Automatyczne Kanały na TeamSpeaku

Zombie
vps, zarządzanie, ts3
Campos
Campos

Poszukuje bota który będzie automatycznie tworzył i usuwał kanały prywatne. bo mam problem to te boty co są to nie usuwają tylko zmieniają na wolne i są częste problemy z channel adminem na tych kanałach.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli używasz Sinusbota na swoim serwerze TeamSpeak, to ten rozbudowany dodatek powinien załatwić sprawę: https://forum.sinusbot.com/resources/auto-channel-creator.128/

Campos
Campos

akurat dodatki na sinusbota mnie nie interesują jakoś nie chcę bawić się z sinusbotami. wole np żeby było napisane w php czy innym języku i normalnie na vps odpalić bota

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Campos:

napisane w php Campos:

normalnie :kappa:

Sinusbot jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jak nie używasz go jeszcze to zapoznaj się z nim. Inne boty (np. w php) mogą być bardziej zasobożerne. Do tego na sinusbocie masz kilka skryptów z tym działaniem, możesz sobie któryś wybrać ;)

Flyspeak
Flyspeak

ABot koszt około 70zł

F4mouS
F4mouS

Darmowy XBOT, u mnie świetnie działa

Flyspeak
Flyspeak

No tak ale XBOT nie sprawdza kanałów prywatnych, w ABot jak niema chanell admina tydzień czy dwa czy ile chcesz na kanale to kanał się automatycznie robi wolny.

F4mouS
F4mouS

Mówie tu o darmowym bocie a ty o opłatynym. Dam uważam, że Abot jest o wiele lepszy niż XBOT, ale cóż znając życie pewnie nie każdy chce wydawać hajs na bota :slight_smile: P

luxDev
luxDev Pionier

FBOT w alpha już miał 80% rzeczy które mają te płatne głupotki w php i był lepszy wydajnościowo :kappa:

Campos
Campos

no ja czekam aż dostane się na testy tego FBOT'a 😃

F4mouS
F4mouS

Tylko, że coś sie w nim popsuło chyba :P

luxDev
luxDev Pionier

Tak, ja.