Admin nie może dodawać rangi

Zombie
zarządzanie, ts3
bambus
bambus

Witam, dodałem rangę youtuber ale może ją tylko dodawać query admin ...

jak to ustawić że może ją dodawać admin ?

ranga się wogóle nie świeci w server gruops ...

kiedyś to ustawiłem ale zapomniałem jak :C

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Może dodałeś ją jako template group lub query group. Uznajmy, ze admin ma group add power na 60, więc ustaw w grupie youtuber (jak już ją naprawisz) needed group add power na owe 60.

bambus
bambus

czysty szablon jesli chodzi o rangę, wartość ma właśnie taką ustawioną, ale mimo to się nie świeci ..

Issei
Issei Pionier

Czasami wystarczy wyjście i wejście jeszcze raz na serwer. I sprawdź czy youtuber na pewno ma nadaną wartość needed group add power a nie przypadkiem group add power.

Ewentualnie jeszcze spróbuj na tym youtuberze dać needed group modify power na 60, a admin group modify power na 60.

Albo przy adminie i group add power dać skip.

Nie wiem, kombinuję jak mogę. Przeważnie jak pomagałem ludziom przy tworzeniu serwera i robiłem to sam po swojemu od A do Z to wszystko działało.

PS. Polecam tworzyć rangę samemu i nie korzystać z szablonów od ts'a ;)

bambus
bambus

powiem tak nie korzystam z szablonów, a grupy jak nie moge dodać tak nie mogę ... może to zrobić tylko admin query ...

Cloverwew
Cloverwew

Usuń ja w ogóle z serwera będąc na query skopiuj range guest nazwij ja YouTuber. I po problemie. Potem tylko ustaw odpowiednie permisje dla rangi.

LinGruby
LinGruby Pionier

bambus:

może to zrobić tylko admin query ...

a tak zapytam to nie masz ( nie logujesz się ) na ts z prawami query??

przecież masz chyba dostęp do całego serwera?

to ja czegoś nie rozumiem masz dwa konta czy jak na serwie??

jedno query i jedno normalne?

Cloverwew
Cloverwew

Np ja tak bardzo często testuje dawanie rangi mam 3 id. Otwieram 3 karty i testuje nadawanie rang lub też ich permy jak to działa.