BananWH - nowa whitelista na 1.11.2!

Zombie
DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

##BananWH

###Co to jest? Jest to autorski plugin zastępujący domyślną whitelistę na serwerze Minecraft. Dlaczego zastępuję? Ponieważ nowe wersje Minecraft niekiedy nie przyjmują graczy non-premium i dlatego ten plugin powstał :) Gwarantuję, że zatrzyma on graczy, których nie ma na whiteliście. Ten plugin został stworzony dla osób lubiących nowości - dlatego wiadomości na chacie zostały zastąpione title'sami i actionbarem :) (oczywiście komendy się dalej wpisuje na chacie 😛 ) Plugin informuje osoby (z uprawnieniem, jest podane niżej) o próbie wejścia gracza spoza whitelisty. UWAGA! Plugin wydaje dźwięki :slight_smile: Dla świętego spokoju - plugin jest wolny od backdoorów ;) ###Komendy Dużo komend nie ma - są tylko podstawowe :slight_smile:

  • /bananwh - komenda, która ma na celu informowanie gracza o autorze itp.

  • /whitelist - główna komenda pluginu.

###Uprawnienia Jest tylko jedno główne :slight_smile:

  • bananwh.admin - uprawnienie do wszystkiego (z pluginu).

###Wymagania No cóż. Plugin wymaga trochę od użytkownika :)

  • Java 8 - inaczej plugin nie będzie poprawnie działał.

  • Silnik z wsparciem pluginów Bukkit 1.11/1.11.2 - czyli może być np. Spigot, Craftbukkit czy PapierSpigot.

###Konfiguracja Konfiguracja nie wymaga bycia Alfą i Omegą 😃

486x100

###Zrzuty ekranu Informacja o próbie wejścia (testował gracz GranatPL 😃) 690x385

Informacja w konsoli 504x21

Użycie komendy (z argumentami) 690x140

Więcej możecie dowiedzieć się sami pobierając plugin :slight_smile:

###Download Plugin (w wersji 1.0.0) można pobrać stąd. Wszystkie wersje będzie można pobrać stąd - takie mini centrum downloadu ;) Zastanawiam się nad kodem źródłowym, jak będzie dużo próśb to dodam :) Tak dla bezpieczeństwa skan: link

###UWAGA! Plugin obecnie nie posiada systemu informowania o update, zostanie do dodane w następnym update! Obecnie informacje o update będą dodawane jako nowy post :slight_smile: ###Każdy błąd czy propozycje należy kierować tutaj lub na adres mailowy bananwh@plbananek.pl

##Życzę miłego grania :slight_smile:

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Fajny pluginek, faktycznie whitelista zwykła nie raz wpuściła mi niechcianego gracza xD Banalna konfiguracja i proste komendy. Czas na testy :D

xSeKaBo
xSeKaBo

Super 😃 Lubie banany ;) Ale co do pluginu to prosty w obsłudze, nie czeba niczego kminić itp. :slight_smile: Czas aby polscy programiści bukkita/spigota zaczeli się ostro do pracy ;) Ogółem to przydatny plugin i poproszę o więcej pluginów twojego autorstwa ;)

luxDev
luxDev Pionier

Troche bez sensu te wiadomości o wchodzeniu niechcianego gracza, jest to zbędne moim zdaniem :P

Karolek
Karolek

Dobra whitelista była by wtedy, gdybyśmy rozłączali gracza jeszcze przed tym jak serwer zacznie go weryfikować z mojangiem. unikamy wtedy problemu, że boty zapychają nam połaczenie z mojagniem

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Można tę wiadomość wyłączyć w konfiguracji (zapomniałem o aktualizacji configu przed robieniem zdjęcia) 😛

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Postaram się o tym poczytać :) Jak mi się uda to zastosuję tę metodę :)

anon10657637
anon10657637

DBanaszewski:

Zastanawiam się nad kodem źródłowym, jak będzie dużo próśb to dodan

nie czekaj, zrób to

happi
happi

Przecież to w ogóle nie jest użyteczne. Whitelista w 90% jest podczas robienia nowej edycji czy ogólnie tworzenia, a przynajmniej ja nie wyobrażam sobie masowego napierdalania, za przeproszeniem, dźwiękiem.

Pomysł jest fajny, ale nieprzemyślany.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

@happi Plugin jest przeznaczony dla serwerów prywatnych (niekoniecznie, ale to moje założenie) - może i jest to mój błąd, że pod moją domeną był kiedyś spory serwer, a teraz jest prywatny 😛 Komunikaty o próbie wejścia można wyłączyć - zdjęcie tego nie posiada, bo było robione przed updatem do 1.0.0 😛

anon82750602
anon82750602

Jeśli nie używałeś NMS/celowo nie wymuszałeś wersji to zadziała i na wcześniejszych wersjach.

Plugin taki w miarę.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Niestety np. ActionBar ma import PacketPlayOutChat tylko na 1.11 (1.11.x) 😕

luxDev
luxDev Pionier

Popatrz sobie na mój projekt lola, tam masz ActionBar, Title wszystko na refleksjach.

https://github.com/dziksayu/LeagueOfLegends

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Poczytam, dzisiaj może wydam update ;)

anon82750602
anon82750602

Nie zapominaj o silnikach bez NMS ;) https://glowstone.net

PlayParticleMessage message = new PlayParticleMessage(3, false, loc.getX() + x, loc.getY() + y, loc.getZ() + z, 0, 0, 0, 0, 1, new int[]{0});

for (Player online : Bukkit.getOnlinePlayers()) {

((GlowPlayer) online).getSession().send(message);

}
kamcio96
kamcio96

Z tym może być ciężko na bukkicie. WL opierasz o nicki czy uuid? Czekam na src :D

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Wersja 1.0 opiera sie na nickach - 1.1 się zapowiada ;)

JanekJaran
JanekJaran

W skrócie: Bardzo fajne. Gratuluję, oraz życzę dalszych sukcesów. Niech ten lajk cię zmotywuję.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Projekt zawieszony

Zawiadamiam, iż projekt BananWH zostaje zawieszony. W najbliższym czasie postaram się zrobić rebuild plugina pod inną nazwą itp.

Dziękuję za używanie pluginu :slight_smile:

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

#Zmiana linku Witam, od dnia 8.03.2017r. obowiązuje nowy link URL. Stary link już nie działa.

Nowy link: http://dl.plbananek.pl/old_dl/bananwh/ (jeżeli się boisz, bo jest HTTP a nie HTTPS to się nie bój, bo serwer przekieruje Cię na HTTPS :slight_smile:)

Pozdrawiam :slight_smile:

PS. Od dziś zaczynam pisać BananWH Reloaded :slight_smile:

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Projekt porzucony

W dniu dzisiejszym oficjalnie plugin zostaje porzucony. Download jest nie możliwy.

Proszę moderatorów o zamknięcie wątku.