Aimpanel - współpraca

VPS
JanekJaran
JanekJaran

W związku z otrzymaną odpowiedzią od Pana Michała w sprawie zapytania ofertowego, który mnie tutaj odesłał piszę w tej sprawie tutaj. Jakiś czas temu Pan Michał zamieścił post na forum aimpanelu lub lvlupa (sam dokładniej nie pamiętam), w którym zaproponował "trzycyfrową sumkę"* za wprowadzenie obsługi dodatkowych gier do aimpanelu. Ponieważ, pewnie chciał, żeby sprawa została poddana dyskusji. W szczególności czekam na wypowiedź Pana Michała w tej sprawie.


*Nie jestem pewien czy cytuję słowo w słowo

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

W związku z tym - co? Chciałbyś zakupić, podealować czy po prostu napisać? Mimo wszystko zła kategoria :P

JanekJaran
JanekJaran

Nie wiedziałem gdzie to napisać.

Timo:

W związku z tym - co? JanekJaran:

zaproponował "trzy cyfrową sumkę"* za wprowadzenie obsługi dodatkowych gier do aimpanelu. Myślę, że wyraźnie napisałem.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

No tak, lecz co chciałbys tym postem osiągnąć? Dyskuję "ja dam 100, ja dam 200"? Może chcesz aktualizacji panelu z dodaniem innych gier?

JanekJaran
JanekJaran

Timo:

co chciałbys tym postem osiągnąć? Zostałem poproszony, aby napisać o tym na forum.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

JanekJaran:

w którym zaproponował "trzycyfrową sumkę"

A to nie było tak, że SystemZ pisał, że tyle by kosztowało ulepszenie na życzenie, czy to inny temat był? 😛

JanekJaran
JanekJaran

Może i tak, ale ten post można różnie zinterpretować. Znalazłem ten post: https://lvlup.rok.ovh/t/gmod-na-aimpanelu/1544/#17

koweq
koweq

A to chodziło o to żeby mu zapłacić za dodanie funkcji do aimpanelu

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

690x474

JanekJaran
JanekJaran

Ja to zinterpretowałem tak, że ponieważ Pan Michał ma, zbyt dużo obowiązków i dlatego jest w stanie komuś zapłacić za dodanie takiej funkcjonalności. Co do tych dwóch postów to po prostu myślałem, że chodziło mu o koszt poniesiony przez lvlupa.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Fragment [code]rozwijanie darmowego projektu nie zapłaci mi rachunków[/code] sam mówi za siebie, że sytuacja wygląda trochę odwrotnie ;)

JanekJaran:

koszt poniesiony przez lvlupa

[code]rozwijanie darmowego projektu nie zapłaci mi rachunków[/code] To do siebie nie pasuje, nie uważasz? xD

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

@Nieznajomy11 @JanekJaran @Timo Zakończmy tą dyskusję, nie prowadzi ona do niczego i powoduje chaos. Czekamy na wypowiedzi innych użytkowników :)

DoreK
DoreK α-tester v3

Ja myślałem że AimPanel jest w fazie beta a dopiero pełna wersja miała być płatna. Podejrzewam że kupców mało by nie było :)

JanekJaran
JanekJaran

Pozostaje tylko czekać na wypowiedź Pana Michała.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą (wykonaniem tej rzeczy), to powinieneś postępować wedle instrukcji - podbić na priv. Nie do końca rozumiem sens tego wątku, ale już musi zostać 😕

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Ten wątek powstał zapewne dlatego że miał powstać, tak jak to się dzieje z innymi propozycjami współpracy.

Co do samego tematu to przedmówcy wyczerpali... temat. 😐

anon10657637
anon10657637

A mi się wydaje, że ta sprawa powinna zostać poruszona na oficjalnym forum aimpanel'u, ale co ja tam wiem, ehhhh

JanekJaran
JanekJaran

adminek153:

to powinieneś postępować wedle instrukcji - podbić na priv.

Nie mam wystarczających uprawnień, aby pisać na PW, napisałem maila - nie dostałem odpowiedzi, a w odpwiedzi, którą otrzymałem polecenie, aby napisać tutaj.

anon10657637:

A mi się wydaje, że ta sprawa powinna zostać poruszona na oficjalnym forum aimpanel'u, ale co ja tam wiem, ehhhh 690x116

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Na forum aimpanelu wydaje mi sie, ze nie ma az tylu uzytkownikow :slight_smile:

JanekJaran
JanekJaran

@SystemZ

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Tak jak pisał @Nieznajomy11, mój post mówił o tym że mogę wykonać na zlecenie dodatkowe funkcje w Aimpanel v1 (który obecnie jest już porzucony) więc @JanekJaran zupełnie odwrotnie zrozumiałeś sens posta.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ten temat został automatycznie zamknięty 7 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.