Amatorska liga CS:GO

Zombie
współpraca-odrzucone
Karlik
Karlik

Nazwa projektu

GetPro - amatorska liga CS:GO

Cel

Stworzenie amatorskiej ligi Counter Strike: Global Offensive oraz organizowanie cyklicznych turniejów

Co udało nam się zrobić

Uruchomiliśmy serwer turniejowy, jesteśmy w trakcie nawiązywania współpracy z kolejnymi sponsorami.

Plany

Mamy zamiar stworzyć przyjazną graczom stronę internetową, zebrać sponsorów, którzy ufundowaliby nagrody i wystartować z pierwszą edycją projektu już wkrótce.

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Nasze serwery hostuje liveserver (https://liveserver.pl/), poza tym kilka osób zaangażowanych bezpośrednio w organizację.

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer TS3 20 slotów Jak wiadomo - gracze podczas turnieju potrzebują środka komunikacji. Oczywiście obsługa i administracja, to kolejne sloty. Hosting WWW pakiet Standard Potrzebujemy również porządnej strony WWW, aby organizować zapisy, etc.

Co mogę zaoferować w zamian

Jesteśmy w stanie umieścić bannery lvlup.pro na naszym fanpage, naszym turniejowym serwerze oraz oznaczyć na wcześniej wymienionej stronie jako sponsora naszego projektu.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

W Polsce niewiele jest tego typu organizacji, która wspiera rozwój młodych e-sportowych talentów. Myślę, że nasz projekt będzie szansą dla wielu graczy, aby pokazać swoje umiejętności szerszej publiczności, a w dodatku wygrać ciekawe nagrody.

Chcemy, aby począwszy od drobnych turniejów, nasza idea rozwijała się i mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się stworzyć coś większego, gdzie każdy będzie mógł zacząć swoją przygodę z e-sportem.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Skoro masz już firmę która coś Ci hostuje to dlaczego nie weźmiesz tego od nich?

Karlik
Karlik

Z prostej przyczyny - ponieważ hostują tylko i wyłącznie serwery gier, nie mają w ofercie stron WWW oraz TS3, a myślę, że ciężko uznać to za konkurencję.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Faktycznie, wygląda na to że nie mają nawet WWW, trochę dziwne. Tak czy inaczej, może po prostu chciałbyś VPS aby postawić sobie te wszystkie usługi zamiast je rozrzucać?

Karlik
Karlik

Jeśliby była taka możliwość, to jak najbardziej VPS byłby lepszą opcją.

Karolek
Karolek

Karlik:

W Polsce niewiele jest tego typu organizacji, która wspiera rozwój młodych e-sportowych talentów.

Od kiedy jest ich niewiele? U mnie w okolicy w ciągu roku jest spokojnie 6 lanów (okolice Częstochowy), a o online nawet nie wspominam bo jest i gfinity, esl, mistrzostwa miast i Polski. A jeśli mi napiszesz, że na gfinity jest za duży poziom to nawet nie ma sensu startować z Twoją ligą bo poziom będzie po prostu tak śmieszny, że przyjdzie 5 kotów, wygrają lana grając tylko pistoletami ;]

Karlik
Karlik

Od kiedy Gfinity jest polską organizacją? Jedyną w Polsce jest ESL, a z turniejami LAN nie jest tak kolorowo jak piszesz - w okolicy Częstochowy kojarzę Let's Play i Lubliniec Esport Center, ale nie "spokojnie 6". Myślę, że drużyna, która dopiero zaczyna nie ma podejścia do wygrania ESL, więc taka liga jest dla niej szansą. Wiadomo, że poziom będzie rósł wraz ze społecznością, ale to kwestia czasu.

Karolek
Karolek

70% drużyn na gfinity to polacy. Drużyna która dopiero zaczyna powinna raczej się skupić na swoich indywidualnych umiejętnościach aimowych, bo samym teamplayem mapy nie wygrasz. Zresztą - jak chcesz grać teamplayowo to faceit/esea/cme.gg.

Imo projekt trochę bezsensu - nie ma sensu robić ligi na amatorów, bo nie ma ich jak zweryfikować. Przyjdą koty, zabawę zepsują a i może fanty zgarną.

Karolek
Karolek

Letsplay/xkomclash - dwa największe w częstochowie. Do tego Olesno, Lubliniec i Wieluń chyba był ostatnio

Karlik
Karlik

Oczywiście, że przyjdą - ale mimo to - mniejsza społeczność, każdy ma większą szansę. Amatorska liga nie oznacza, że mogą tam grać tylko silvery, ale że nie będzie opierała się na teamach z dużym stażem, które są w topce i ciągle wygrywają - jak to jest na takim gfinity. W końcu to nie jest tak, że drużyna wchodzi na Gfinity i wygrywa od strzału, to nie takie proste. A tutaj każdy ma realną szansę coś ugrać.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony