Baza MySQL na w2.lvlup.pro

Off topic
kamcio96
kamcio96

@SystemZ coś się zepsuło z bazą mysql, http://mcplay.pl Możliwe że to przez zmianę wersji PHP

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

W opcjach PHP (Select PHP version) masz zaznaczony moduł mysqli ?

kamcio96
kamcio96

Wczoraj strona działała, nikt nic nie zmieniał na niej. Z tego co czytam była aktualizacja PHP

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Ale w opcjach jest zaznaczona opcja mysqli albo mysql ?

kamcio96
kamcio96

nie wiem, nie jestem w stanie teraz wejść na directadmin

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Daj znać jak będziesz mógł ;) Prawdopodobnie będzie to niezaznaczone ;)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Wszedłem na stronę i mi wszystko działa :D

kamcio96
kamcio96

Tak, już działa. @DBanaszewski dziękuje za rozwiązanie. Musiałem jeszcze tylko zmienić wersje PHP z native na 5.6.

@SystemZ po raz kolejny zawiodłem się na usługach lvlup.pro (to już w sumie 3 wtopa 😢). Wiem że aktualizacje software są ważne, ale zmiana wersji PHP u obecnych klientów nie powinna mieć nigdy miejsca. Szczególnie w piątek, gdzie sprzedaż usług na serwerach jest największa. Nie każdy też ma czas na przeglądanie forum, szukanie "aktualizacji" i dostosowywanie się do nich. Oby takie sytuacje się nie powtórzyły 😕

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Staram się regularnie aktualizować oprogramowanie gdy tylko czas mi na to pozwoli. To nic negatywnego.

Odnośnie samego przebiegu zmiany... Aktualnie niestety nie posiadam możliwości szybkiego rozesłania mailingu do użytkowników poszczególnych usług. W ramach prac nad panelem v3 oraz zmianą regulaminu takie zmiany będą zaplanowane na poszczególny dzień a informacja z wyprzedzeniem trafi do każdego użytkownika usługi.