AvatarServ - Dyskusja, zgłaszanie błędów, pomysły

Off topic
mrmaxim3
mrmaxim3

undefined

Witam!

Z racji, że już 11 sierpnia o 19:00 zaczynamy BETA testy potrzebowaliśmy osobny temat, gdzie będziecie mogli zgłaszać pomysły, problemy i bugi związane z naszym serwerem AvatarServ.pl.

Możecie też pytać o wszystko. Postaramy się jak najlepiej odpowiedzieć na dręczące was pytania.

~Ekipa AvatarServ

gracz73645293
gracz73645293

A dlaczego nie możecie zrobić otwarcia jutro jeżeli server jest gotowy? Wszyscy się nie cierpliwią.

mrmaxim3
mrmaxim3

@gracz73645293 Mógłbyś przejść pod link który Ci podałem i tam zadawać pytania, proszę? Tam z chęcią odpowiem Ci na wszystkie pytania.

DragonSeb
DragonSeb

A tak ciekawości jakie ip serwera czy tylko pisać avatarserv.pl

gracz73645293
gracz73645293

Dlaczego nie zrobicie otwarcia jutro? Server gotowy tylko gracze się nie cierpliwią.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Może dlatego że próbują chłopaki jeszcze przetestować wszystko? To że jest 100% to nie znaczy że nie ma przypadkowych bugów lub innych problemów, które tylko by zniechęciły graczy na samym wstępie.

gracz73645293
gracz73645293

ok :)

mrmaxim3
mrmaxim3

@Aylin tak jak mówisz, do tego środek tygodnia nie jest dobrą porą dla każdego. Większość z nas jest też na wyjazdach. Weekend wydaje się idealnym terminem.

gracz73645293
gracz73645293

Wytrzymam :)

KitMasterSky
KitMasterSky

Czekam z niecierpliwością! Mam wielką nadzieję że serwer będzie się dobrze rozwijał 😀 Ale chciałem zadać takie małe pytanie (bo nie wiem za bardzo gdzie zadawać pytania) Co się stanie po 3 dniach? Czy serwer wygaśnie? i na jak długo? I gdzie będę mógł kupić vipa? :rofl:

mrmaxim3
mrmaxim3

Po 3 dniach zabierzemy się za naprawę błędów i przygotowywaniu ostatnich szlifów. Wszelkie postępy zrobione przez graczy zostaną wykasowane, a dla uczestników BETY przygotujemy małą niespodziankę w pełnej wersji ;)

Arti391
Arti391

Mam propozycję na nowy ruch chi nasza postać na 4 sekundy ma tryb obserwatora by uciec myślę że jest to łatwe do zrobienia

Arti391
Arti391

Podejrzewam że to bon na żywią albo specjalny set

mrmaxim3
mrmaxim3

@Arti391 Możliwe ;) Aczkolwiek podobny ruch jest. Będzie trudny do zdobycia ;)

gracz73645293
gracz73645293

Czyli jeżeli ktoś w BETA będzie miał jakieś postępy w ruchach albo będzie miał dużo pieniędzy itp to wszystko sie zresetuje w normalnej wersji?

LeviPlayGames
LeviPlayGames

Tak, na tym polegają beta testy.

mrmaxim3
mrmaxim3

@gracz73645293 Jest taj jak mówi LeviPlayGames, ale będziesz miał przewagę. Wszelkie nowości i mechanizmy poznasz przed innymi graczami, do tego dostaniesz coś po BECIE w nagrodę jako uczestnik ;)

KitMasterSky
KitMasterSky

To znaczy że nie każdy będzie na beta testach? Jeśli nie, to jak można się dostać? Bo ja PRAGNĘ być na tych beta testach 😫

mrmaxim3
mrmaxim3

@KitMasterSky Każdy będzie! Będziemy przy okazji testować wytrzymałość niektórych naszych systemów to oznacza, że im więcej graczy tym lepiej :)

KitMasterSky
KitMasterSky

Nie mogę się doczekać! Ps. bardzo się cieszę że dodaliście ten wodny ruch "Wodne macki"! Nie myląc z ośmiornicą (Przynajmniej ja go tak nazywam) :O

mrmaxim3
mrmaxim3

Może raczej wodne ramiona ;) Nie wiem czy komukolwiek przez 3 dni uda się go zdobyć ;)

gracz73645293
gracz73645293

Aż tak dużo tych ruchów wody jest że nie da się go zdobyć w 3 dni? Bo jak pisaliście będzie trzeba po kolei robić misje na ruchy.

mrmaxim3
mrmaxim3

13 z każdego żywiołu + Chi + Avatara. Daje nam to w tej chwili ok. 65 czarów do zdobycia. Mamy też kilka, które dojdą w późniejszym czasie bo nie mamy napisanych do nich misji :)

LeviPlayGames
LeviPlayGames

No to nic tylko czekać ❤️ Każdy dostanie upominek po becie?

KitMasterSky
KitMasterSky

Czy żywioły zostały wyrównane? Bo chyba wiele osób się ze mną zgodzi że powietrze było trochę zbyt OP :/

mrmaxim3
mrmaxim3

@LeviPlayGames Postaramy się nikogo nie ominąć ;) @KitMasterSky Cóż, powietrze aktualnie jest takie jakie powinno być. Balans skilli to także część BETA testów.

gracz73645293
gracz73645293

Nie prawda powietrze było po prostu naj :P Moim zdaniem było by to trochę głupie gdyby np. zabierało hp przy spadaniu z wysokości albo z latania, szybkiego chodzenia, silnych ruchów. To cała magia powietrza :)

Arti391
Arti391

Na twoim miejscu skubiłbym się na wodzie

mrmaxim3
mrmaxim3

Wszystkie skille jakie aktualnie są dostępne nie były balansowane. Są w wersji surowej i dopiero przy prawdziwej rozgrywce stwierdzimy co pozmieniamy.

gracz73645293
gracz73645293

A na magicu miało być 3vs3 czy na avatarserv będzie ten event? A i moglibyście zrobić tak że z strony gdzie jest pokazane 100% chyba startowa przekierowywało od razu tutaj? A nie na tamte wcześniejsze, żeby nie trzeba było wchodzić w link.

KitMasterSky
KitMasterSky

Mi nie chodzi oto że nie tracą hp przy upadku itp. (Bo tak było w kreskówce i to nawet fajne) Chodzi mi oto że jak tylko widzę maga powietrza to on przykuca tylko i ani nie mogę się ruszyć żeby uciec ani nie mam jak go zaatakować a serduszek to kurde traciłem ze 3 na sekundę. Moim zdaniem nie nie powinno być tak że magowie powietrza mogą spamić powietrzem. Bo to dosłownie 4 kliki i ktoś nie żyje. A jak już mogą spamić tym powietrzem to nie powinno ono zabierać tyle serduszek. 😐

Arti391
Arti391

KitMasterSky racja a mag wody to co zrobi nic nie zrobi z powietrzem ani innym żywiołem

gracz73645293
gracz73645293

Troche racji jest zwłaszcza z magią wody miałem ją i co z nikim nie miałem szans bo woda za mało hp zabierała i miała wogóle mało ataków żeby w magii wody zaatakować trzeba było kucać i czekać tylko manipulacja zabierała hp bez ładowania chyba

mrmaxim3
mrmaxim3

Teraz nie będzie problemu z niektórymi czarami typu "Zabójcza seria" oraz "Mroźny oddech", gdyż po prostu ich nie ma. Niestety nie były kompatybilne i musieliśmy znaleźć za nie zastępstwo. Zobaczymy czy wam się spodoba ;)

Arti391
Arti391

mrmaxim troche wychodze poza temat bo na forum tc pisali że jak sie poda ip avatarserv to dostanie sie bana to prawda bo ja nie widze w tym sensu przecież admini są tacy sami ale wsumie nie jestem pewien

KitMasterSky
KitMasterSky

Trollcraft jest zły za to że Magic się odłączył

mrmaxim3
mrmaxim3

Jesteśmy osobnym bytem. Nie mamy z nimi już nic wspólnego dlatego traktują naszą domenę jak reklamę.

Arti391
Arti391

rozumiem dzięki za odpowiedz

gracz73645293
gracz73645293

A więc będzie ten 3vs3 event na avatarservie?

Arti391
Arti391

podobno jak odpowiednia liczba osób sie zapisze ale moge być w błędzie

mrmaxim3
mrmaxim3

3 vs 3 na pewno będzie, ale dopiero jak ludzie ogarną nowości ;)

gracz73645293
gracz73645293

Będą nowe zapisy?

mrmaxim3
mrmaxim3

Tak, dużo ludzi się zmieni, dużo dojdzie. Będzie też z tego stream chyba ;)

Arti391
Arti391

Jedyne co jest złe to że będzie mniej graczy bo mogli nie znać strony avatarserv.pl i możliwe że stracą dostęp do świetnych osób co poznali na tc i sam nwm ci Zrobię jak nie będzie mych kolegów ale oby tak nie było na Skype będę reklamował ten serwer :)

Rareaunka
Rareaunka

Arti racja, mam nadzieje ze te osóbki przejdą na tego serwa, bo tesknic bede hehehe:d

KitMasterSky
KitMasterSky

Jak będzie Saturday i QbaYT to będzie ok xd

Aaa i jeszcze GAMBOO :D

mrmaxim3
mrmaxim3

Postaramy się umieszczać reklamę wszędzie gdzie się da, więc tego serwera nie będzie można nie zobaczyć :)

KitMasterSky
KitMasterSky

No to fajnie ja czekam na serwer :D

gracz73645293
gracz73645293

No fajnie by było gdyby te wszystkie osoby były :)

Arti391
Arti391

Oby był mój najlepszy kolega jakiego tam poznałem (Connware)

gracz73645293
gracz73645293

Znam Connware nawet miałem z nim soja zresztą z tobą też arti39 i arti69 pamiętam jeszcze :)

Arti391
Arti391

O widzę że mnie rozpoznałeś niestety nwm jaki ty masz nick

gracz73645293
gracz73645293

Tajemnica :)

mrmaxim3
mrmaxim3

Ogólnie rzecz biorąc zapomniałem w nocy włączyć whitelistę... dostało się na serwer 4-5 graczy :D Nie zobaczyli pewnie za dużo, ale jakieś przecieki mogą się pojawić :D

Arti391
Arti391

Szkoda że.ja nie byłem jednym z nich

Arti391
Arti391

To pewnie ty Bartosz bo tylko on poza Connware wie że mam 2 konto

gracz73645293
gracz73645293

To nie bartoszkas też miałem z nim soja :) A i szkoda że ja nie wszedłem na ten server. Mam nadzieje że dziś też zapomnicie włączyć tą białą liste :) A i arti nie trudno się domyślić że arti39 to nie jest ta sama osoba niż arti69 :D

gracz73645293
gracz73645293

Sam mi pisałeś o tym koncie :)

Arti391
Arti391

To pewnie michasssss albo cibyr i mało osób wie że mam konto arti69 to o to mi chodziło Xd

gracz73645293
gracz73645293

Zgadłeś michassssss :) miałeś mnie w gangu

Arti391
Arti391

Po nazwie nie da się domyślić

gracz73645293
gracz73645293

byle co wymyśliłem xD

Saturek
Saturek

KitMasterSky ja napewnoo będe :slight_smile:

Saturek
Saturek

Tylko pod innym nickiem -Saturek

Arti391
Arti391

Podszywasz się pod Saturday tak nie ładnie

Saturek
Saturek

Nie podszywam się XDD Nawet na discordzie mogę Ci potwierdzić :D smiało

gracz73645293
gracz73645293

Ej ale z tego co zaobserwowałem to grać na tym serwerze będzie mogło tylko 230 osób tak?

mrmaxim3
mrmaxim3

To jest liczba początkowa, jeżeli będzie więcej to zwiększymy limit nawet do 10000

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

W jaki sposób i na czym zamierzasz utrzymać 10 tysięcy osób? Ten tryb jest aż taki skalowalny i w ogóle przystosowany do tego, żeby rozdzielać go na kilka serwerów? Bo na jednym spigocie to raczej wątpię, że da radę 😄

Arti391
Arti391

a spk wierze ci ale mówiłeś że będziesz miał nick Satur a nie Saturek

Arti391
Arti391

wg mnie max 500 wystarczy

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

@Arti391 nie żeby coś, ale dyskusje ze swoim kolegą to najlepiej na pw ;P

Arti391
Arti391

dzk za info ale nie umiem pisać na pw

LeviPlayGames
LeviPlayGames

690x309

gracz73645293
gracz73645293

A u mnie nie pisze wiadomość tam gdzie ją zaznaczyłeś :(

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Musisz mieć min 1 poziom zaufania, masz 0 teraz (szary nick) 😛

Saturek
Saturek

Arti wiem , ale potem sprawdziłem i Satur to premium konto :/ dlatego saturek xd

mrmaxim3
mrmaxim3

@Nieznajomy11 Tak, ten serwer działa w pełni przez BungeeCord, a wszelkie ważniejsze informacje są zapisane w MySQL. Możemy dokładać tyle serwerów ile nam się podoba.

Arti391
Arti391

thx

Daki1305
Daki1305

Jeszcze tylko 9 godz do otwarcia 😉

gracz73645293
gracz73645293

nie mogę się doczekać :)

Arti391
Arti391

Dodajcie wielbłąd czyli inna tekxtura llamy i będzie można go kupić w stajni co wy na to?

mrmaxim3
mrmaxim3

Dobry pomysł, tylko, że wielbłądów nie było w Avatarze :/

Arti391
Arti391

co z tego bardzo było by ciekawie przecież avatar to tylko inspiracja z tego co wiem i graczą by sie to spodobało :) ewentualnie zrobie ankiete

Arti391
Arti391
gracz73645293
gracz73645293

Już tylko 3h i 14min

Rareaunka
Rareaunka

Nie moge sie doczekac :roll_eyes:

Arti391
Arti391

zśikam sie zaraz (żartuje oczywiście

gracz73645293
gracz73645293

Powiem wam że szkoda mi troche adminów bo my się cieszymy tym nie wiemy co będzie a oni już to wszystko widzieli.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Ale spam robicie :thinking:

koweq
koweq

Mi się szczególnie nie podobają tu wiadomości typu:

Arti391:

zśikam sie zaraz (żartuje oczywiście

Przecież to nic nie wnosi do wątku a w dodatku mocno gryzie błędami

Arti391
Arti391

ej tak bez pozwolenia to nie ładnie i przecież ty pewnie też nie możesz sie doczekać ale jak już pokazałeś mój komentarz to niech ci bedzie

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

nah, to jest pierwszy raz kiedy zostałem zmuszony do tego i nie będę czytać wszystkich postów:

690x384

szkoda czasu :thinking:

koweq
koweq

Powiem tak - to jest forum publiczne. Tu można cytować dowolną wiadomość jaka została tu zamieszczona (i nie tylko). Więc mogę zacytować twoją wypowiedź jako przykład tego co mi się nie podoba w tym wątku.

Co do tego że "nie mogę się doczekać" - Nie jest to do końca racja, okej na serwer wejdę ale czy nie mogę się doczekać? Nigdy nie lubiłem avatara (ogólnie nie lubię telewizji xD) więc... Trochę tak nie trafiłeś kolego xD

Arti391
Arti391

jeszcze godzina i beta testy !!!!

mrmaxim3
mrmaxim3

Start BETY za 30 minut! Zapraszamy wszystkich chętnych!

IP: AvatarServ.pl lub 178.33.50.68

Arti391
Arti391

super a tak z ciekawości jaki ruch mi polecasz maxim?

mrmaxim3
mrmaxim3

Nie wiem, wszystkie są fajne, na przykład "Anarchia" ;)

Arti391
Arti391

jakie głupoty napisałem chodzi o żywią

mrmaxim3
mrmaxim3

To zależy jak lubisz grać, potrzebujemy najbardziej testerów ziemi oraz ognia

Arti391
Arti391

z mojej ankiety to ziemia jest pierwsza to potestuje ziemie :)

Bartoszkas
Bartoszkas

witam, czekam na bete rownie niecierpliwie jak każdy :slight_smile:

gracz73645293
gracz73645293

Prosze nie moge sie wydostać pisze przedemną żeby z ciemności isc w strone światła i nie moge przejść

mrmaxim3
mrmaxim3

Cofa cię?

gracz73645293
gracz73645293

już nie dziękuje ale pchniecie nie działa

DragonSeb
DragonSeb

magia wody nie działa nie mozna nic na pvp zrobic

Saturek
Saturek

Nie działa manipulacja, lodowy pocisk, na spawnie pvp nie działają ender chesty, nie mozna niszczyć bloków. I są lagi na pvp (servera)

DragonSeb
DragonSeb

Magia wody nie działa na tabliczkach nie mogę butelki wziąć na pvp nic nie da się zbierać a moby latają niektórePOMOCY

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Mam pytanko - dlaczego lobby działa od 1.12? Dlaczego 1.12.1 nie wejdzie? :kappa:

mrmaxim3
mrmaxim3

@DBanaszewski - niestety protocol hack, który pozwala to zrobić gryzie się z pluginem na czary...

pawx
pawx

Otóż gdy wybrałem żywioł wodę to nie mogłem wykonywać questów wody, a mogłem wykonywać questy ziemi.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

A ViaVersion/ViaBackwards?

ViaBackwards pozwala na wejście graczom z wersji 1.9, 1.10, 1.11 na serwer 1.12.x ViaVersion pozwala wejść na serwer 1.12 graczom z wersją 1.12.1

gracz73645293
gracz73645293

Skąd wziąść monety jak nie ma skrzyń!!!!

mrmaxim3
mrmaxim3

Ok, sprawdzimy czy będzie jakoś wadził ;)

MCcraftek
MCcraftek

Wybrałem żywioł , ogień. Ale na pvp czasami , ruchy mi się usuwają przy tabeli i nie moge uzywac ruchów ognia. ;/

Arti391
Arti391

maxim ja z connware znaleźliśmy błendy 1 enderchesty nie działają 2 moce wywala z tabeli i nie da sie robić questów 3 rozmowa z gomosem jest nieskonczona 4 klap w ba sing se nie da sie otworzyć 5 sa ogromne lagi a ja mam dobrego kompa

mrmaxim3
mrmaxim3

Serwer zamykamy na dzisiaj aby naprawić zaistniałe błędy! wracamy jutro o 9:00!

Arti391
Arti391

a co z zdjęciem o 22 ?

Noelo
Noelo

Komenda /world działa dla wszystkich

mrmaxim3
mrmaxim3

@DragonSeb Wystarczy samo avatarserv.pl, choć niektórym nawet lepiej działa jeżeli wpiszą www.avatarserv.pl. Podamy też nasze czyste ip, jeżeli to też wam nie zadziała w ten Piątek przed betą ;)

DragonSeb
DragonSeb

ok dziękuje

Fleksos
Fleksos

Rozumiem, że będzie reset wszystkiego i każdy będzie z czystym kontem? Trochę szkoda, że znowu będą te dodatkowe żywioły do kupna :/ ale rozumiem, że trzeba zarabiać na utrzymanie serwera. Jeżeli chodzi o pvp to są jakieś zmiany (w mechanice, mapie)?

mrmaxim3
mrmaxim3

@Fleksos W tej chwili nie, ale zamierzamy dodać 3 mapy pvp z różnymi mapami. Wrócą te stare i niektórym przypomni się nawet początek serwera ;) Mógłbyś pisać też w temacie na który jest przekierowanie wyżej? Tak mogę odpowiedzieć nawet na najdrobniejsze pytanie.

WilsonWik
WilsonWik

Nie mogę się doczekać :P

Arti391
Arti391

dorubcie slotów bo nie da sie wejść

AngielskiPlacek
AngielskiPlacek

Server juz dostepny zwiekszylismy sloty, zaraz powinno dac sie normalnie wejsc

gracz927305
gracz927305

ten serwer jest jak brodaci net (to nie reklama). 30-40 slotów jest tylko -.-

AngielskiPlacek
AngielskiPlacek

Byl restartowany serwer zaraz bedzie mozliwosc wejscia 230 graczy chwilka cierpliwosci

KitMasterSky
KitMasterSky

Wszystkie błędy jakie zobaczyłem: 1.Straszne lagi (takie że się nic zjeść nie da). 2.Nie działają podstawowe ruchy takie jak manipulacja czy pocisk. 3.Na spawnie pvp nie działa enderchest. 4.Czy będzie można kupić vipa innym sposobem niż SMS? (bo za granicą tak średnio mogę przez SMS coś kupić) ii sorki że tutaj pisze a nie tam ale tam już nie mogę nic pisać bo jestem "nowy"

lukatin9
lukatin9

Nie mogę wziąść zbroji na pvp. Mam żwyioł ogień.

@EDIT caly czas buguje sie w portalu na pvp, i na pvp takie lagi że 3 razy minecraft mi się schrasowal (nwm jak to sie pisze)

@EDIT kon w stajni ,,skeleton'' nie jest skeletonem, ale brozowym koniem, oraz osiol i mul

WilsonWik
WilsonWik

Bugi : Gdy wpisuje się login można czasami utknąć w dziurze nie działają podstawowe ruchy Scina na każdym kroku kompasy nie pokasują skrzyn bo ich nie ma ! niektórzy nie mogą wziąć zbroi NPC który naprawia dziennik ma na imię ,,a'' płacząca dziewczyna ma na imię ,,e" Południowa świątynia powietrza przy posangu chodzi uczeń o nazwie ,,a" To tyle jak na razie

mrmaxim3
mrmaxim3

Wszelkie błędy naprawimy dzisiaj w nocy.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Informuję za wczasu!

Proszę nie double'ować postów; proszę pisać w odpowiednim do tego wątku. Spam takiej kategorii przeszkadza wszystkim, więc proszę się od tego powstrzymać. Grozi to otrzymaniem specjalnej "nagrody" (jeżeli ktoś nagminnie będzie spamił).

Dziękuję, pozdrawiam :)

michassssss
michassssss

jak mam coś zrobić jak nie da sie nic kopać na pvp (przynajmniej ja)

mrmaxim3
mrmaxim3

Serwer zamykamy na czas napraw, wracamy juto o 9!

HeLLGhost
HeLLGhost

Ja bym sie chcial zapytac jak to bedzie z itemshop czy bedzie mozliwosc placenia paysafecard? i czy beda zwrocone bony na zwyiol i bony na wieczny dom bo ja na magica ogolem wydalem okolo 200 zł
i to wszystko poszlo na marne

PixelGamePolska
PixelGamePolska

Pieniądze wydałeś na MAGIC - tryb na trollcrafcie, możesz iść do nich po rekompensatę :) A my jesteśmy innym serwerem, z nikim już nie związanym, dlatego oddawać nie mamy co i komu, a psc będzie dostępne i z tego co wiem przelew także.

HeLLGhost
HeLLGhost

ale było mówione że żywioły oddacie i w ogole czy udzielą rekompensaty i jak mam im to napisać i gdzie

LeviPlayGames
LeviPlayGames

http://trollcraft.pl/pomoc/kontakt Masz link do pomocy, takie trudne?

KitMasterSky
KitMasterSky

Czy będzie jakiś inny sposób aby kupić vipa oprócz SMSem? Bo mieszkam za granicą i nie mogę SMSem vipa kupić :( A jeśli nie. To będę mógł np. Jakiemuś adminowi zapłacić czy coś?

mrmaxim3
mrmaxim3

Wprowadzimy możliwość przelewu oraz PSC. Jak trzeba to wprowadzimy także bitcoin :D

michassssss
michassssss

Czemu serwer nie jest jeszcze otwarty?

Arti391
Arti391

beta testów nie ma a miały być o co chodzi

Arti391
Arti391

sam sie zastanawiam maxim chyba zaspał XD

KitMasterSky
KitMasterSky

a może chodziło o to że o 9 że o 21 ale tak późno by chyba nie robili

michassssss
michassssss

Raczej nie

Arti391
Arti391

no nie bo pisano 9:00 to na 100% chodziło o tą

michassssss
michassssss

Śpiochy!!! xD 20 min po 9

Arti391
Arti391

albo maxim pomylił daty i myśli że jest 1 kwietnia

lukatin9
lukatin9

Śpiochy! jest 10 minut po 9.00. Wczoraj było punktualnie.

Mati1740
Mati1740

Obiecali i kłamią :(

Mati1740
Mati1740

przebierają pidzamy

Mati1740
Mati1740

im nie chodziło o 21?

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

A może tych piżam nie przebierają a ogarniają się po burzach? Nikt nie wie, gdzie oni mieszkają i nikt nie wie czy mają prąd. Bez prądu to tylko laptop będzie działał i to zazwyczaj kilka minut/godzin (no i telefon).

Może i oszukali, ale cierpliwość to podstawa. Poczekajmy, zobaczymy. Może wczoraj nie skończyli naprawiać wszystkich błędów.

Arti391
Arti391

no w sumie na yt widziałem że dużo osób nie miało prądu oby tak maxim nie miał :v

KitMasterSky
KitMasterSky

Mrmaxim we Wrocławiu mieszka

Arti391
Arti391

to daleko mam do niego z Rzeszowa XD

Ash_Greninja88
Ash_Greninja88

czemu serw nie działa a powinien

mrmaxim3
mrmaxim3

Spokojnie, serwer rusza ;)

Ash_Greninja88
Ash_Greninja88

to dobrze

Ash_Greninja88
Ash_Greninja88

jest po 9 a mi pisze żeby wbić o 9 rano o co kaman

mrmaxim3
mrmaxim3

Zaspałem... wybaczcie :D

KitMasterSky
KitMasterSky

Problemy: 1.Manipulacja nic nie zadaje. (nawet nie uderza) Tylko czasami się zdarzy raz na 5 godzin że kogoś uderzy.

2.Torrich na począdku mówi że da ci manipulacje a daje ci na koniec zadania Lodowy pocisk.

3.Niedźwiedź Królewski króla wody to powinien być Pies Polarny.

4.Jak dla mnie manipulacja powinna lecieć na większy dystans (I coś zadawać)

5.Zamiast skrzynki pojawia się skrzynka (ale taka jak by wyrzucona z eq)

6.Czasami wywala z serwera tak bez powodu pisząc że "serwer się restartuje" chociaż wcale nic się nie restartuje.

7.Kiedy ktoś otworzy skrzynkę to nie pisze 'gracz (nick) otworzył skrzynkę"

KitMasterSky
KitMasterSky

Problemy 2:

  1. Nie da się butelek używać (np. Manipulacja butelkowa nie działa)

  2. Enderchest na spawnie nie działa (Ten przy statku)

  3. Na spawnie pvp da się rzucać itemy na ziemię (gracze będą śmiecić)

  4. Mistrz wody ma skina robota

  5. Kiedy tworzy się kulę lody/wody za pomocą Fali to to jest trochę za małe bo woda i tak jest już słaba trochę

  6. Na txt Każda czapka to strzała

mrmaxim3
mrmaxim3

Wszystko dodane do listy napraw ;)

Saturek
Saturek

1.Dodam, że fala z butelek nie działa. 2. Przyplyw (lot na wodzie) za szybko znika i jest wolny. 3. Po quescie koi nie da sie rozpoczac questa na kuracje. Pisze ze nie zroblismy koi.

mrmaxim3
mrmaxim3

Punkt 3 został już naprawiony Saturek

LeviPlayGames
LeviPlayGames

Polecam /rg flag global deny-message -e (usuwa irytującą i spamującą wiadomość o braku uprawnień do niszczenia)

690x336czasami znikają skiny postaci, możecie używać jakiegoś cache'a, żeby ich nie pobierało za każdym razem.

690x391 Jak ktoś skacze tam gdzie nie powinien to może się zdziwić 😛 //ale nawet z jumpboostem nie udało mi się z żadnego krańca tam doskoczyć, a zginąłem z 6-7 razy 😛

no i tutaj zakończyła się moja przygoda z sprawdzaniem bugów, bo się zaklinowałem XD 689x293 -13;187;-164 (stoję tam nadal, bo będę sprzątał w pokoju) :P

533x187 Do tego jak próbuję do Ciebie napisać klikając tę kopertę pisze mi "unknow command", a wpisując manualnie msg MrMaxim to pisze mi że nie mam dostępu :P także kaplica już nie mogę grać bo wetknąłem się tam gdzie nie powinienem xD spawn też nie mogę wpisać

mrmaxim3
mrmaxim3

Tego co odkryłeś tylko Ci bardziej ciekawi zobaczą, zresztą wszystko broni bariera :) Dodam uprawnienia do /spawn dla graczy na tutorialu ;)

Rareaunka
Rareaunka

Znalazłam buga ( znalazlam razem z HubertBP ) Chodzi o to ze w jak ma sie w drugiej rece emeralda to mozna sprzedawac, a emerald nadal w łapce:d I znalazłam 'błąd' w wypowiedzi mieszkanca (Z północnego plemienia wody, ten któremu daje sie 50 monet) bo w którejs jego wypowiedzi jest drobny błąd chyba:d 485x212

IceMelt
IceMelt

Wow. No, muszę powiedzieć - Jeden z bardziej dopracowanych serwerów jakie widziałem ;) Powiem więcej - kiedy wchodzi się na serwer ma się minę taką - 😮 Wszystko jest super. Pograłem chwilę, i szczerze mówiąc - jestem zadowolony :slight_smile: Jednak - doszukałem się dwóch błędów. Nie wiem, czy były, czy nie, ale:

Literówka: undefined

I tak jakby, nie da się jeszcze pisać komuś prywatnej wiadomości - nie ma takiej komendy 😛 undefined

Tyle. Muszę pogratulować wielkiego wkładu w serwer i samego pomysłu. Wielkie brawa!

Rareaunka
Rareaunka

E, da sie pisac prywatne wiadomosci:d /emsg (mam nadzieje ze o to chodziło:d)

IceMelt
IceMelt

Może i jest, ale raz, że nie mam do niej dostępu - a dwa, że w takim razie guziczek przy czyimś nicku powinien zmienić komendę - z /Message na /emsg ;)

SkepsonSk
SkepsonSk

Serwer posiada dosyć sporo takich drobnych błędów - jest to spowodowane faktem, iż praca wygląda troszkę chaotycznie tzn. robimy jedno, potem drugie nie dokańczając tego pierwszego. Ale spokojnie - na wszystko przyjdzie czas - to dopiero BETA :slight_smile:

Dziękujemy wszystkim za wyrażanie swoich opinii oraz pomoc w szukaniu błędów !!! :)

Saturek
Saturek

Kolejne bugi w wodzie : Kuracja nie działa z butelki Akumulacja nie działa z butelki ( zabiera 1 serce moim zdaniem za malo) Osmiornicy tez sie nie da z butelek Do tego quest na kontrole u rybaka jest zbugowany. Pozdrawiam

mrmaxim3
mrmaxim3

Quest u rybak naprawiony, tak samo otrzymywanie pocisku po wykorzystaniu bonu na żywioł

Saturek
Saturek

Energia,Sztorm, wyskok nie działają, jest to spowodowane chyba przez permisje. Wydaje mi sie, że przez permisje ponieważ znalazłem 1 błąd-Dziala b b, dodawanie ruchow a Blizzarda i WaterEnergy sie nie da przypiąć pisze ze nie ma się permisji. Naprawcie to :slight_smile:

Saturek
Saturek

Jeszcze Ruch Surfowanie nazywa sie Burza, chyba nie powinno tak być xD

Saturek
Saturek

To w sumie nie działają 4 ruchy: Sztorm, Energia, Wspomaganie, Wyskok. tyle ;d

mrmaxim3
mrmaxim3

Zabieramy się za naprawę ;)

michassssss
michassssss

Co jak co ale mi jeszcze nie działa ostrze z powietrza

koweq
koweq

Ja bym proponował zrobić osobne forum dla tego serwera xD

Arti391
Arti391

Widzę siebie

mrmaxim3
mrmaxim3

Jest w trakcie tworzenia ;) Zresztą możecie odznaczyć ten temat od powiadomień czyż nie?

Arti391
Arti391

Mrmaxim jak beta znowu będzie to gracze będą miały od Nowa :(

Arti391
Arti391

za 5 min ostatnia część beta testów!!!

lukatin9
lukatin9

Ziemia nie moze tkac gliny. Moze tu bug, a jesli nie powinna to trzeba by przerobic mape. Z ziemi tylko Tytan dziala na terenach gliny. I uzycie rak lavy to samobujsto

karolekxd
karolekxd

Ręce lawy podpalają gracza używającego tego skilla, nawet gdy lawę zamienię w obsydian. Błąd odnaleziony przeze mnie ;)

Daki1305
Daki1305

Tak ma właśnie być 😉 Rece lawy to potężny ruch ma swoje plusy i minusy. Jeżeli masz jakąś część z zestawów, która blokuje obrażenia o ognia to miej ja ubraną 😁

Bartoszkas
Bartoszkas

nie wiem xD

koweq
koweq

Multikonta z tego co pamiętam nie są dozwolone na tym forum. Czytałeś regulamin?

Arti391
Arti391

dziwne że masz limit ja sporo pisze a nie mam limitu

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

@lukatin9 Uprasza się o nie tworzenie wielu kont. Konto numer dwa zostaje usunięte. Za następne będzie ban.

Żeby nie było że nie ostrzegałam

KitMasterSky
KitMasterSky

Czy wiadomo już jaka będzie nagroda? Bo nie byłem na ostatnich minutach beta testów a wiele błędów pomogłem odszukać ☀️

Arti391
Arti391

Moją teoria taka specjalny set albo jakieś ułatwienia do zadań

HeLLGhost
HeLLGhost

Witam ubiegałem się o rekompensatę na trollcrafcie i zobaczcie co mi napisali: 690x387

KitMasterSky
KitMasterSky

Ja tam widzę tylko to co ty napisałeś

HeLLGhost
HeLLGhost

u góry jest od nich odpowiedź

KitMasterSky
KitMasterSky

No to im odpisz że avatarserv nie ma nic wspólnego z Trollcraftem. Bo tak jest

mrmaxim3
mrmaxim3

Musisz dalej się do nich dobijać, napisz, że mają oddać na innych serwerach to co twoje. Jeżeli tego nie zrobią to zagroź, że wszyscy w internecie dowiedzą się jak traktuje się graczy na trollcraft ;)

Wkrótce opublikuję patchnote po BETA testach. Zobaczycie co nam się udało naprawić dzięki wam ;)

Arti391
Arti391

a naprawiłeś to co ja zgłosiłem czyli jak zacznie sie zadanie od strąznika co jest w ba sing se i pojdzie do tego ducha omy w dzienniku pisze że ma sie iść do strażnika w oaznie mglistych palm a tak serio trzeba było szukać tego minosa i pozniej iść do tego strąznika w ba sing se?

lukatin9
lukatin9

Maxim mam pomysł co do nagrody. Jak to będzie np. elytra, to niech tylko właściciel będzie mógł ja nosić. Żeby ktoś nie zarobił kilków milionów za coś, co się dostało za darmo.

KitMasterSky
KitMasterSky

Maxim pomysły na nowe ruchy :D Będę mógł je tu napisać?

Arti391
Arti391

tak możesz

Ramedi
Ramedi

Już wiadomo kiedy będzie start serwera?

HeLLGhost
HeLLGhost

Napisałem tak690x387

Saturek
Saturek

Czy bedzie możliwość zmiany hasła na serverze? Pewna osoba sie dowiedziała i chciałbym zmienić...

Saturek
Saturek

Ja do nich napisałem to też mi kazali pisac do maxima, żenada

KitMasterSky
KitMasterSky

Mogłeś jeszcze napisać że AvatarServ nie ma nic wspólnego z trollcraftem i że wydałeś pieniądze na ich serwerze i to oni za te pieniądze są odpowiedzialni

HeLLGhost
HeLLGhost

ale juz jest w miare w porzadku napisane

mrmaxim3
mrmaxim3

Zmieniłbym ostatnie zdanie z "będziecie mieli mniej graczy" na "a to raczej nie odbije się dobrze na waszym wizerunku" ;) @Saturek będzie każdy miał nowe hasło na konto. Do tego dodamy możliwość zmiany swojego hasła przez prostą komendę ;)

mrmaxim3
mrmaxim3

@Arti391 Wszystkie twoje błędy są na mojej liście do zrobienia więc bez obawy ;)

lukatin9
lukatin9

Ja napisałem do trollcraft o 18zł, ale czekam 3 dni i brak odpowiedzi 😕

lukatin9
lukatin9

Chciałem to wcześniej napisać, ale miałem limit. Wrocław daleko od Sosnowca? xd

@EDIT nie komentujcie xd

KitMasterSky
KitMasterSky

Proponuję dodać taki fajny ruch do magii wody że jak deszcz pada to wtedy w powietrzu można stworzyć bloki lodu. (takie coś było w kreskówce kiedy Katara atakowała tego typa co jej matkę zabił)690x412

KitMasterSky
KitMasterSky

Moja druga propozycja to lodowa bańka. 690x412

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro
Fleksos
Fleksos

Bardzo fajne ruchy jak i wykonanie :D mam nadzieję, że chociaż 1 się pojawi

Arti391
Arti391

śmiesznie narysowane oby sie pojawiły zrobimy ankiete?

lukatin9
lukatin9

Zamiast dodawać bańke, walnij sie akumulacja. Będziesz w bańce.

KitMasterSky
KitMasterSky

Ale mi chodzi o taką bańkę że jest tam w środku miejsce i która zniknie kiedy puści się shifta

KitMasterSky
KitMasterSky

388x500

Ramedi
Ramedi

to dobry pomysł jestem za

lukatin9
lukatin9

Czemu trollcraft mi nie odpisuje? czekam kilka dni na odpowiedz. Poprostu najlepsza administracja.

Arti391
Arti391

ja mam lepszy pomysł niech dodadza ruch dla ziemi trawiaste pnącza jak mag rzuci na kogoś i osoba ich nie zniszczy będzie dostawał obrażenie np pół serca i nie może sie ruszyć lepsze i ruch dla powietrza tajemnicza zagadka gracz przez 3 sekundy ma gm 3 na ucieczke robimy głosowanie kto ma lepszy pomysł oto ankieta http://strawpoll.pl/50769

mrmaxim3
mrmaxim3

Z dodawaniem ruchów jest o tyle problem, że nie jest to łatwe. Najpierw taki ruch trzeba napisać w skomplikowanym API, usunąć wszystkie błędy, zoptymalizować, a potem jeszcze testować. Okazuje się, że gracze i tak znajdą jakiś głupi błąd psujący grę i wszystko od nowa 😃 Dzisiaj postaram się tutaj umieścić patchnote po BECIE ;)

Fleksos
Fleksos

No takie trochę słabe te twoje pomysły :P szczególnie ten 2

karolekxd
karolekxd

Arti ''Trawiaste pnącza'' dla ziemi.. Woda może tkać rosliny, nie ziemia~!

lukatin9
lukatin9

A ten ruch, co używała Tof. Będzie?

Arti391
Arti391

Nwm o co chodzi przecież dziwnie by było jak by woda to miała maxim na beta testaw mówił że to dobry pomysł ale długo się tworzy ruchy to możliwe że żadnego z wymienionych nie doda

KitMasterSky
KitMasterSky

Niby czemu było by dziwnie jakby woda to miała? Przecież magowie wody mogą tkać pnącza i inne rośliny bo w roślinach jest woda. A w kreskówce nie było takiego czegoś że mag ziemi tkał pnącza. Jak dla mnie to było by dziwnie gdyby magowie ziemi tkali by pnącza. Bo w pnączach jest woda a nie ziemia.

mrmaxim3
mrmaxim3

Wszystkie wasze pomysły są świetne! Dodanie ich tylko zajmie dużo czasu. Ogólnie Patchnote będzie jednak jutro, gdyż wprowadzimy jeszcze więcej zmian, które chce opisać ;)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

@Arti391 czy mógłbyś proszę zapoznać się z regulaminem forum? Pisz z sensem i na temat, w przeciwnym razie zostaniesz odpowiednio nagrodzony 😕 .

Arti391
Arti391

Ok :)

KitMasterSky
KitMasterSky

Kiedy ten Patchnote? Miał być dzisiaj.

mrmaxim3
mrmaxim3

Oto Patchnote numer 3! Te zmiany zostały wprowadzone dzięki pomocy ponad 200 BETA testerów! A oto zmiany jakie wprowadziliśmy po BECIE:

  • Zmieniliśmy całkowicie sklep! Teraz handel odbywać będzie się tylko przez NPC, usuwamy tabliczki
  • WodnaManipulacja wzmocniona, działa już z butelek oraz normalnie można nią trafić graczy
  • Wszystkie EnderChesty można już otwierać na świecie pvp i przy lobby pvp
  • Wszystkie nieaktualne skiny zgłoszone przez testerów zostały zastąpione
  • Na spawnie PVP nie da się już wyrzucać itemów
  • Poprawiliśmy błędy w misjach, gdzie npc niepoprawnie mówili co za ruch otrzymujesz
  • NAJWAŻNIEJSZE! Pies Polarny został zmieniony na Niedźwiedź Polarny, gdyż od początku był niedźwiedziem...
  • Usunęliśmy kolorki dla graczy na chacie
  • Na tutorialu gracze mają dostęp do /spawn ,gdyby się zablokowali
  • Teraz każda glina jest uznawana za ziemie i można nią używać do czarów
  • Wyświetlanie Achivmentów na chacie zostało usunięte
  • Staramy się wprowadzić globalne /msg
  • Gracze dostają teraz poprawne permission do czarów
  • Ręce lawy dalej podpalają gracza! Muszą być używane razem z potkiem odporności na ogień. Coś za coś
  • Gracze mogą teraz otwierać drzwi oraz drzwiczki na całym świecie
  • Na świcie PVP respawn potworów został zmniejszony
  • Teraz Tytan (MetalCables) nie przyciągają i przestawiają NPC na spawnie oraz świecie zadaniowym
  • Gracze nie mają dostępu do komendy /b b
  • Dodaliśmy quest, gdzie nagrodą jest papuga
  • Dodaliśmy quest gdzie nagrodą jest Elytra
  • Usunęliśmy ponad 40 błędów z misjami. Wszystkie działają teraz poprawnie i przyznają dobre czary.
  • Zablokowaliśmy komendę /rtp oraz /randomtp na pvp
  • Naprawiliśmy respawn miniBossów
  • Naprawiliśmy blokowanie się w portalach
  • Dodaliśmy wsparcie dla wersji 1.12.1 - można wchodzić na serwer na tej wersji
  • Wybuch działa trochę inaczej, nie jest już ładowany, używa się go natychmiastowo
  • Zablokowaliśmy wychodzenie z misji za pomocą ESC
  • Nowy plugin na blokowanie skrzyń w domkach
  • Pracujemy nad logowaniem premium, nicki premium będą sprawdzane i jeżeli takowy jest zajęty nie będziesz mógł się zalogować
  • Na tabliczkach zamieniliśmy TC na Y czyli Yuany
  • Wszystkie skille zostały ulepszone i zrównoważone

Oto cały patchnote! Dziękuję wszystkim BETA testerom! Już wkrótce podamy jeszcze patchnote numer 4 już przed startem serwera.

Pozdrawiam!

Saturek
Saturek

Zostaną dodane ruchy Whip i Sprout? (magia wody i roślin). Niedawno pojawiły się na stronie pluginu, są wspaniałe i chciałbym je zobaczyć na avatarservie. :slight_smile: . Pozdraawiam

Daki1305
Daki1305

Sprout bedzie dostępny 😉 A co do Whip'a troszke sie buguje (zmniejsza sie prędkość po kilku użyciach) teraz muszę czekać na poprawiona wersje tego ruchu. A co do czarów to zostały naprawione: • Rekindle (wspomaganie) teraz normalnie daje regeneracje życia • LavaFlux (Flux) teraz działa tylko zamiast lawy strzela magma blokami • MetalCables (tytan) nie przyciąga NPC ani ludzi na głównym I wiele innych mniejszych poprawek typu damage, zasięg, szybkość 😉 Magia wody może być tkana z bloku drewna a natomiast magia ziemi z soulsandu i gliny.
Pozdrawiam 😁

lukatin9
lukatin9

Maxim wcześniej pisał, że elytre będzie można kupić, nie dostać z zadania.

Fleksos
Fleksos

Jest szansa na wydanie pełnej wersji w te wakacje?

KitMasterSky
KitMasterSky

Czy elytrę będzie można zdobyć tylko raz? Bo questa da się tylko raz zrobić.

lukatin9
lukatin9

Dostanie się 1 elytre, straci się ją na pvp, i już nie można wogóle jej mieć. Lepiej żeby można było ja też kupić.

mrmaxim3
mrmaxim3

Jest inaczej. Po zrobieniu questa będziesz mógł dopiero kupić elytrę w sklepie ;)

lukatin9
lukatin9

Niech zgadne. Elytra będzie kosztować gdzieś tyle co bon na NPC?

mrmaxim3
mrmaxim3

Nie, będzie za 800 lub 1000 Yuanów ;)

lukatin9
lukatin9

Tanio nawet. Na innym serwie z tym pluginem za elytre trzeba płacić 25 dolarów

lukatin9
lukatin9

A za możliwośc posiadania fluxa 10

mrmaxim3
mrmaxim3

U nas będą inne zasady panować ;)

lukatin9
lukatin9

Tam tylko 3 osoby mają fluxa, choć 2 sa z administracji. Weź tam graj. Ja tam gram, bo avatarserv w budowie. Jeszcze oskarżaja mnie tam o cheaty. Start będzie w te wakacje?

mrmaxim3
mrmaxim3

Podamy wkrótce datę startu ;)

lukatin9
lukatin9

Jeśli będzie prze 4 wrześnie to będzie git

Arti391
Arti391

Mrmaxim mam pytanie czy ta nagroda za bycie beta testeren się nie zużyje i nie wypadnie z ekwipunku bo gracją będzie smutno jak takie coś cennego stracą

mrmaxim3
mrmaxim3

Jedna z tych rzeczy tak ;) Ale raczej będziesz tego dobrze chronił ;)

lukatin9
lukatin9

Jeśli to bon, to odrazu możnaby urzyć, ale jeśli to jakaś zbroja, elytra, magiczny kijek xd to niech nie wypadnie po smierci. A jeśli będzie wypadać, to po co to. To pvp.

lukatin9
lukatin9

A ile będzie tej hajsówy?

KitMasterSky
KitMasterSky

To pewnie będzie jakiś bon bo jeśli "będę tego dobrze bronił" a może wypaść to raczej nie będę tego używał na pvp.

lukatin9
lukatin9

@mrmaxim3 Jeśli to bon na żywioł to sie uciesze, bo to jakby za tanten na trollcraft. Czekam tydzień i nie odpisali.

@EDIT odpisali o ten hajs, kiedy napisałęm ten post xd.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3
HeLLGhost
HeLLGhost

Trollcraft już nie odpisuje kilka dni na moją wiadomość najgorsze w tym jest to, że straciłem ponad 200 złotych specjalnie na tamten serwer Magic i teraz na avatarserv nie będę nic miał z tego. Mam kilka pytań

  • czy zostaną przywrócone żywioły (te które zostały zakupione w sklepie trollcraft) przy potwierdzeniu zakupu?
  • czy inne rzeczy takie jak bon na wieczny dom zostaną przywrócone oczywiście przy potwierdzeniu zakupu ich. Gdybym wiedział, że wydam pieniądze które pójdą w błoto to bym nigdy nie kupował nic płatnego. Wybaczcie, że tak piszę ale to nie jest wydanie 20 złotych tylko ponad 200 złotych. Jeszcze nigdy mnie takie coś nie spotkało.
lukatin9
lukatin9

Raz dostałem bana na konto, na które wydałem 250 zł. Znam to uczucie. Ten ban był za niby obrazę adm. Kiedy kupiłem un, dowiedzialem sie, że serwer zostaje usuniety. 260 zł w błoto. Ty masz mała, ale masz szansę na odzyskanie hajsu. Spamuj im o tym.

KitMasterSky
KitMasterSky

Jeśli będzie im o tym spamował to po prostu go zablokują czy coś

Fleksos
Fleksos

Nie rozumiem czemu mają wam zwracać pieniądze skoro na własną odpowiedzialność kupiliście coś w ich sklepie. Serwer stał na ich serwerowni od bodajże 2 lat, więc nie ma mowy o oszukaniu czy coś w ten deseń. Rozumiem jakby serwer stał tydzień, a ktoś kupił rzeczy o równowartości 200zł, wtedy na pewno jego wniosek byłby rozpatrzony. Nie muszą wam nic oddawać i tego nie zrobią, a pisanie swoi zażaleń w tym wątku jest bezsensowne bo ani trochę nie dotyczy nowego serwera Avatar. Twórcy pisali gdzieś, że są już osobnym bytem i nie chcą mieć żadnej styczności z Trollcraftem, więc czemu piszecie w tym wątku właśnie o Trollcrafcie. Takie zażalenia powinny być usuwane bo tylko zaśmieca to ten wątek. Przeczytajcie jeszcze raz coś pisze w temacie wątku.

lukatin9
lukatin9

Mam pomysł. Niech mag ognia będzie mógł pisać na czerwono, wody na niebiesko, ziemi na zielono, powietrza na biało lub szaro, avatar wszystkie te 4, a mając chi na żółto.

KitMasterSky
KitMasterSky

To nawet fajny pomysł. Wcześniej praktycznie nie było widać co sięna chacie napisało a tak jak każdy na inny kolor to wiadomości były bo bardziej widoczne.

lukatin9
lukatin9

albo najlepiej nie zabierać graczom pisania na kolorowo, ale oplacalo by sie usunac te ruchome litery &k .

lukatin9
lukatin9

Ankieta o kolorach: http://strawpoll.pl/50941 Wątpie że wynik da coś, ale głosujcie.

mrmaxim3
mrmaxim3

Będzie inny wyznacznik tego jakim jest się magiem ;)

lukatin9
lukatin9

według mojej ankietki gracze chcą kolorki

Arti391
Arti391

może na tutorialu będzie można wszystkie ruchy wytestować a nie tylko 1 by pozniej nie było słów typu maxim bo ja wybrałem zły żywią bo madzy np powietrza maja super ruchy a mój żywią nie co ty na to?

KitMasterSky
KitMasterSky

NO to chyba ci się coś pomyliło bo według twojej ankiety gracze nie chcą żeby kolory zostały .

Poza tym to by bardzo denerwowało bo było by zamieszanie na czacie.

Arti391
Arti391

aa i zapomniałem dodać ankiety http://strawpoll.pl/50974

KitMasterSky
KitMasterSky

Przecież już się da... Te podstawowe. Poza tym gdyby dało się przetestować i zobaczyć wszystkie ruchy nie było by niespodzianki.

ps. Źle napisałeś "żywią"

lukatin9
lukatin9

Nieraz przeważa Tak, albo Nie. Zmienia sie

lukatin9
lukatin9

Przez buga na becie z /b b i /b d nie będzie nie spodzianek. /b b pozwalalo ich uzywac, a /b d pokazywał all ruchy jakie sa na serwie

@edit np jest suffocate. nie ma do niego jeszcze zadania

Fleksos
Fleksos

Najpierw naucz się pisać, a później rób ankiety bo nic nie można zrozumieć z tego -,-

Arti391
Arti391

oo więcej osób jest na tak

mrmaxim3
mrmaxim3

Dostęp do /b b już dawno został zablokowany. W tutorialu nie będzie też testów wszystkich ruchów. Po prostu gracze mają zapoznać się z opisem klasy i pojedynczym czarem. Od początku taki był zamysł

KitMasterSky
KitMasterSky

I takie coś mi się podoba. Mam nadzieję że będzie też wiele questów pobocznych 😃

Arti391
Arti391

a może będzie coś jak quest epicki niczym by sie nie różnił od pobocznego tylko nazwa tego oznaczała by że coś dobrego sie dostanie za zrobienie tego i by gracz wiedział że tego questa warto robić

mrmaxim3
mrmaxim3

Jak na przykład quest na papugę oraz licencja na lotnię (elytrę)?

lord_kluszkord
lord_kluszkord

jkby co ja popieram ten pomysł😉

Ramedi
Ramedi

spoko pomysł

lord_kluszkord
lord_kluszkord

właśnie mi wpadła pewna myśl, nad którą można by było pogłówkować chodzi mi o wojsko, w sensie uczestnictwo w armii,czy coś w tym stylu moglibyśmy nieprzymusowo wstąpić do armii naszego żywiołu i walczyć za swój naród, zabijając swoich przeciwników z innej magii, za zabicie członka wrogiej armii, czyli jeśli jesteś magiem ziemi to gdy zabijesz maga ognia wody lub powietrza, to dostaniesz specjalne punkty dzięki którym będziesz miał coraz wyższą rangę w wojsku, za co będzie ci coś przyznawane. Pomysł zająłby kupę czasu więc podaję go jako idea😀 liczę że się spodobał

Arti391
Arti391

tak

lord_kluszkord
lord_kluszkord

to fajnie xd

michassssss
michassssss

OK wszystko pięknie cudownie, ale pewnie wersja nie wyjdzie przed końcem wakacji? :(

Fleksos
Fleksos

Założę się, że Maxim robi wszystko co może żeby serwer ruszył przed rokiem szkolnym :) i coś mi się wydaje, że mu się uda xd Oczywiście nie pomijając SkepsonsK i resztę ekpiy.

KitMasterSky
KitMasterSky

Mi się kończą wakacje w ten piątek xd Więc mam nadzieję że serwer wystartuje o 18 lub 19 tak jak beta wystartowała bo bym się wydarł w poduszkę jak bym nie bym nie był na starcie :(

mrmaxim3
mrmaxim3

Staramy się z całych sił aby ukończyć wszystko na czas. Start planujemy ok. 1-2 września. Skepson jest do niedzieli na wakacjach i to dlatego też przeciągamy start tak długo :/

Arti391
Arti391

Wytrzymam

lukatin9
lukatin9

żeby było przed 4 wrześnie to będzie git

KitMasterSky
KitMasterSky

Błagam niech będzie start o 18 :(

PixelGamePolska
PixelGamePolska

Jak mi sie nie chce robić tego questa na papuge ;_;

Arti391
Arti391

To najwyżej nie będzie XD

HeLLGhost
HeLLGhost

Oto co odpisał mi trollcraft690x387

Fleksos
Fleksos

I co teraz? Mamy ci współczuć? Wydałeś kasę na swoją odpowiedzialność więc nie wiem czego oczekujesz. To nie jest temat "Trollcraft mnie oszukał - Duskujsa" tylko AvatarServ- Dyskusja,zgłaszanie błędów, pomysły. Robi się tu niepotrzebny spam.

KitMasterSky
KitMasterSky

Myślę że wina leży po obu stronach. I graczy i Avatarserva/magica. Wina po stronie graczy jest taka że sami powinni się domyślić że serwery nie trwają wieczność i że kiedyś stracą te vipy itp. A wina po stronie Magica/Avatarserva jest taka że pod koniec magica admini nie powinni mówić graczom że jak będą mieli dowody to odzyskają swoje rzeczy na Avatarservie przez co gracze zrobili sobie nadzieję.

michassssss
michassssss

Moim zdaniem masz całkowitą racje

Ash_Greninja88
Ash_Greninja88

masz racje

HubQ
HubQ

można by było podac przybliżoną date do otwarcia servera?? bo oczekuje go bardzo razem z kolegami

Rareaunka
Rareaunka

Nie tylko ty czekasz ;P Pisali ze 1 lub 2 września otworzą. Szkoda, że przed nami jeszcze tyyle czekania :roll_eyes: 😣

mrmaxim3
mrmaxim3

Dzisiaj czyli w Niedzielę o godzinie 18:00 na stronie AvatarServ.pl pojawi się data otwarcia serwera.

Arti391
Arti391

A już myślałem że o 18 serwer rusza -,-

Fleksos
Fleksos

Oby w piątek :D

lukatin9
lukatin9

HeLLGhost nwm czemu tobie nie oddadza hajsu, ale mi dali svipa na miesioc

Saturek
Saturek

mi tez nic nie dali XD, Mam ich głęboko i szeroko w ... 😃

mrmaxim3
mrmaxim3

Na stronie avatarserv.pl pojawiła się data oficjalnego startu serwera! Wszystkich serdecznie zapraszamy! W środku tygodnia pojawi się też PatchNote przez startem!

Arti391
Arti391

mi nie pisze daty

Arti391
Arti391

a dobra już pisze nie ważne

lukatin9
lukatin9

Gdy pisze avatarserv.pl to wyskakuje690x387

Gdzie ta data

Arti391
Arti391

data to godz 18 2 wrzesien i odswieżaj kilka razy strone to będzie

mrmaxim3
mrmaxim3

Odśwież stronę, działa f5 lub shift+f5

lukatin9
lukatin9

działa

lukatin9
lukatin9

2 wzrześnia. dobrze że przed szkołą

lukatin9
lukatin9

Maxim a czy bede mogl sie zalogowac na moje konto premium z minecraft no-premium?

mrmaxim3
mrmaxim3

Wolelibyśmy abyś logował się przez konto premium

lukatin9
lukatin9

ok, ale w domu mam premium, a zazwyczaj komputer zajęty i ide do kolegi grać ;/ wiec dla mnie trcoeh slabo.

mrmaxim3
mrmaxim3

Zaloguj się pierwszy raz z konta premium, załóż hasło, a potem zobacz czy możesz z non premium

lukatin9
lukatin9

ok.

lukatin9
lukatin9

A czy na serwerze nie bedzie problemu ze skinami? nieraz jak ktos z premium zmieni skin, to na niektorych serwerach wodule sie nie zmienia. Na trollcraft dalej mam slime, a kilkatygodni temu zmienilem na skina Dakiego

mrmaxim3
mrmaxim3

U nas nie powinno być problemu. Ja także zmieniałem skina, który załadował się po 10 minutach

KitMasterSky
KitMasterSky

Też miałem ten problem :( Miałem jakiegoś brzydkiego robota zmieniłem skina a na trollcrafcie ciągle byłem jakimś robotem.

lukatin9
lukatin9

Na gc.2 (to nie reklama) mam skina obsydianu, a wogule nie mialem takiego skina ;/. Nie kupilem premium od innego, ale ze strony

KitMasterSky
KitMasterSky

Jak dla mnie powinni dodać psy polarne na serwer. Bo w avatarze nie ma czegoś takiego jak niedźwiedź (oprócz niedźwiedzia króla ziemi który jest jedynym niedźwiedziem w świecie avatara) 329x500

Arti391
Arti391

jestem za

iAnty
iAnty

Jej, tak dawno nie było projektu serwera Minecraft, który zostałby ukończony, a tu proszę! Życzyłbym sukcesu, ale już go macie, sam niestety nie zagram - nie ten poziom społeczności dla mnie. : P

mrmaxim3
mrmaxim3

Dziękuję za dobre słowa, postaramy się w przyszłości ogarnąć społeczność dla każdego, choć to nie jest łatwe :/

Saturek
Saturek

Mam pytanie, a więc czy gracze będą mogli zmienić sobie skina komendą np./skin set ? Na serverze nie latały by same stivki xD. Pozdrawiam

Arti391
Arti391

Saturek mi sie to bardzo podoba ale pewnie długo sie tym bedzie bawić i gracze będa dawac skin 18+ tak więc nwm czy to dobry pomysł

Saturek
Saturek

Można dać limit, że np daliśmy skina to możemy go zmienić dopiero po jakimś czasie

mrmaxim3
mrmaxim3

Niestety ze względu na powód artiego nie damy takiej możliwości, do tego nie chcemy zabierać twórcom minecraft jedynej szansy zarobku ;)

lukatin9
lukatin9

Maxim a czy do użycia metalowych kabli będzie potrzebny metal? Na betach nie trzebabyło

michassssss
michassssss

Ej nwm czy jest taki ruch w magii wody, ale jeśli nie to zastanówcie się nad zrobieniem takiego ruchu jak użyła katara a Aang jej pomagał w Wężowj Grobli. Nie mieli jak przejść przez wode to katara rozstąpiła wode i szli tak jak by w bańce. Jeśli nie rozumiecie możecie zobaczyć ten odcinek. Moim zdaniem fajne było by coś takiego, ale nie wiem czy by się wam chciało to robić, no chyba że jest taki już. :)

lukatin9
lukatin9

Na innych serwerach jest taki ruch. Water bubble

michassssss
michassssss

fajnie wygląda???

lukatin9
lukatin9

Troche słabo. poprostu bańka powietrza pod woda

Ash_Greninja88
Ash_Greninja88

to ciekawy pomysl

Arti391
Arti391

Chociaż możecie zrobić tak że skinów będzie z 12 bo np avatara zależy jaki żywią się wybrało na początku jak zaczęło od ognia i później zdobędziesz wszystkie żywioły masz skina roko a dla tych co mają 1 żywią to mają normalny skin maga

Ash_Greninja88
Ash_Greninja88

popieram

lukatin9
lukatin9

Maxim problem z anarchia. Na starszym serwerze bending, immolate (anarchia) zabiera 9hp. Na tym 0,5 hp. Zrub pomiędzy, bo to bardzo mocny atak

Arti391
Arti391

nie polecam robić reklam

lukatin9
lukatin9

to nie byla reklama, ale usunolem

Ash_Greninja88
Ash_Greninja88

to dobrze lukatin bo moglo byc zle

lukatin9
lukatin9

Jeszcze 4 dni do startu, i 6 do szkoły ;/

lukatin9
lukatin9

Maxim czy rece wody dostały bufa? wcześniej nic nie zadawaly

lukatin9
lukatin9

I czy podasz wszystkie ruchy wody jakie sa na serwerze? angielskie nazwy

michassssss
michassssss

Ej prosze o pomoc bo wszedłem jakims cudem na server i chciałem zadac pytanie jak wszedłem ale cos zle zapisałem i sie takie haslo ustawiło chciałem je zapisac na kartce i napisałem to wszystkim ale nie zdążyłem bo wyrzucono mnie. Nie włączyliscie białej listy xD a ja odruchem jakoś wszedłem :P i ustawiłem jakies haslo którego nie znam. Mam nadzieje że bede musiał na rozpoczęciu wpisać nowe hasło

lukatin9
lukatin9

Nice xd

lukatin9
lukatin9

A jakie pytanie zadales? chce ci wbic na konto xd

michassssss
michassssss

czm sie tam dosałem, ale z błedem i sam nie mogłem zgadnąć dlatego chciałem je na kartce zapisać póki mogłem nacisknąć strzałke w góre i zobaczyć jak wyglądało :(

SkepsonSk
SkepsonSk

Nie martw się :) Wszystkie hasła zostaną - i tak - usunięte z bazy danych ;)

michassssss
michassssss

to spk :)

Arti391
Arti391

nie da sie wbic potwierdzone przeze mnie

michassssss
michassssss

teraz już nie bo lista włączona z 3 minuty po mnie włączyli ją

mrmaxim3
mrmaxim3

Pora wam trochę wylać to co dla was szykujemy na start! Na początek co dostaną BETAtesterzy! Jeden item jest tajemnicą aż do samego końca czyli odebrania nagrody. Jak ktoś brał udział w testach musi zgłosić się w czasie startu serwera po item zwany "MonetaBeta" za którą u odpowiedniego NPC dostanie oto te nagrody:

  • 5 Emeraldów
  • Zestaw BETATESTERA (chain armour z dobrymi enchantami)
  • MoneteBete w wersji kolekcjonerskiej
  • Specjalny i unikatowy tytuł "BETATESTER"
  • Cenna niespodzianka ;)

Do tego 1h przed otwarciem serwera rozpocznie się stream! Osobiście go poprowadzę. Link do streama będzie widniał na stronie serwera oraz tutaj.Przewidujemy losowanie nagród w postaci kilku BONÓW o wartości 30 zł każdy!

Zapraszamy na otwarcie w tą sobotę o godzinie 18:00!

Fleksos
Fleksos

No to widzę start z grubej rury xd

lukatin9
lukatin9

Ja nie moge yt oglodac ;-; limitowany net

a to losowanie to poprostu trzymasz tab na czacie i kto wypadnie wygral?

I kiedy pisałeś ze hajsówa będzie, to nie weidzałem że 5k ;/ myślałem ze wiecej

I ostanie pytanie na dziś. Czy gracze premium beda miec mala, bardzo mala, bardzo bardzo mala przewage nad no-premium? xd

Daki1305
Daki1305

Nie

mrmaxim3
mrmaxim3

Lukatin proszę Cię abyś wszystko umieszczał w jednej wiadomości lub edytował pytanie i dodawał to co masz do zapytania. To kwestia estetyki i ogarnięcia.

Ludzie mający premium mają tylko przewagę w wyglądzie, gdyż posiadają skin i tyle. Do tego mają zarezerwowany nick. A losowanie bonów odbędzie się poprzez szybki konkurs ;)

Saturek
Saturek

Zapowiada się ciekawy start :slight_smile:

Arti391
Arti391

to ja odrazu zgłaszam sie po monete nazwa na serwie arti69

koweq
koweq

Dosyć wkurzający jest fakt że taki lukatin9 pisze po kilka postów w ciągu 5 minut i zamiast edytować poprzedni post/pomyśleć co chce się napisać od początku spami tym masakrycznie

MichQ
MichQ

koweq:

Dosyć wkurzający jest fakt że taki lukatin9 pisze po kilka postów w ciągu 5 minut i zamiast edytować poprzedni post/pomyśleć co chce się napisać od początku spami tym masakrycznie

To się nazywa "nabijanie postów"

liamdj23
liamdj23

Nie tylko nabijanie postów, ale również brak estetyki wypowiedzi. Niestety większość osób piszących w tym wątku, nie wie co to jest. 😖

mrmaxim3
mrmaxim3

Teraz pytanie, co uznawane jest za większość? 3 osoby które nie stosują etyki? Jak dla mnie tylko tworzą sztuczną powłokę tej "większości". Czyż nie?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

koweq:

Dosyć wkurzający jest fakt że taki lukatin9 pisze po kilka postów w ciągu 5 minut i zamiast edytować poprzedni post/pomyśleć co chce się napisać od początku spami tym masakrycznie

Otóż to też przykuło moją nie potrzebą uwagę. Załączyłem wszystkie posty. Uprasza się @lukatin9 o nie tworzenie multipostow. Całą myśl zawrzyj w jednym :)

lukatin9
lukatin9

Ok. nie bede robić multi postów, ale maxim. Czy zrobiłes, żeby metalowe kable działały z metalem? wcześniej bez metalu mozna było urzywać

michassssss
michassssss

Ej pytanko bo nie będę mógł być dokładnie na rozpoczęciu serwera, dopiero kilka godzin później, to dostanę tą nagrode betatestera???

Arti391
Arti391

Raczej tak ale musi być ktoś kto ma uprawnienia do dawania przedmiotów

mrmaxim3
mrmaxim3

MonetaBeta będzie do zdobycia dla każdego BETATESTERA. Musi tylko taka osoba się zgłosić do mnie ;) Ja sprawdzę czy brała udział w testach i odznaczę. Do tego lukatin - jak na razie kable działają bez metalu, ale jak będzie to zbyt mocne to osłabimy.

Do tego zapraszam do obejrzenia tego materiału:

https://youtu.be/xnTwoHbN8FY

lukatin9
lukatin9

Metalowe kable z 10 urzyciami są dobre, a 30 to już przesada. I nie powinny nazywać się metalowe, jeśli nie tzreba metalu

Fleksos
Fleksos

WoW... Oma Shu wygląda spektakularnie :O Świetna robota.

KitMasterSky
KitMasterSky

Hej maxim a czy będzie można się do ciebie zgłosić (z tym betatesterem) w inny dzień bo już widzę jak wszyscy wchodzą na serwa i jest spam na chacie "maxim daj betatestera"

ii mam też drugie pytanko. Czy przed startem możecie się upewnić że wszystkie ruchy działają z butelek? Bo zawsze miałem z tym problem i albo jeden działał albo nie albo mi się to bugowało i raz na 2 lata mogłem użyć ruchu.

lukatin9
lukatin9

Najlepiej, żeby czat został na chwile wyłączony i maxim wzywał tych, co nagride maja miec, żeby nie było spamu

mrmaxim3
mrmaxim3

Przyznam w inne dni ;) I lukatin - nie zrobię tego, mam inny system ;)

Ash_Greninja88
Ash_Greninja88

będę

lukatin9
lukatin9

Włozysz komendą do ekwipunku monety?

Fleksos
Fleksos

O boże to jest, aż tak ważne jak On to zrobi, że musisz ciągnąć ten temat? -.-

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Przypominam o pewnych zasadach jakie obowiązują tutaj. Jeżeli piszecie wypowiedź, to najlepiej w jednym poście. Robi się niepotrzebny spam a to tylko szkodzi.

Jeżeli będziecie pisać posty raz na kilka minut z jednym zdaniem to nie straszę, ale mówię: lista banów może się zwiększyć. Jeżeli chcecie napisać coś, a Wasz wcześniejszy post da się edytować to zróbcie to.

Cierpliwość się kończy a ona jest najważniejsza.

Proste jak 2+2. Razem 4 :kappa:

Dziękuję.

mrmaxim3
mrmaxim3
hej0ss
hej0ss

Nie mogę zalogować/zarejestrować, bo pisze Powtórz hasło poprzez ... I wlasnie tego nie wiem a pierwszy raz wchodze na serwer.

@Edit Wyrejestruj mnie proszę nick CresixU... bo ja nwm co wpisalem, bo wpisalem /register haslo haslo i teraz pisze zeby powtorzyc i to nie dziala juz

lukatin9
lukatin9

Wow. ponad 100 osób. (usunołem tamtem poprzedni żeby nie było ,,multi postów'')

Pomocy! wiem że to multi post, ale nie moge wbić. wywalilo mnie

Ej. nie moge wbić. wywaliło serwer?

Ben5903
Ben5903

Mam problem bo jak mam podpięte ruchy i chce skorzystac z pchnięcia to nic sie nie dzieje... I tak poprawnie go używam. I jeszcze jak chce nadac nazwe zestawowi ruchów to pisze mi normalnie to na czacie i nie moge sobie zestawu zrobic...

mrmaxim3
mrmaxim3

A podasz dokładnie problem?

Fleksos
Fleksos

zrobcie restart bo polowa serwera nie moze gadac z npc

matej1101
matej1101

Proszę o pomoc z moja magią na server po tutorialu moja moc nagle zniknęła i nie mogę używać skili mam je w tabeli ale nie działają (Mag Wody,Skille- Manipulacja,Lodowy Pocisk)

Arti391
Arti391

Ja mogę gadać

lukatin9
lukatin9

Ja też moge gadać, i dlaczego ziemia ma fory w zadaniach? niektórzy kończą 3/4 zadań ziemi, a inne żywioły np. powietrze męczą sie z chlebami

Arti391
Arti391

Racja wg mnie nie powinno być zadań po koleji

lukatin9
lukatin9

Znalazłem buga. Konie uciekaja. 690x387

I nie można kaktusów zdobyć. NIGDZIE

karolekxd
karolekxd

281x500

lukatin9
lukatin9

Drugi bug! Domki za tc, a ten po prawej pisze, że za 0 690x387

I drugi. Nwm czy dobrze widać, ale uzyłem pchniecia w domku 690x387

mrmaxim3
mrmaxim3

Ok postaramy się to naprawić. Do tego karolekxd - przecież wszyscy wiemy jaka jest prawda. AvatarServ istniał kiedyś jako Magic i to od 3 lat. Mamy na to dowody w postaci tysiąca graczy, filmików oraz zeznań założycieli Trollcraft.pl. Tyle w temacie.

lukatin9
lukatin9

Ten freaks nie jest pierwszy i tak, bo beta trwa. Nawet gdyby avatarserv.pl zaczał istniec od wczoraj, to McFreaks.pl ma bety.

Arti391
Arti391

mam pytanie o której godzinie pogrzep xwantora (dajcie jego grup na cmentarzu w ba sing se) i znalazłem pokój do którego gracze nie mają dostępu jak miałem zbugowane chunki o to link do zdjecia z tym pomieszczeniem https://zapodaj.net/cc1dd5c5d57ed.png.html

Saturek
Saturek

Ruch bicz-whip nie działa. Lodowy kolec zabiera pół serca a akumulacja 2... A i nie ma npc z questem na bagnie. Pozdrawiam

mrmaxim3
mrmaxim3

Naprawimy dzisiaj w nocy ;)

lukatin9
lukatin9

Jest NPC na bagnach, tylko go przemieszczono

Arti391
Arti391

mam bug bo nie moge robić kolejnych questów zrobiłem quest na lewitacje otrzymałem ruch ide do winstona a on mówi nei przeszkadzaj w medytacij oto dowód że nie moge dalej zdobywać ruchów https://zapodaj.net/f6a1efa15ac1e.png.html

Fleksos
Fleksos

Kupiłem dom przed restartem o 14:30 i po restarcie juz go nie miałem, a kasy nie oddało. Dom był za 3900 w północnym plemieniu wody. Proszę o zwrot pieniędzy. Kase miałem za fabułe. Smpicektt.

mrmaxim3
mrmaxim3

Ok, będę o 20:00 na serwerze, zgłoś się do mnie no i Arti - co masz w /dziennik

anon10657637
anon10657637

Mierny antybot przy pierwszym wejściu.

Arti391
Arti391

Nie ważne już w złego npc klikłem

lukatin9
lukatin9

@mrmaxim3 Magia ziemi nie działa mi. Kiedy wstwaim do tabeli znika. Dowód że mam ziemie 690x387

I straciłem 3 tysiące Y w elytrach przez to, że deda sie na spawnie! Chce hajs albo minimalnie 1 elytre odzyskac!

matej1101
matej1101

mam tak samo z moja magia wody jak idę na pvp to mi znika i nie działa

lukatin9
lukatin9

Następne bugi: Possand steve, i uczen a 690x387

Chyba zadumany mistrz uciekł690x387

hej0ss
hej0ss

Czemu zadumanego nie ma? Podobno był zbyt op, ale powietrze nie ma dmg ze skili wcale. I jak go nie ma to mam ominąć tego questa czy poczekać na niego? @mrmaxim3

lukatin9
lukatin9

Ech. brain_pl wywala npc na spawnie uzywajac wyskoku

Fleksos
Fleksos

Prawdopodobnie znikł npc od Chi w stolicy ognia - Haitor bo był chyba za pałacem ognia, a teraz go tam nie ma.

mrmaxim3
mrmaxim3

Ok, wszystko zostanie naprawione

lukatin9
lukatin9

Znowu ktos wywalił zadumanego mistrza, posanga..... Napraw to, zeby tylko na pvp wywalalo graczy w gore.Ten widoczny to zadumany, a dalej w lewo jest posang, ale znika przez renderowanie...

690x387

mrmaxim3
mrmaxim3

Ok, zobaczymy to

Fleksos
Fleksos

Wodne ramiona nie zadaja dmg. I same znikaja bez puszczania shifta.

lukatin9
lukatin9

Maxim dasz podpowiedź gdzie pierwsze zadanie ava? nie wydam 2500 monet bo nigdy nie nazbieram ;/. Żeby nie było, że bony zbugowane: 1 za free, 2 za monete beta, 3 kotś wywalił na spawnie (xd), 4 dał mi znajomy

mrmaxim3
mrmaxim3

Trzeba posiadać wszystkie misje z wszystkich żywiołów by się odblokowała

lukatin9
lukatin9

rły? jak jeszcze są nieodkryte misje ;/ Prędzej spali mi się dom xd, niż będe miał ruchy ava

@EDIT mogę dostać tytuł avatar?

KitMasterSky
KitMasterSky

Chciałbym zgłosić błąd. Kiedy ustawiam se ruchy na tabelce i wszystko mam ułożone ładnie pięknie to wchodzę na pvp i jak wracam na świat główny to ruchy magicznie mi znikają z tabelki i się mieszają i co chwile kiedy zmieniam świat to muszę od nowa przypinać ruchy do tabelki. Błagam naprawcie to.

mrmaxim3
mrmaxim3

Staramy się bez przerwy wyłapać czemu tak jest. Działa to tylko przy przechodzeniu main - pvp. Postaramy się to jak najszybciej naprawić

lukatin9
lukatin9

@mrmaxim3 jeśli chodzi o te 2 bony, to moge oddać. powiedz kiedy. I tak nie uzywam tych 2 zywiołow

@EDIT żeby inni nie myśleli że ukradłem itp. 1 od znajomego, 2 leżał na spawnie

Fleksos
Fleksos

poda ktoś discorda serwerowego ?

lukatin9
lukatin9

Postanowiłem to zgłosić. Ide se kupić konia, patrze na kościotrupa, a tam:690x387 Głowa smoka. Jak będzie admin to oddam. Wziołem ją. To nie ja rzuciłem ;/ nawet nwm jak ją można zdobyć

@EDIT JUŻ NIE WAŻNE. ODDAŁEM MAXIMOWI

Saturek
Saturek
KitMasterSky
KitMasterSky

Chciałbym zgłosić błąd. Jest to bardziej błąd fabularny. A więc jak wiemy serwer rozgrywa się 50 lat przed odnalezieniem Aanga. 690x388 Lecz na serwerze możemy zobaczyć sterowce które zostały wynalezione dopiero po znalezieniu Aanga. (błagam usuńcie je)

mrmaxim3
mrmaxim3

Zrobi się

lukatin9
lukatin9

Macxm. Budynków gildijnich nie można przerabiać. Można norlamne domy?690x387

mrmaxim3
mrmaxim3

Czekaj, nie rozumiem - gangi jak na razie są przecież wyłączone

lukatin9
lukatin9

tak, ale na trollcraft miał być ban za przerobienie willi w haman. A ci se mogą?

mrmaxim3
mrmaxim3

Kto bo nie rozumiem

lukatin9
lukatin9

Właściciele tych domków (nie widać, ale zobaczysz na serwerze) przerobili je, i nie pasują do reszty.

mrmaxim3
mrmaxim3

Acha o to chodzi. Można przerabiać dowolnie - budynków gildyjnych już nie gdyż są za duże

lukatin9
lukatin9

Maxim zrób coś. Nie to że spamuje, to jeszcze flood. Tu ss 1 wypowiedzi, ale każdy powie że spamuje. bede robić też nowe ss i yu dawać690x387 690x387

lukatin9
lukatin9

SS (chat)690x387

Fleksos
Fleksos

Lukatin ale z cb konfident ;p

mrmaxim3
mrmaxim3

Jak na razie wstrzymaj się z ssami na tym forum. Wkrótce otwieramy swoje i tam będziesz mógł to zgłaszać ;)

lukatin9
lukatin9

Ok, ale ostatni ss, bo można zaoszczędzić 20k Te 2 domki poniżej są takie same, ale ten po lewej kosztuje 24k a po prawej 42.690x387

KitMasterSky
KitMasterSky

Hej Maxim mam taką propozycje aby na spawnach na pvp dodać mapy żeby było wiadomo jak mapa wygląda czy coś xd Jak dla mnie fajnie by to wyglądało nawet. 690x388

mrmaxim3
mrmaxim3

Jeden z nich może mieć obszerną piwnicę ;)

I KitMasterSky - bardzo dobry pomysł! Zrealizujemy go ;)

lukatin9
lukatin9

MrDżanusz mnie okrada z bigosu (kaktósow) pomuż maxim. przyłapany na prubcie wbica do famry690x387

I potwierdz że ma moje kaktusy 690x387

mrmaxim3
mrmaxim3

To zabezpiecz wejście oraz zablokuj skrzynie. Nie powinni wtedy móc nic zrobić. Teraz takie sprawy już nie załatwiam na tym forum. Poczekaj już na serwerowe, dobrze?

lukatin9
lukatin9

zaczekam, ale jak zabezpieczyć kiedy home nad lejami

lukatin9
lukatin9

Chyba wiem kto miał głowy smoka, co były na spawnie ;/690x387

Fleksos
Fleksos

Boss ognia się nie respi. Czekałem około 25min.

lukatin9
lukatin9

Maxim żeby nie było, że ban za przerabianie domku. Zrobiłem tak na dole, żeby nikt sie nie wtepał /home w oknie, a na górze, nie chce, żeby inni widzieli co tam jest xd690x387

Fleksos
Fleksos

Przecież Maxim ci pisał żebyś nie wstawiał tu żadnych ss'ów ;p Najlepiej ściągnij Discorda i tak zgłaszaj swoje problemy.

lukatin9
lukatin9

ech.... miałem discorda kiedyś, ale nie umiem z niego korzystac

KitMasterSky
KitMasterSky

Ten gracz ogólnie nie ma szacunku do innych graczy. 690x388

Saturek
Saturek

Uniesienie, manipulacja ognia, ostrze z ognia, Magia krwi, nie działają. Wgl magia krwi powinna działać też w dzień (tak pisze w pluginie, ze dziala i w dzien i w nocy) Ten ruch bardzo ciężko zrobić, jest chyba najdroższy ze wszystkich, a jest w ogóle nieprzydatny.

KitMasterSky
KitMasterSky

Tutaj muszę przyznać rację. Magia krwi jest tylko w nocy żeby było realistycznie (prawdopodobnie) a w legendzie Korry byli ludzie którzy tkali krew także w dzień. "Ale serwer jest jeszcze przed Aangiem" powiecie xd Skoro serwer jest przed Aangiem to czemu jest tam magia metalu (tytanu) skoro jeszcze jest niewynaleziona? Skoro magowie ziemi mają swój tytan to my chcemy mieć magie krwi w dzień. Nie po to zbieraliśmy kilka dni 10 stacków krwi dla czegoś co nawet w dzień nie działa.

mrmaxim3
mrmaxim3

Zrobimy to w ten sposób jak mówicie - wszystkie czary powinny już działać

glamaxdd
glamaxdd

mam problem moj nick to glamaxdd bylam na becie ale nie dostalam monety

Fleksos
Fleksos

Po monetę musisz zgłosić się do któregoś z Adminów :slight_smile:

SoWAL
SoWAL

Jeśli MrMaxim3 by pozwolił to bym dał betamonety tym którzy napewno byli ;)

mrmaxim3
mrmaxim3

Oto kopia postu z tematu głównego:

Witam wszystkich! Chciałbym wszystkich poinformować, że serwer AvatarServ.pl ma się dobrze i rusza z EVENTEM ŚWIĄTECZNYM! Razem z nim wchodzi wersja serwera 1.1. Oto nowości jakie ostatnio zostały dodane:

  • Zmieniliśmy spawn na Świąteczny. Oto screen spawnscr|690x366 -Dodaliśmy specjalne zadania EVENTOWE dostępne u ŚNIEŻYNKI -Dodaliśmy specjalne ukryte zadanie -Naprawiliśmy tabelkę ruchów! Teraz powinna działać normalnie -Dodaliśmy TUTUŁY! Za wykonywanie misji oraz innych czynności można przyznać sobie tytuł. Wszystko pod komendą /ja -Można sprawdzić ile czasu spędziło się grając na serwerze. Do tego można zdobyć nagrody grając wystarczająco długo. Komenda /czas -Dodaliśmy kilka nowych ruchów oraz opisy do nich -Dodaliśmy specjalne misje na lotnie, papugi oraz skrzydła! -ItemShop został ulepszony i działa przez stronę serwera -Mamy własne WIKI! Wszystko jest dostępne na stronie: pl.avatarserv.wikia.com -Dodaliśmy w końcu osobne forum serwera dostępne na stronie serwera -Totalna AMNESTIA! Wszystkie bany zostaną zdjęte.

Wszystkie te zmiany wchodzą dnia 22.12.2017 o godzinie 18:00 w życie. Niektóre z nich wprowadziliśmy już wcześniej, lecz dopiero teraz o nich informujemy. (Po drodze był event helloween...)

Mam nadzieję, że dobrze będzie wam się grało.

Pozdrawiam Administrator AvatarServ - MrMaxim3

anon10657637
anon10657637

I jak tam projekt? Zmalau? Urus?

Eryk
Eryk

Rok temy wpisałem jakieś chasło na server i go niepamietam moge nowe chasło

MTGmati
MTGmati

Eryk:

Rok temy wpisałem jakieś chasło na server

Ok, podaj typ serwera OpenVZ czy KVM. Jeżeli jest to VPS typu KVM, ze zmianą hasła nie będzie problemu, natomiast z OpenVZ problem jest nieco większy (tylko przez ticket w panelu klienta) lub reinstalacja.


Tak prosto z serduszka, troszkę... https://pl.wikipedia.org/wiki/Ortografia

Eryk
Eryk

MTGmati chodzi mi o server avatarserv

MmkkxX
MmkkxX

hej, mam problem z warp zagadki, moglibyście mi pomóc, chodzi o miejsca