AntyAura problem

Zombie
HorSeLucKer1337
HorSeLucKer1337

Witam! Próbowałem zrobić antyaurę na 1.8, oczywiście packetwrappery na 1.8 i mam błędy w konsoli https://pastebin.com/WfiLkagk, da się jakoś ustawić nazwe spawnowanego fake playera? Bo na 1.8 szukałem lecz nic nie znalazłem wiem, że w starszych wersjach się dało setPlayerName, a teraz nie ma tego. Nie wiem czego dotyczą błędy może wy mi podpowiecie. Dziękuję

KamiiQ
KamiiQ

setDisplayName("niecenzurowalnakupa");

do spawnowania fake player'a możesz używać citizens api.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Trzeba wysłać gameprofile, dokładniej wysylasz z tego co pamietam PlayerInfoData ktore zawiera GameProfile

LeviPlayGames
LeviPlayGames

Moge Ci trochę skrócić pracy i powiedzieć, ze fakeplayerzy nie mają już racji bytu. Teraz killaura uderza gracza którego ma mniej więcej przy celowniku, a nie wszystko dookoła, więc jest bardzo ciężko to wykryć.

HorSeLucKer1337
HorSeLucKer1337

LeviPlayGames, znam dużo rodzajów killaur na 1.8 i większość obchodzi właśnie przez nick, chce zrobić aby po zaatakowaniu gracza wyświetlał się fake player z nickiem gracza przeciwnika i wtedy jest trudniej obejść, ma ktoś jakiś pomysł, aby ustawić tą nazwę?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

HorSeLucKer1337:

ma ktoś jakiś pomysł, aby ustawić tą nazwę? tak jak pisałem: Nieznajomy11:

Trzeba wysłać gameprofile, dokładniej wysylasz z tego co pamietam PlayerInfoData ktore zawiera GameProfile