Bananowy Sok, albo coś innego o bananach

Zombie
Jebanany
Jebanany

Witam!

Huehue, totalnie przypadkieeeeem i wcale nie umyślnie jakoś tak zacząłem gadać z Panem Michałem - wielce wielebnym właścicielem i twórcą lvlup.pro oraz tych kapsli doodbytniczych przy nickach na forum (niektórzy wiedzą o co chodzi 😂), że aż postanowiłem tutaj zagościć na dłużej.

Ja sam mam swój serwer Eqipa.pl - Nowy Wymiar Rozmów, od ponad 3 lat, wcześniej zajmowałem się multigamingowymi sprawami, jakieś klany i tak dalej, później stworzyłem swój mały serwer minecraft, skończyło się na dość sporym projekcie MedalOfMinecraft.pl - już wtedy wkręciłem się w PHP i miałem mnóstwo autorskich rozwiązań na tym serwerze. Później TS - i tak aż do teraz. Programistą siebie nie nazwę ani nie użyję żadnego innego sformułowania. Jestem raczej myśli jak Pan Wodecki "Ja nie jestem pianistą, umiem grać na pianinie. Ja jestem skrzypkiem". Także tak, umieć pisać sporo w PHP. I dochodzi do tego oczywiście wygląd (CSS) itp., ale już nie ma co pisać skrótami.

W wolnym czas (bo ten wcześniejszy to był czas zajęty), ale nie tylko, bo też w swojej pracy gram! Nie w gry, ale na instrumentach. Gitara i różne klawiszowce. Zazwyczaj keyboard. W domku robię koncerty internetowe tzw. Jebanany PianoLive!, na których potrafię godzinami grać na żywo to, czego użytkownicy serwera zażyczą.

Mam pewien złowieszczy plan co do swojej przyszłości tutaj, ale Michał wie już o co chodzi (po części)... W każdym razie czekajcie na nowe tematy, które będą zawierać super merytoryczną treść z łopatologicznie wyjaśnioną treścią.

Rozklekotałbym się bardziej, ale jestem na tyle wylewny, że pójdzie to w złym kierunku i skończy zapewne na omawianiu budowy mojego serwera, albo jeszcze czymś innym związanym z zapleczem technicznym jakiegoś projektu.

Także... Złota myśl tego postu jest taka. Nowe ikonki wyglądają jak kapsle doodbytnicze.

Pozdrawiam i witam Was wszystkich bardzo serdecznie moim super ogromnym i ciepłym serduszkiem 💗.

cdn. (skąd wzięły się kapsle doodbytnicze...)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Like za kapsle doodbytnicze 😃 Witamy na forum, obyś bawił się dobrze razem z nami 😉

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Witaj bananie na forum :slight_smile: Dziwnie to brzmi, ale cóż, miłego użytkowania. Aż ciekaw jestem cóż to będziesz łopatologicznie tłumaczył.

Jebanany
Jebanany

Nie jestem banan! Banan to taki frajer! Ja jestem Jebanany 😛

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Sorry 😪 - nie chciałem, by to miało takie znaczenie. W takim razie jeszcze raz - witam Jebanany

Jebanany
Jebanany

Nie ma sprawy :D Zawitasz kiedyś do mnie na serwer?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Zawitałem, byłem kilka razy. Jak będę miał chwilkę to z przyjemnością wbije i pogadam :)

LinGruby
LinGruby Pionier

Jebanany:

Ja jestem Jebanany 😛

Tak bo ciągle Je banany i dlatego Jebanany ;-)

Jebanany
Jebanany

Chciałem poinformować, że zaczynam serię poradników, które pojawią się zarówno na moim kanale w formie videoporadnika, ale również tutaj, jako tutorial tekstowy. Dotyczyć one będą TeamSpeak 3 PHP Framework.

https://lvlup.rok.ovh/t/poradnik-ts3-php-framework-seria-poradnikow-od-podstaw/842

ForgottenLord
ForgottenLord

Witaj Tomku, my się już zdążyliśmy poznać :)

Jebanany
Jebanany

Kim jesteś?

ForgottenLord
ForgottenLord

Narzeczonym Greczynki :) Fryta

Jebanany
Jebanany
UFO
UFO

Cze Jebanany