Bambik.pl - Polskie serwery gier !

Zombie
współpraca-odrzucone
Kozaks
Kozaks

Nazwa projektu

Bambik.pl - Polskie serwery gier !

Cel

Zbudowanie przyjaznej dla graczy sieci serwerów gier (na chwilę obecną survival)

Co udało nam się zrobić

Posiadamy jeden dobrze rozreklamowany serwer hurtworld'a (po wipe'ie ~70 os.), stronę, oraz swojego małego teamspeaka.

Plany

Chcemy postawić kolejny serwer gry Hurtworld, oraz serwer Rust'a.

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Kozaks(Sprawy techniczne) Adas(Marketing) - https://www.youtube.com/user/Fallgord

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

2xVPS KVM Game Pro (3GB) - pod 2 serwery hurtworld VPS OpenVZ (6GB) - serwer Rusta

Co mogę zaoferować w zamian Oferujemy:

  • reklamę na stronie
  • reklamę na serwer ts3
  • reklamę na serwerach (automatyczne wiadomości)
  • reklamę na kanale Adasia (link wyżej) - na filmikach, w opisie, w linkach na kanale
  • reklamę na grupie Adasia (https://www.facebook.com/groups/469155996614217)

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Projekt uważam za unikalny, ponieważ gry o których wspomniałem nadal się rozwijają, oraz napływają do nich nowe fale graczy. Serwer dostępny byłby na graczy Steam'owych jak i NonSteam'owych, dzięki odpowiednim plikom serwerowym - które nie jest tak łatwo dostać w sieci :) Posiadamy dobrą reklamę, która zapewniłaby sieci jak i hostingowi rozgłos. Z tego co widziałem na forum, nasz projekt jest "powiewem świeżości" - małą odskocznią od MC. Serwer posiada drop X3,meteory oraz innego ciekawe pluginy.

Strona: bambik.pl Serwer, strona, ts3 stoi aktualnie na hostingu lvlup.pro ;)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

To ja Ci powiem, żeś się rozpisał 😮. Chciałem napisać konstruktywny, kreatywny komentarz i dostać dużo like, ale w sumie .... nie mam tutaj niczego do skomentowania.... Jejku to żeś się naprawdę postarał...

Nie napisałeś absolutnie NIC o serwerze 😂👏

Kozaks
Kozaks

@adminek153 nie wiem co można więcej napisać o serwerze Hurtworld. To nie minecraft - nie buduje się tu mapy itp. itd. Jedyne co mogę dodać, czego nie dodałem to to, że serwer posiada drop X3,meteory oraz innego ciekawe pluginy.

koweq
koweq

Posiada drop x3 czyli to taki hartłordowy izihc? xD

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Z ciekawości - dlaczego staracie się o współpracę?

luxDev
luxDev Pionier

Ode mnie dostaniesz, masz zasłużyłeś! (xd)

AutomattPL
AutomattPL

Z tego co rozumiem, to chcesz ogarniać 2 serwery Hurtworld i serwer Rusta w pojedynkę? Niezbyt to widzę... :slight_smile:

Serwer posiada drop X3,meteory oraz innego ciekawe pluginy.

Takie trochę easyhc w Hurtworld, pozostawię bez komentarza...

Z mojej strony mogę dodać tyle, że @Kozaks pisał do mnie na fanpage propozycję współpracy, co oznacza, że jednak stara się o większy rozgłos, mimo że reklamę już posiada.

Wstrzymam się od głosu, bo moją działką jest jednak Minecraft i nie chcę się wypowiadać na tematy, o których pojęcia nie mam ;)

Kozaks
Kozaks

@koweq @AutomattPL akurat w HW x3 to nie dużo :) Są serwery x100 a nawet x200 które cieszą się dużą popularnością @adminek153 Dlaczego staramy się o współpracę ? - chcemy szybciej rozwinąć sieć, stawiać nowe serwery.

Szymon
Szymon

Po co staracie się o reklamę skoro macie około 70 graczy online? Przy takiej liczbie osób na serwerze zarobki powinny spokojnie starczyć na te 2 serwery. A jeżeli przy takiej liczbie osób nie ma zarobku to po co utrzymywać nie zarobkowy serwer?!

Karolek
Karolek

Żeby mieć satysfakcję, kiedyś zrozumiesz ✌️

hej0ss
hej0ss

Po niektórych komentarzach widać, że nie znają się na Hurtworld, to nie minecraft, aby pisać dużo o serwerze. Ogólnie x3 to nie jest taki easy jak połowa z was sobie to wyobraża.

Kozaks jednak mógłbyś trochę opisać pluginy, bo na razie wiem, że meto jest...

Ja od siebie jestem na TAK, chociaż by dlatego, że to coś innego niż serwery w minecraft i hosting rozwinie się poza minecrafta.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

@Kozaks Jak zamierzasz zmonetyzować serwer Hurtworld czy Rust w dłuższej perspektywie?

Kozaks
Kozaks

@SystemZ na stronie jest sklep klik (bardzo prowizoryczny - polega na prostych formularzach, a rangi trzeba dodawać ręcznie.), do Hurtworld'a jak i Rust'a są automatyczne sklepy, aczkolwiek tylko pod paypal co jest niewystarczające. W najbliższym czasie, będę starał się przerobić owy itemshop pod smsy. Pragnę jeszcze dodać, że gdybyś był zainteresowany dodaniem Hurtworld'a/Rust'a do oferty hostingu - służę pomocą.

Szymon
Szymon

Sam mam swój serwer TS3. Mam go z satysfakcji, ale nikogo nie proszę o pomoc. Po co @SystemZ miałby się zainteresować serwerem, który nigdy nie będzie dawał rady się samemu utrzymać? Może Michał się tym satysfakcjonuje, ale sądząc po powyższym poście nie byłbym tego taki pewien.

Kozaks
Kozaks

Dzisiaj mija 7 dni :) Czekam na rozpatrzenie.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Wątpię, żeby nacisk przyniósł pozytywne skutki. Nie ma po co naciskać - System poczeka aż wszyscy się wypowiedzą i pomyśli nad ostatecznym zdaniem w sprawie tego podania :) . Jeśli będzie pozytywnie rozpatrzone z pewnością nie przegapisz tej informacji.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony