Adres ip

Off topic
TaSzczesliwa94x2
TaSzczesliwa94x2
TaSzczesliwa94x2
TaSzczesliwa94x2

Ps. Nick : Patryks

Marcoral
Marcoral Pionier

Czemu wrzucasz screen na forum, a nie pójdziesz z tym na policję? Przestraszyłaś jedynie Patryka i teraz muszę biedaka uspokajać, pewnie nie zaśnie biedaczysko 😕

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Sądzę, że łamiesz właśnie granicę, której przekroczyć Ci nie było wolno.... Multikonto tez powinno zostać nagrodzone banem.

Co do udostępnia IP może faktycznie być to pewne narażanie danych... Ale trzeba pamiętać, że w Internecie nie zawsze możemy być anonimowi i musimy ponosić konsekwencje swoich czynów.

Głosowałbym za usunięciem tych "danych wrażliwych" i kolejnego bana dla tego użytkownika.

Proszę nie psuj społeczności LVL UP.

patryks
patryks Pionier

@Marcoral Oj nie zasnę :/

A jednak pani Ta(Nie)Szczesliwa przyznaje do ataków flood ;)

@TaSzczesliwa94x2 I jak, mam czekać na serdeczny pozew? 😆

Edit: IP nie zakryłem tylko i wyłącznie z jednego powodu, by dać dowody. Co to by były za dowody, gdyby chociaż część była zakryta? Żadna. Wtedy co? Nie ma dowodów, bo nie wiadomo, czy te zakryte części się zgadzają, tak więc...

koweq
koweq

I co Ci da drugie konto? Przecież to Ci adresu IP nie zmieni?

TaSzczesliwa94x2
TaSzczesliwa94x2

Aha, ty nawet nie kapujesz o co chodzi więc się nie udzielaj!

Xepio
Xepio Pionier

TaSzczesliwa94x2 Jeszcze jakieś ciekawe sugestie masz ? bo chyba rodzice ci za długo pozwalają na korzystanie z internetu,oj przydała by się mała blokada tobie na pewien czas. :)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Widzę, że ktoś tu nie rozumie słowa ban. Za multikonto leci kolejny ban i z góry będzie banowane każde nowe konto. Nawet nie mam zamiaru tworzyć wątku w kategorii nagrody, bo po prostu w rzyci się komuś poprzewracało z dobrobytu.

Masz problem z udostępnianiem IP? Idź na policję i przyznaj się, jak to utrudniałaś życie ludziom i dlatego podali te IP na internetach, żeby innych ustrzec przed Tobą. Wtedy na pewno się zajmą odpowiednią osobą.

Jeszcze tak toksycznej osoby nie widziałam, a już swoje lata mam. Naprawdę, wkurzyłaś złą osobę :slight_smile:

happi
happi

Wyjdź lepiej z tego forum i nigdy nie wracaj. Nigdy nie widziałem tak mocno spierdolonej, za przeproszeniem, osoby i to w dodatku dziewczyny.

koweq
koweq

Ciekawe kiedy będzie Ta(Nie)Szczęśliwa94x3 :P . Na tym forum Admini mogą dać bana na IP?

LinGruby
LinGruby Pionier

Ta ja się tylko tak zastanawiam o co tej dziewczynie chodziło o IP jak mając win10 i tak mało że IP to jeszcze inne rzeczy etc co robi na kompie są widoczne dla innych firm itp.

@Aylin proponuje zamknąć temat 😉

Pozdrawiam

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Słuszna uwaga - temat leci do zamknięcia.