Authme na BungeeCord - jak to zrobić?

Pytania i problemy
minecraft, pluginy, bungeecord
Kasperskyy
Kasperskyy

Witam, opisze mi ktoś jak wgrać authme, żeby działało logowanie na bungee posiadam wersje bungee 1,8x-1.19 i nie wiem jak to zrobić mam 3 serwery Proxy,lobby,tryb chce żeby logowało się na lobby gdy się wejdzie na tryb już nie trzeba proszę bardzo o pomoc mecze się z tym długo a nigdzie nie mogę znaleźć poradnika.

Z gory dziękuję za pomoc

Kamilkime
Kamilkime Regularny

No taki najprostszy model to byłoby dodanie logowania tylko na lobby i wymuszenie żeby każdy zawsze na lobby musiał wejść po wbiciu na proxy - byle nie dało się wejść bezpośrednio na tryb w żaden sposób

Kasperskyy
Kasperskyy

Okej ale ja nie wiem skad pobrac taki plugin i nie wiem gdzie go wgrac czy na lobby czy proxy czy na tryb

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli chcesz to zrobić na AuthMe, to na proxy wrzucasz AuthMeBungee i FastLoginBungee (aby graczy premium automatycznie logowało), a na lobby AuthMe i FastLogin w tak zwanej wersji Bukkit.

Po zainstalowaniu dokładnie ustaw pliki konfiguracyjne. Powłączaj opcję BungeeCord oraz autologowanie.

AuthMe oczywiście pobierz z projektu AuthMeReloaded, bo możesz znaleźć jeszcze w internecie archaiczne wersje tradycyjnego AuthMe.

Kasperskyy
Kasperskyy

Skad pobrac fastloginbungee?

brunoww22
brunoww22 Pionier

Warto też wszystkie serwery oprócz proxy postawić na localhoscie lub zabezpieczyć regułami ipTables. W innym przypadku gdy ktoś będzie w posiadaniu bezpośredniego adresu trybu, będzie mogl wejsc na serwer bez logowania.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ze spigotmc, tak samo jak AuthMeReloaded. Po prostu wpisz w google fastlogin bungee spigotmc, wyskoczy na samej górze. Analogicznie tamten plugin.

Kasperskyy
Kasperskyy

Nie ma takiego pluginy nie wyswietla mi sie jedynie FastLogin ale nie bungee w nazwie czy to to?

Kasperskyy
Kasperskyy

Czy to będzie działać na bungee 1.8,-1.19

MTGmati
MTGmati

Tak, +wymagana jest tylko baza MySQL

Kasperskyy
Kasperskyy

Dobrze dzięki bazę mam na hostingu

Kamil02167
Kamil02167

Ze spigotmc nie warto pobierać bo znajdują się tam nieaktualizowane wersje. Zalecane jest pobieranie wersji z jenkinsa bezpośrednio :harold:.

Kasperskyy
Kasperskyy

Okej kolego a mam prośbę do ciebie wyślesz mi pluginy które trzeba żeby działało logowanie authme na lobby 18x-1.19 bo nie mogę znaleźć na tej stronie co podałeś

Kasperskyy
Kasperskyy

Dziękować

Kasperskyy
Kasperskyy

Witam posiadam tryb,proxy,lobby chce mieć authme na lobby pomoże ktoś je podpiąć pod bazę danych bo nie umiem a typ wszedł na serwer na moim nicku i prawie rozwalil spawna

Helios1993
Helios1993

W przypadku sieci serwerów autoryzacja musi odbywać się na proxy, a najlepiej w limbo. Na to mogę polecić limboauth lub librepremium, lecz najlepiej jest użyć autoryzację Microsoftu.

brunoww22
brunoww22 Pionier

Przecież pytałeś prawie że o to samo w tym poście... (to że nie podpiąłeś AuthMe pod bazę, nie miało żadnego wpływu na to, że ktoś "prawie rozwalił spawna", ponieważ defaultowo owy plugin zapisuje dane w SQLite czyli w pliku) https://lvlup.rok.ovh/t/authme-bungeecord/21035

Kasperskyy
Kasperskyy
brunoww22
brunoww22 Pionier

Radzę Ci zachować kulturę wypowiedzi i nie zwracać się do mnie w ten sposób. W tamtym temacie miałeś jasno napisane, jakie kroki podjąć aby nie dopuścić do takiej sytuacji. Nic nie poradzę na to, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ;)

Kasperskyy
Kasperskyy

Ok xdddddd

Kasperskyy
Kasperskyy
Glupikocz
Glupikocz

Po 1 primo to zacznij wypowiadać się jak osoba mająca coś w głowie. Po 2 primo ultimo czytaj ze zrozumieniem jak wyżej napisał brunoww22

PS. na kiego czorta wyciągasz serwer już na publiczny bez whitelisty jak nawet nie masz pluginu do logowania? To tak jakbyś dostał wypłatę do ręki, ale zostawił na ławce i poszedł do domu, przecież to nie ma żadnego sensu.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.