Autorskie Tools na twój serwer!

Zombie
rynek-sprzedam
qitzer
qitzer

. Witam wszystkich co czytają ten Post :) Mam do zaoferowania plugin tools na twój serwer :)

** Pewnie teraz myślisz co to tools. Tools to plugin podobny do essentials lecz bardziej nowoczesniejszy,rozbudowany,autorski!**

Plugin prezentuje się tak:

KONTAKT




Kontakt możesz nawiązać przez:


Priv na forum


PŁATNOŚCI:


Metoda płatności: PAYPAL,PAYSAFECARD,PRZELEW


Koszt pluginu to: 40zł

_UWAGA!!!! PLUGIN NIE POSIADA CONFIGU!! MUSISZ EDYTOWAĆ KOD!!! (ZEZWALAM NA EDYTOWANIE PLUGINU LECZ NIE POZWALAM GO UDOSTĘPNAĆ I SPRZEDAWAĆ!

luxDev
luxDev Pionier

Jeśli to wszystko co jest napisane plugin posiada, to nie można tego nazwać "toolsami", "essentialsem"

  • Twój link do screena nie działa ;/ 690x431
qitzer
qitzer

zaraz naprawię! A co do toolsow! Plugin posiada premiumcase,discoowce,premiumkolor i wiele wiele wiecej! Jak chcesz przetestowac plugin napisz na priv albo wejdz na ts3: ts.qitz.eu

xSeKaBo
xSeKaBo

Osobiście zaczynam dopiero pisać własne pluginy, lecz to co tutaj jest napisze w skripcie lub napisze w 30 min za pomocą dokumentacji i paru api. A gdy prezentujesz plugin na sprzedaż to radziłbym napisać pełną listę komend oraz uprawnień. A także jego zalety ;) Pss... Spuść z ceny ;)

qitzer
qitzer

Miło mi że zaczynasz pisać pluginy ale skrypt a plugin to bardzo duza różnica a jaka? Skrypty bardzo lagują serwery i się bardzo często bugują. A to co napisałem {PLUGIN} to ciężko w 10 min napisać w skripcie bo ten plugin pisałem ok 4-5 godzin!

Jeżeli chcesz więcej informacji wbij na ts3: ts.qitz.eu

xSeKaBo
xSeKaBo

Ja się tylko odnoszę do podanych wyżej komend ;) Chodziło mi o to że się da, lecz nic nie mówiłem ze pisanie w skript'cie jest dobrym rozwiązaniem ;)

qitzer
qitzer

Komend jest sporo! Jak chcesz przetestować plugin w bij na ts.qitz.eu <---- Teamspeka3

anon10657637
anon10657637

Koszt nie jest adekwatny do uslugi jaka oferujesz.

luxDev
luxDev Pionier

Jego sprawa za jaką cenę sprzedaje, zobaczymy kto kupi :)

kacper_o
kacper_o

Oho widzę, że ten temat przywędrował już do nas z craftsite'a... http://craftsite.pl/forum/index.php?/topic/99459-sprzedam-tools-na-mediumhc/#entry1150920 Zdaje mi się, że nie dotarły do Ciebie rady forumowiczów. Nie wiem jak inni, ale ja wyceniłbym to na nie więcej niż 10 zł. Może z pisaniem pluginów nie mam za wiele wspólnego, ale znam parę języków programowania i wg mnie dla prawdziwego programisty napisanie takiego pluginu to kwestia 30min-1h (wliczając w to przeglądnięcie dokumentacji). W przeciwieństwie do craftsite'a, na tym forum jest sporo doświadczonych twórców tego typu "dodatków" i sądzę, że wielu z nich rozbawił do łez ten pościk. ;) Róbta co chceta ale to si ni sprzeda

Marcoral
Marcoral Pionier

UWAGA!!!! PLUGIN NIE POSIADA CONFIGU!! MUSISZ EDYTOWAĆ KOD!!! (ZEZWALAM NA EDYTOWANIE PLUGINU LECZ NIE POZWALAM GO UDOSTĘPNAĆ I SPRZEDAWAĆ!

Nie wiem jak reszcie, ale mi "zrobiło to dzień" xD Jak chcę zmienić limit jabłek w GUI muszę edytować kod Jak chcę usunąć "KILOF SZYBKOSCI" z "premiumscae" muszę edytować kod

Dodatkowo nie podałeś żadnych informacji o permisjach. Co jeśli nie chcę, aby zwykły gracz miał discoowcę? Ta... muszę edytować kod... Ręce opadają.

Karolek
Karolek

Cholera, jest 16:03 a gość wygrał dzisiejsze internety. Jak mi zapłacisz te 40zł to się zastanowię nad ściągnięciem tego

Ale ze mnie śmieszek

JanekJaran
JanekJaran

Mogłeś się trochę postarać i trochę i zamiast linków wkleić całą grafikę, serio ułatwia to przeglądanie wątków.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Copy&paste z forum na forum jest latwiejsze w ten sposob 😛