AuthMe - nie może nawiązać połączenia z serwerem mailowym

Zombie
DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Witam.

Pewno czasu chciałem uruchomić możliwość odzyskiwania hasła poprzez wysyłanie maila z hasłem. Na komputerze (czyli na serwerze lokalnym) plugin wysyła maila, ale na hostingu Minecraft'a (w lvlup.pro) już nie, zasłaniając się komunikatem:

[AuthMe] Failed to send a mail to [mój-adres-email]: [EmailException]: Sending the email to the following server failed : mail.moja-domena.pl:465

Proszę o pomoc, ponieważ dla mnie ta funkcja jest bardzo ważna. Zgłaszałem sprawę do supportu, ale wina nie leży po stronie hostingu. Konfiguracja została skopiowana z serwera lokalnego (z komputera, na którym plugin wysyła maile) - więc nie wiem co robić.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję :slight_smile:

Cloverwew
Cloverwew

Próbowałeś może zainstalować dodatkowy plugin odpowiadający za wysyłanie e-mail. Ew spróbuj uruchomić jakimś edytorem tekstu konfigurację i zmień ją pod serwer tutaj dodatkowo takie są skutki robienia czegoś pierw na lokalu a potem przenoszenia tego na serwer

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

@Cloverwew Nie, nie próbowałem. AuthMe ma taki powiedzmy "plugin" (kod) na wysyłanie maili w wnętrzu (jest zaimplementowany). Mam jeszcze jeden na innym hostingu serwer i z niego są wysyłane maile. Próbowałem na VPSie z lvlup.pro i działa również. Dalej nie wiem co dolega 😦

Pozdrawiam.

Cloverwew
Cloverwew

Hmm. Masz vps czy zwykły hosting minecraft? Spróbuj usunąć plugin całkowicie restartuj serwer aby plugin się usunął z listy wgraj sam plik aby utworzył sobie odpowiednią konfigurację do serwera. I dopiero skonfiguruj wysyłkę e-mail.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

@Cloverwew - I to i to - VPS i MC. Próbowałem nawet uruchomić serwer tylko z tym pluginem i nie działa - na VPS działa poprawnie.

Cloverwew
Cloverwew
DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

@Cloverwew daj mi parę minut to zobaczę :slight_smile: Ej, a problemem może jest, że AuthMe jest połączone z MySQL?

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

@Cloverwew nie działa. Próbowałem zmienić z smtp.mojadomena.pl na mail.mojadomena.pl. Na zwykłym PC i VPSie obydwa adresy działają.

Ten plugin co mi podałeś GRYZIE się NIESAMOWICIE z AuthMe (wywala wyjątki itp.)

Moja konfiguracja pluginu (przepraszam za "reklamę" mojej domeny 😔): 504x500

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Może tak trochę głupio pytam, ale masz serwer pocztowy na tym hostingu? :P

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

@Nieznajomy11 tak, mam tutaj (w lvlup.pro) swoją domenę, VPSa, WWW (hosting WWW) i serwer Minecrafta 😛

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

W takim razie wygląda na to, że hosting blokuje port do obsługi poczty dla serwerów Minecraft.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Jak pisałem: "Hosting nie blokuje połączenia z serwerem mailowym". Pisałem już do supportu :)