzeczka, która nie wnosi nic do rozpatrzenia projektu.

ArrMeeR
ArrMeeR

Ja nie mam zamiaru z nikim konkurować. Szanuję Przemka i jego pracę. Skończmy tą dyskusję

K-Scripts
K-Scripts

Akurat to zdanie nie ma sensu. Do tego mogę się śmiało przyznać, ale osoba po ciężkim dniu pracy mało już myśli. Pozdrawiam.

koweq
koweq

Coś tutaj @SystemZ się dzieje? Bo tak sobie temat wisi i wisi...

anon82750602
anon82750602

Biją rekordy najdłużej wiszącego projektu na tym forum 😄

Szymon
Szymon

Moim zdaniem nie ma sensu się pchać w to. Zwłaszcza, że @SystemZ wycofuje serwery TS3. Poza tym bot w php nie jest najwydajniejszy.

JanekJaran
JanekJaran

Wiadomo coś co z tym Abotem?

koweq
koweq

no to chyba zapomniany wątek jest, nie? xd

luxDev
luxDev Pionier

Nie wiem co wam to przeszkadza, niech sobie to wisi ile chce, Michał decyduje co z projektem, mnie tam to nie ciekawi, może czekają na coś :)

anon10657637
anon10657637

. [taktyczna kropka dla przypomnienia]

ArrMeeR
ArrMeeR

Jakowo, że nie mogę już pisać do @SystemZ na PW, zapytam się tutaj. Jak robimy w końcu?

anon82750602
anon82750602

Zaraz będzie z rok wisiało ;)

luxDev
luxDev Pionier

Tak sobie pomyślałem, skoro tak wisi a SystemZ mógłby już dawno zamknąć temat, jednym słowem to czeka na coś ze strony SystemZ skoro ArrMeer sam nawet naciskał na informacje.

E-pg
E-pg

Ciekawe ile jeszcze ten wątek będzie "wisiał"

endrjoo96
endrjoo96

Przynajmniej będzie na tym forum rekord nie do przebicia ;)

Marcoral
Marcoral Pionier

Zapamiętajcie dobrze ten moment, bo kiedyś przejdzie do historii. Za 10 lat, kiedy forum lvlupa na dobre wyprze wszystkie niszowe fora, na youtube zaczną pojawiać się filmiki w stylu 10 rzeczy o forum lvlup, których nie wiedziałeś! - jedną z takich ciekawostek będzie zapewne "Numer ileśtam - najdłuższe ustalenia nt. projektu trwały ponad rok!" :D

koweq
koweq

co tu się odwala XD

endrjoo96
endrjoo96

Może autor bota przepisuje go na Discorda czy coś, bo wątpię że bot TS w aktualnej chwili przejdzie :V

ArrMeeR
ArrMeeR

Zapiszę się w historii tego forum hehe.

Autor bota dalej go rozwija i sprzedaje, dlatego nie ma co się obawiać ;)

koweq
koweq

To może w końcu ustalenia dobiegną końca? xD

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

A spieszy Ci się gdzieś? :D

koweq
koweq

Czekasz na dalsze rekordy? XD

BakusCpunekk
BakusCpunekk

Skoro mogę w tym miejscu się wypowiedzieć, bot szału nie robi. Po uporaniu się z wyłączaniem się go co kilka godzin, użytkownicy skarżyli się że strasznie wolno reaguje na komendy. Bierze mało zasobów. 30 -50 mb ramu i ok 13 % mojego cpu. Plusem jest obsługa mysql, lecz jest strasznie mało opcji. Polecam darmową wersję tym, którzy mają małe serwery TeamSpeak. ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Projekt dość ciekawy :slight_smile: @ArrMeeR skąd Cię kojarzę, hmm?

ArrMeeR
ArrMeeR

@BakusCpunekk Mówisz o darmowej wersji?

@DoreK Chyba z minekroftów xd

BakusCpunekk
BakusCpunekk

Tak, o darmowej. ^^ Chciałbym wiedzieć o funkcjach w wersji płatnej. ^^

anon10657637
anon10657637

ArrMeeR:

Co udało nam się zrobić

W tym momencie w bocie dostępne są poniższe funkcje oraz komendy:

Automatyczne generowanie listy administracji Automatyczne przenoszenie użytkowników na kanał AFK po określonym czasie bezczynności bądź nadawanie im specjalnej rangi AFK Automatyczne informowanie administracji o pobycie użytkownika na kanale pomocy Automatyczne nadawanie rangi użytkownikowi po określonym czasie spędzonym na serwerze Automatyczne sprawdzanie kanałów pod względem aktywności oraz pod względem poprawności nazwy kanału i filtrowanie nazw kanałów pod względem nie dozwolonych wyrazów Automatyczne nadawanie rangi po wejściu na określony kanał Automatyczne przyznawanie kanału prywatnego po wejściu na określony kanał Automatyczna zmiana Host Message serwera, wpisywanie tam danych serwerowych Automatyczne wpisywanie informacji o serwerze w nazwy kanałów Filtrowanie nicków, pod względem nie dozwolonych wyrazów Automatyczne wysyłanie wiadomości co określony czas na czacie globalnym Automatyczne wpisywanie ilości osób online w nazwę serwera Automatyczne generowanie TOP ilości połączeń Automatyczne generowanie TOP najdłuższych połączeń Automatyczne generowanie TOP czasu spędzonego na serwerze Automatyczne wysyłanie wiadomości powitalnej po wejściu na serwer Automatyczne wpisywanie ilości kanałów prywatnych w nazwę kanału Automatyczne wpisywanie ilości wolnych kanałów prywatnych w nazwę kanału Automatyczne generowanie listy wolnych kanałów prywatnych Automatyczne tworzenie wolnych kanałów prywatnych, jeżeli ich ilość jest mniejsza niż ustalona w konfiguracji Automatyczne wpisywanie w nazwę kanału ilość administratorów online, a w opis ich nicki

Komenda !help - wyświetla listę komend Komenda !meeting - przenosi administrację na kanał zebrania Komenda !check - sprawdza kanały prywatne Komenda !channel - zakłada kanał w strefie prywatnej

@BakusCpunekk wystarczy przeczytać temat.

BakusCpunekk
BakusCpunekk

Wybacz, leciałem szybko przez temat. ;c Co do autora, dodaj ochronę grup na nicki lub unikalne ID, z pewnością się przyda. ^^

DoreK
DoreK α-tester v3

Tak, z minkroftów, ale gdzie konkretnie... chyba już wiem skąd konkretnie, taki serwer easyhc gdzie się wbiłem w niepożądane miejsce :kappa:

ArrMeeR
ArrMeeR

@DoreK A no było coś takiego :D Ale to było dawno, byłem młody i głupi i te sprawy ;)

Ta lista funkcji jest nie aktualna. W wolnym czasie poprawię ją na nową.

DoreK
DoreK α-tester v3

No tak 😛 PS: DC żyje, możesz na dniach wbić, IP raczej nie podam ale wystarczy raczej w google podać nazwę serwera, myślę że pamiętasz 😛

Jak z ustaleniami? Chyba trochę długo to trwa :P

E-pg
E-pg

@anon10657637 @BakusCpunekk Te funkcje są nieaktualne (a przynajmniej to widzę na MPC) [code] Funkcje aplikacji ABot: Automatyczne generowanie listy administracji

Automatyczne przenoszenie użytkowników na kanał AFK po określonym czasie bezczynności bądź nadawanie im specjalnej rangi AFK

Automatyczne informowanie administracji o pobycie użytkownika na kanale pomocy

Automatyczne nadawanie rangi użytkownikowi po określonym czasie spędzonym na serwerze

Automatyczne sprawdzanie kanałów pod względem aktywności oraz pod względem poprawności nazwy kanału i filtrowanie nazw kanałów pod względem nie dozwolonych wyrazów

Automatyczne nadawanie rangi po wejściu na określony kanał

Automatyczne przyznawanie kanału prywatnego po wejściu na określony kanał

Automatyczna zmiana Host Message serwera, wpisywanie tam danych serwerowych

Automatyczne wpisywanie informacji o serwerze w nazwy kanałów

Filtrowanie nicków, pod względem nie dozwolonych wyrazów

Automatyczne wysyłanie wiadomości co określony czas na czacie globalnym

Automatyczne wpisywanie ilości osób online w nazwę serwera

Automatyczne generowanie TOP ilości połączeń

Automatyczne generowanie TOP najdłuższych połączeń

Automatyczne generowanie TOP czasu spędzonego na serwerze

Automatyczne wysyłanie wiadomości powitalnej po wejściu na serwer

Automatyczne wpisywanie ilości kanałów prywatnych w nazwę kanału

Automatyczne wpisywanie ilości wolnych kanałów prywatnych w nazwę kanału

Automatyczne generowanie listy wolnych kanałów prywatnych

Automatyczne tworzenie wolnych kanałów prywatnych, jeżeli ich ilość jest mniejsza niż ustalona w konfiguracji

Automatyczne wpisywanie w nazwę kanału ilość administratorów online, a w opis ich nicki

Automatyczne uzupełnianie luk w kanałach prywatnych

Automatyczne generowanie banneru

Automatyczne nadawanie użytkownikom poziomowych po spędzeniu na serwerze określonego w konfiguracji czasu

Automatyczne generowanie TOP poziomów użytkowników

Automatyczne wpisywanie statusu administracji w nazwę kanału

Automatyczne wpisywanie informacji o podanym w konfiguracji użytkowniku na YouTube w nazwę kanału

Automatyczne wpisywanie informacji o podanym w konfiguracji kanale na Twitch w opis kanału

Automatyczne zabieranie grupy administracyjnej użytkownikowi, gdy jego uid nie jest podane w konfiguracji

Automatyczne zabieranie grup użytkownikowi, gdy ich ilość przekracza ustaloną w konfiguracji

Automatyczne wyrzucanie z serwera użytkowników z włączonym oprogramowaniem VPN

Automatyczne tworzenie kanałów publicznych gdy ich zabraknie

Automatyczne przenoszenie użytkowników z danego kanału w danej grupie na określony w konfiguracji kanał

Automatyczne sprawdzanie numeracji kanałów prywatnych

Automatyczne wykrywanie platformy użytkownika i nadawanie mu odpowiedniej rangi

Automatyczne wpisywanie w nazwę kanału informacje o pingu i straconych pakietach [/code]
Źródło: MPCFORUM ; artur8889

Jest to najnowsza lista funkcji (o ile autor jej nie zmieni). Nie wiem jednak czy wersja dla lvlup róźni się od tej sprzedawanej na MPC.

BakusCpunekk
BakusCpunekk

Mnie dziwi jedno, dlaczego ten temat tak długo stoi.. ;/ Nie wiem o co chodzi z tym: "Automatyczne uzupełnianie luk w kanałach prywatnych"

anon10657637
anon10657637

No jak np. masz kanały ponumerowanie 1, 2, 3, 4, 5. Na kanał 3 nikt nie wchodził regularnie i on się usuwa, to raczej logiczne, że trzeba zmienić numeracje pozostałych.

anon10657637
anon10657637

Halo, jest tu kto?

luxDev
luxDev Pionier

anon10657637:

No jak np. masz kanały ponumerowanie 1, 2, 3, 4, 5. Na kanał 3 nikt nie wchodził regularnie i on się usuwa, to raczej logiczne, że trzeba zmienić numeracje pozostałych.

E tam, zależy jak ktoś ma napisane, można zostawić kanał tylko zmienić jego status na wolny :D

MichQ
MichQ

To jeszcze tu jest 😄

anon82750602
anon82750602

@SystemZ no to chyba jednak nie zamykaj, będzie rekord nie do przebicia xDD

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wybaczcie wszyscy obecni w tej dyskusji a szczególnie @ArrMeeR 😥

Moja końcowa odpowiedź odnośnie tego projektu zależała od funkcji panelu v3, który ma długą listę zadań do zrobienia i to zniknęło w tłumie i tak ten wątek pozostawał ciągle w #wspolpraca-z-lvlup-pro:podczas-ustalen Tak oto zrobił się trochę czyściec z tego wątku, pobijając wszystkie inne wątki w tej kategorii.

Zwrócono mi uwagę na ten problem w poście podczas innej dyskusji

https://lvlup.rok.ovh/t/ciekawe-pytania-do-samego-pana-michala/5851/#74?u=systemz

Postanowiłem działać i zrobić to od ręki.

Obecnie spełniłem już swoje zależności, czekam na odpowiedź autora wątku aby dodał obsługę licencji dla lvlup gdyż dostarczyłem API dla partnerów które umożliwia sprawdzenie czy usługa jest w lvlup po adresie IP.

Jeśli wszyscy uzbroją się jeszcze w kilka dni cierpliwości to powinno się udać przesunąć ten wątek do innej kategorii 😁

xVendrome
xVendrome

SystemZ:

Jeśli wszyscy uzbroją się jeszcze w kilka dni cierpliwości to powinno się udać przesunąć ten wątek do innej kategorii 😁

:kappa:

Odkooop, żyje to jeszcze? :kappa:

Nikox
Nikox

Dołączam się do pytania. Może @SystemZ zapomniał zmienić kategori.

ArrMeeR
ArrMeeR

Na mailu zobaczyłem, że coś w tym temacie się dzieje, więc chyba czas na moją wypowiedź. Mój projekt dalej żyje i dosyć mocno się rozrósł, skontaktowałem się już z @SystemZ i mam nadzieję, że niedługo podejmiemy wspólpracę ;)

PolishRoXoR
PolishRoXoR

Witaj Arturze 😃 A więc będzie trochę pisania.

Na tak:

  • Bot jest dopracowany, testowałem go na paru teamspeak'ach.
  • Doświaczenie ponieważ wiem, że bot nie działa od tygodnia.
  • Aktualizacje, bot jest ciągle rozwijany.
  • Dobry support.

Na nie:

  • Monotonia, powtarzalność funkcji w innych botach.

Ocena ostateczna:

Jestem na tak ponieważ bot jest mi dobrze znany wiem, że Artur mimo młodego wieku jest osobą rozwiniętą oraz dobrze sprawuję się w roli dev.

PolishRoXoR
PolishRoXoR

Te uczucie kiedy zauważysz, że wątek jest sprzed kilku miesięcy xDDD @SystemZ proszę o werdykt 😃

SP24
SP24

@up podłączam się.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro
Miszczu
Miszczu

Z tego co mnie pamięć nie myli Abot był jedną z pierwszych alternatyw mbot'a 1-2 lata temu, wygrał cenowo i jakościowo.

Jako były posiadacz mbot'a i aktualnie korzystając z abot'a mogę śmiało polecić aplikacje Armera, super bocik , mało obciążający serwer jak i mało wymagający.

Dla mnie jedena z lepszych aplikacji, osobiście najlepsza aplikacja na serwery TeamSpeak 3 😉

eSuu
eSuu

Moim zdaniem w 2018 roku nie ma sensu już kupować mbot'a jest po prostu za drogi w porównaniu do xBot'a oraz aBot'a które są świetnymi a nawet lepszymi botami niż mbot. Za rzeczy które ma xBot k-scripts życzył sobię dodatkowe 50 złotych ;)

Flyspeak
Flyspeak

Jestem posiadaczem ABota od 2 lat i mogę powiedzieć z czystym sercem że nigdy nie miałem z nim problemów. Zero crashy czy dziwnych zachowań. MBota nie testowałem ale znajomy ma XBota i sobie bardzo chwali wiec obie wersje polecam.

Vylence
Vylence

Wrzesień już, a tu nadal cicho :(

SP24
SP24

Ciekawe kiedy pojawi się ostateczny werdykt

error
error

@SystemZ kiedy werdykt? 😄

error
error

@SystemZ kiedy ostateczny werdykt? 😆

bopke
bopke Moderator forum.lvlup.pro

Jak powiedział że będzie kiedyś werdykt to będzie, nie trzeba mu co pół roku przypominać :kappa:

anon10657637
anon10657637

To jak tylko tak prewencyjnie odświeżę.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Dzięki za przypomnienie.

Ze względu na słaby kontakt z autorem (mi też kiedyś kończy się cierpliwość) muszę odrzucić.