[AuthMe & AuthMeBridge] Pytanie

Zombie
zarządzanie
szymhal
szymhal

Siema, mam pewne pytanie. Kombinowałem już ze skryptami, ze wszystkim lecz nie mogę sobie dać rady - zwracam się do was z pytaniem. Na swoim serwerze logującym mam plugin AuthMe, a w BungeeCord'dzie wgrany AuthMeBridge - oczywiście w bukkcie też jest wgrany. On blokuje tylko komendy przed zalogowaniem/rejestracją. Chciałbym aby po zalogowaniu/zarejestrowaniu te komendy (wszystkie) były zablokowane, a żeby działały tylko komendy pluginu AuthMe (/login, /register itp.). Próbowałem ze skryptem, wpisywałem taki kod: on command: cancel event Lecz on blokował wszystkie komendy i nie dało się nawet zalogować/zarejestrować. Poszedłem dalej, drugi kod: on command "/[tu pisało lecz bierze to za BBCode]: if arg 1 is not set: cancel event if arg 2 is "login" stop [/spoiler] To również nie działało, ponieważ skrypt brał to co jest w "" jako komendę i nie widział argumentu.

Jeżeli ktoś nie rozumie o co mi chodzi, to można pisać - postaram się rozjaśnić sprawę. Liczę na odpowiedzi.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Zrób w WorldGuard region z flagą "allowed-cmds reg, register, l, login, changeepassword"

szymhal
szymhal

dzięki, nie pomyślałem o tym, a wiesz może gdzie mogę zmienić wiadomości WorldGuarda?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

W plikach class pluginu, najlatwiej inclasstranslatorem

szymhal
szymhal

Nieznajomy11:

inclasstranslatorem

Właśnie starałem się znaleźć te pliki, lecz nie wiem w jakim folderze się one znajdują. Jeżeli wiesz, to poproszę o nazwę folderu/pliku :)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

com/sk89q/worldguard/protection/flags/DefaultFlag.java

między innymi

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

AuthmeBridge jest w BungeeCord, AuthMe jest w Bukkicie, łącząc się z bungee przechodzisz przez takie "proxy", jeśli wykonujesz jakąś komendę jako gracz, i jeśli jesteś w takim "proxy", to najpierw BungeeCord sprawdza, czy w jakimś jego pluginie nie ma czasem takiej komendy, a jeśli nie ma to dopiero potem jest przesłana do Bukkita, jeśli natomiast komenda jest w Bungee, to nie przechodzi dalej sygnał do Bukkita. Jedyną opcją zablokowania komendy od BungeeCorda jest dodanie takowej komendy w pliku config.yml od BungeeCorda. Jeśli napisałbyś skrypt/plugin do BungeeCorda, to byłaby może opcja zablokowania. Już ponad rok, a nawet więcej, bawię się w serwery Minecraftów, znam sie :)

szymhal
szymhal

Ale powiedz mi, gdy próbuję zmienić tą wiadomość to się nie da. Po prostu nie da się nic zedytować. Przepraszam, ale jestem słaby w pisaniu/edytowaniu pluginów. @EDIT: Tak poza tematem, ktoś wie czemu wywoływany jest taki problem przez AuthMeBridge? Plugin działa, ale czemu ten błąd sie pojawia?

[16:41:37 WARN]: [AuthMeBridge] Task #168 for AuthMeBridge v1.6.2 generated an exception
java.lang.NoClassDefFoundError: fr/xephi/authme/api/NewAPI
       at com.crylegend.authmebridge.AuthMeBridgeListener$1.run(AuthMeBridgeListener.java:33) ~[?:?]
       at org.bukkit.craftbukkit.v1_7_R4.scheduler.CraftTask.run(CraftTask.java:71) ~[spigot.jar:git-Spigot-1.7.9-R0.2-208-ge0f2e95]
       at org.bukkit.craftbukkit.v1_7_R4.scheduler.CraftScheduler.mainThreadHeartbeat(CraftScheduler.java:350) [spigot.jar:git-Spigot-1.7.9-R0.2-208-ge0f2e95]
       at net.minecraft.server.v1_7_R4.MinecraftServer.v(MinecraftServer.java:641) [spigot.jar:git-Spigot-1.7.9-R0.2-208-ge0f2e95]
       at net.minecraft.server.v1_7_R4.DedicatedServer.v(DedicatedServer.java:289) [spigot.jar:git-Spigot-1.7.9-R0.2-208-ge0f2e95]
       at net.minecraft.server.v1_7_R4.MinecraftServer.u(MinecraftServer.java:584) [spigot.jar:git-Spigot-1.7.9-R0.2-208-ge0f2e95]
       at net.minecraft.server.v1_7_R4.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:490) [spigot.jar:git-Spigot-1.7.9-R0.2-208-ge0f2e95]
       at net.minecraft.server.v1_7_R4.ThreadServerApplication.run(SourceFile:628) [spigot.jar:git-Spigot-1.7.9-R0.2-208-ge0f2e95]
Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: fr.xephi.authme.api.NewAPI
       at java.net.URLClassLoader$1.run(URLClassLoader.java:366) ~[?:1.7.0_111]
       at java.net.URLClassLoader$1.run(URLClassLoader.java:355) ~[?:1.7.0_111]
       at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method) ~[?:1.7.0_111]
       at java.net.URLClassLoader.findClass(URLClassLoader.java:354) ~[?:1.7.0_111]
       at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.findClass(PluginClassLoader.java:101) ~[spigot.jar:git-Spigot-1.7.9-R0.2-208-ge0f2e95]
       at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.findClass(PluginClassLoader.java:86) ~[spigot.jar:git-Spigot-1.7.9-R0.2-208-ge0f2e95]
       at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:425) ~[?:1.7.0_111]
       at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:358) ~[?:1.7.0_111]
       ... 8 more