Błąd w konsoli

Zombie
Glenor
Glenor

[10:21:26 WARN]: Couldn't look up profile properties for com.mojang.authlib.GameProfile@66fb926f[id=###########,name=#############,properties={},legacy=false] com.mojang.authlib.exceptions.AuthenticationException: The client has sent too many requests within a certain amount of time at com.mojang.authlib.yggdrasil.YggdrasilAuthenticationService.makeRequest(YggdrasilAuthenticationService.java:65) ~[lobby.jar:git-Spigot-21fe707-e1ebe52] at com.mojang.authlib.yggdrasil.YggdrasilMinecraftSessionService.fillGameProfile(YggdrasilMinecraftSessionService.java:175) [lobby.jar:git-Spigot-21fe707-e1ebe52] at com.mojang.authlib.yggdrasil.YggdrasilMinecraftSessionService.fillProfileProperties(YggdrasilMinecraftSessionService.java:16 [lobby.jar:git-Spigot-21fe707-e1ebe52] at net.minecraft.server.v1_8_R3.TileEntitySkull$1.load(TileEntitySkull.java:70) [lobby.jar:git-Spigot-21fe707-e1ebe52]

Ktoś wie o co chodzi ??

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Po pierwsze, widzimy tutaj błąd od Mojangu. Po drugie, znając angielski możemy wywnioskować: The client has sent too many requests within a certain amount of time Co oznacza: Klient wysłał za dużo zapytań w jakimś okresie czasu Czyli, myśląc logicznie, użytkownik Premium (bo wchodzi tutaj weryfikacja Mojangu) wysłał zbyt dużo zapytań i Auth Mojangu tego nie przerobił. Tak jakby użytkownik zbyt szybko przelogowywał się na serwerach Premium (Pierwszy serwer, autoryzacja premium, disconnect, drugi serwer, autoryzacja premium, disconnect, trzeci serwer...). Mojang zablokował to zapytanie, o którym mowa w tym logu, to właśnie przez to powstał ten log.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

jak skinsrestorer, to pytaj tutaj na ich discordzie: https://discordapp.com/invite/012gnzKK9EortH0v2

Glenor
Glenor

czyli co zrobić bo taki zielony jestem :slight_smile:

Lempik
Lempik

Jeśli to skinrestorer (jak pisze Nieznajomy11), to albo zainstalować najnowszą wersję tego pluginu, albo zainstalować ciut starszą (może właśnie to ta najnowsza robi problem). Ja mam skinrestorer 13.1.2 (najnowsza wersja to 13.1.3) i problemów na serwerze nie mam.

Glenor
Glenor

Zmieniałem do tej wersji co powiedziałeś czyli 13.1.2 i dalej