Action! bin przestał działać

Off topic
luxDev
luxDev Pionier

Witam, mam pewien problem, muszę nagrać pulpit, i pobrałem Action!, gdy go uruchamiam wyskakuje mi Program Action! bin przestał działać, tutaj szczegóły:

Podpis problemu: Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH Nazwa aplikacji: Action_x86.bin Wersja aplikacji: 1.31.3.0 Sygnatura czasowa aplikacji: 573a00ce Nazwa modułu z błędem: nvd3dum.dll Wersja modułu z błędem: 10.18.13.6822 Sygnatura czasowa modułu z błędem: 573e6e90 Kod wyjątku: c0000005 Przesunięcie wyjątku: 005aa7c0 Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1 Identyfikator ustawień regionalnych: 1045 Dodatkowe informacje 1: 0a9e Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789 Dodatkowe informacje 3: 0a9e Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji: http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline: C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

Może ma ktoś rozwiązanie? usuwałem klucz z rejestru, zmieniałem kompatybilność itd. na starym windowsie mi chodził bez problemu (32bit)

Znajak
Znajak Pionier

Osobiście polecam Ci OBS. https://obsproject.com/ Służy on do streamowania jak i do nagrywania gier/pulpitu

luxDev
luxDev Pionier

Wolałbym Action :P

Macie jeszcze jakieś alternatywy? tylko nie camtasia, obs, msi afterburner, nvidia

happi
happi

Crack Actiona czy full?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Sugeruję napisać do supportu. W ramach licencji powinieneś otrzymać też wsparcie techniczne. Kod aplikacji jest zamknięty więc niewiele osób da radę pomóc niż sami twórcy.

Karolek
Karolek

Osobiście Obs > wszystkie inne programy na nagrywek.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zależy od oczekiwań użytkownika i zastosowania. OBS łatwością obsługi IMHO nie wygra, ale za to stosunek jakości do ceny już tak.

Miszaaaa
Miszaaaa

Przepraszam, że wtrącam się w rozmowę ale @luxDev mogę prosić o jakiś kontakt do cb np GG ?

luxDev
luxDev Pionier
luxDev
luxDev Pionier

Napisałem email do pomocy, odpisali mi żebym zainstalował najnowsze sterowniki do nvidi, zrobiłem to i jak ręką odjął Dzięki @SystemZ i innym za odpowiedzi 😃