Błąd BungeePlayerCounter

Zombie
Glenor
Glenor

[19:32:26 ERROR]: [BungeePlayerCounter] An unexcepted error occured while pinging &7&lSkyblock serverPlease report this : java.io.EOFException at java.io.DataInputStream.readByte(DataInputStream.java:267) ~[?:1.8.0_131] at fr.Alphart.BungeePlayerCounter.Servers.Pinger$VarIntStreams$VarIntDataInputStream.readVarInt(Pinger.java:325) ~[BungeePlayerCounter-1.5.2beta.jar:?] at fr.Alphart.BungeePlayerCounter.Servers.Pinger.ping(Pinger.java:116) ~[BungeePlayerCounter-1.5.2beta.jar:?] at fr.Alphart.BungeePlayerCounter.Servers.Pinger.run(Pinger.java:69) [BungeePlayerCounter-1.5.2beta.jar:?] at org.bukkit.craftbukkit.v1_9_R1.scheduler.CraftTask.run(CraftTask.java:71) [survival.jar:git-Spigot-d20369f-7fc5cd8] at org.bukkit.craftbukkit.v1_9_R1.scheduler.CraftAsyncTask.run(CraftAsyncTask.java:53) [survival.jar:git-Spigot-d20369f-7fc5cd8] at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1142) [?:1.8.0_131] at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:617) [?:1.8.0_131] at java.lang.Thread.run(Thread.java:748) [?:1.8.0_131]

Wie ktoś o co chodzi z tym błędem

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Problem z pingowaniem serwera przez Bungee, a dokładniej plugin BungeePlayerCounter jak napisałeś. Problem jest z serwerem SkyBlock (&7&lSkyBlock). Masz najnowszą wersję serwerów/pluginów?

Glenor
Glenor

aa ii jeszcze takie 19:48:11 [WARNING] Event ServerSwitchEvent(player=Glenor) took 265,389,095ns to process!

Glenor
Glenor

eheem własnie teraz aktualizuje HexaCorda

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Aha, masz HexaCord a to jest plugin pod BungeeCord - to by wszystko wyjaśniało. Pisze przecież "BungeePlayerCounter" ;)

Glenor
Glenor

noo tak ale znam osoby co uzywaja HexaCord a maja BungeePlayerCounter a jeszcze z pół roku temu nie miałem z tym problemu

Glenor
Glenor

Dobra zaaktualizowałem silnik i chyba działa wszystko dzieki wielkie

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Oznacz odpowiedź jako "Solution" - rozwiązane. Tam, na dole mojego poprzedniego posta ;) Pół roku temu mogło wszystko działać, ale to wszystko zależy od API pluginów ;)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

To musiała być jakaś stara wersja, nowy bungeeplayercounter pobiera informacje z bungee jeśli dobrze pamiętam. HexaCord to fork bungeecorda, sam mam bpc i wszystko działa.