Błąd ticketów v3 w panelu v2

Rozwiązane
nagrodzone, panel-v3-błędy, panel-v2
helczyna
helczyna

Dobry wieczór. Chcę zgłosić problem z ticketami odnoście Zamówienie > TeamSpeak3. Po utworzeniu ticketa nie mogłem z panelu v2 kontrolować go. Przeniosłem się na panel v3, napisałem. Po długim okresie nie otrzymałem odpowiedzi. Prosiłbym o zamknięcie go. Piszę tutaj, dlatego, że oczywiście nie mogę napisać nowego ;) @SystemZ Tu było ID zgłoszenia, wiadomość została przekazana


undefined

DoreK
DoreK α-tester v3

Jeśli dobrze pamiętam jest ZAKAZ podawania ID ticketów na forum, poza tym błąd ten ma z pewnością znaczna część użytkowników w tym @Leon, podejrzewam że właśnie przez to mnie "oszukał" - może nie było to zamierzone?

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Z tego co wiem panel v3 obsługuje zgłoszenia w trybie read-only. Przeczytać można, ale odpisywanie nie przechodzi (tzn. napisana wiadomość jest wysłana, ale ticket nie wskakuje obsłudze do przeczytania co chyba mija się z celem zgłoszenia). Chyba nawet gdzieś było info dlaczego tak się dzieje ;d

Btw. za dużo informacji jest niezdrowe. Jeśli już ktoś musi podać ID zgłoszenia (tak jak w tym przypadku), to lepiej pochwalić się numerkami moderatorom, którzy zgłoszą to do Systema ;) Jak coś to już przekazałam Systemowi, cyferki wyczyściłam i cacy 😃

luxDev
luxDev Pionier

Niektórzy i tak mogą sprawdzić jakie było ID, nie mam pojęcia czy to przez rangę Regular czy może to zwykły uczestnik. image|690x209

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

luxDev:

Regular

Nein, zmiany są wszędzie widoczne. Można to wyłączyć w ustawieniach forum albo admin/moderator może "scalić" wersję, aby ta "druga" była tą pierwszą ;) (potwierdzone info, bo przed chwilą sprawdziłem 😛)

helczyna
helczyna

Ticket zamknięty. Proszę o zamknięcie tematu :slight_smile:

DoreK
DoreK α-tester v3

Rozumiem że ticket jest zamknięty, ale to chyba nie oznacza że błąd już nie występuje? :thinking:

helczyna
helczyna

Niestety tak.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ten błąd powiązany z niekompatybilnością panelu v2 z v3 został całkowicie rozwiązany u źródła gdy panel v4 przejął na wyłączność zarządzanie zgłoszeniami:

https://lvlup.rok.ovh/t/migracja-do-panelu-klienta-v4/13640

https://lvlup.rok.ovh/t/dziennik-zmian-lvlup-pro-2020/13148/#155?u=systemz