BlazeCore Serwer RealLife

Zombie
współpraca-odrzucone
Kamzu
Kamzu

[B] Nazwa projektu [/B]

Blazecore.Eu

[B]Cel[/B]

Otworzyć serwer RealLife (Mc)

[B]Co udało nam się zrobić[/B]

Zebrać Chętne osoby do gry na serwerze Oraz zacząć pisanie autorskich pluginów i budowę mapy

[B] Osoby/organizacje biorące udział (linki) [/B]

Kamzu Czyli ja

Nexon Przyjaciel oraz Programista

[B] Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) [/B]

Narazie Brak Ale Możliwe że się pojawią

[B]Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)[/B]

Serwer MC 8GB RAM EU ze względu na dużą mapę i dużo pluginów w godzinach szczytu spodziewamy się od 100/400 graczy

Co mogę zaoferować w zamian

Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" na stronie WWW oraz w tle na fanpage'u FB Automatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 10min. 50% z zarobków serwera Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Mało jest Polskich serwerów RealLife a jak już są to posiadają paczkę z internetu, która nie jest już dostępna. My chcemy otworzyć serwer z Własną Mapą i autorskimi Pluginami.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

coś poza tym, że chcecie stworzyć serwer gdzie wszystko musi być oczywiście "autorskie"?

ogólnie podziwiam też styl:

Kamzu:

Kamzu Czyli ja Kamzu:

z Własną Mapą i autorskimi Pluginami. nie żeby coś, ale autorskosc mapy oraz pluginów nie uprawnia ich do pisania wielka litera w środku zdania


teraz zauważyłem domenę, nazwa trochę jak na easyhc ew. survival 😄

LinGruby
LinGruby Pionier

powitanie na stronie mnie powaliło ;-)

43e29834-3487-4b0a-ac7e-c72b7ea4bff3|690x251

Swiadczymy uzlygi rozmow

a co to uzlygi?

Kamzu
Kamzu

Strona jest od serwera teamspeak3 Nie Odpieliśmy domeny przez co wyśietla się strona

Kamzu
Kamzu

możliwe żę nazwa przypomona server EasyHc Survival a za duże litery w zdaniach przepraszam byłem śpiący

DoreK
DoreK α-tester v3

Nie interesuje mnie to że byłeś śpiący, jak ja jestem śpiący to nie robię takich błędów. Jestem na nie, mnóstwo błędów w pisowni i żadna unikalność. Takich serwerów jest dość sporo.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Hehe

Tego to jeszcze nie było. Nawet się uśmiechnąłem :thinking:


DoreK:

Takich serwerów jest dość sporo.

bo szybkibanan zrobił raz i skopiował na min. 3 swoje serwery, jak nie więcej. kolejne reallife z tej samej bazy jest u mnie, a takie calkowicie inne sa na drugim moim serwerze i nssv ;v

MichQ
MichQ

Kamzu:

Otworzyć serwer RealLife (Mc)

No trochę nie za dużo tego?

Kamzu:

Mało jest Polskich serwerów RealLife

Ja tam ich trochę znam 😄

Kamzu:

Blazecore.Eu

No ładna strona teamspeak3 nie powiem

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Paanie. Czego wymagasz...

To, że w Polsce jest mało takich serwerów to nie znaczy, że ty będziesz tym najlepszym.

Po drugie: początkowa wypowiedź ma świadczyć, że jesteś przygotowany, umiesz biegle się posługiwać językiem POLSKIM. Jak angielski znasz to szacun. Nie czepiając się już tego, że na tym forum nie da się używać BBcode (chyba to tak się nazywa). Złe przygotowanie, nie da się tego czytać.

Po trzecie: maszyna utrzyma 400 graczy? Moim zdaniem, jak będzie dużo pluginów, które będą PIĘKNIE (:kappa:) skonfigurowanie to nie utrzyma nawet 200 graczy (Panie @Nieznajomy11 nie obrażaj się, ale ty chociaż umiesz coś skonfigurować i to dobrze [podejrzewam] - zaraz byś pisał, że jak to nie utrzyma?! Utszyma i to durzo!!!!111!!1 :kappa:).

NIE i koniec.

Pozdrawiam :)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Osobiscie balbym sie trzymac wiecej niz 200 osob na jednej instancji spigota :thinking:

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Z tym BB-Codem coś nie wyszło, czyżby kopiowane z innego forum gdzie projekt się nie dostał? A 100-400 graczy to raczej duży zakres A na strone serwera jakiś TS3 :P

Kamzu
Kamzu

Kolega domeny nie odczepil i została

Kamzu
Kamzu

Nie kopiowalem pisałem sam

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Nie wiem, czy moje zdanie dużo wniesie do dyskusji. Nie mam pomysłu na komentarz, jeśli chcesz stworzyć serwer, startuj na własną rękę, powodzenia. Zdecydowanie nie jest to autorski, oryginalny pomysł na który stawia hosting.

Jestem na nie, powodzenia :)

Vylence
Vylence

Popłakać się można 😉


Kamzu:

Zebrać Chętne osoby do gry na serwerze

Kamzu:

Nexon Przyjaciel oraz Programista

Kamzu:

Kamzu Czyli ja

Kamzu:

Własną Mapą

To już wszystko wyjaśnia.


Kamzu:

Brak Ale Możliwe że się pojawią Mega Kilof Jest Mega


Kamzu:

Narazie Żegnasz się już z nami w połowie prezentacji?


Kamzu:

Zebrać Chętne osoby do gry na serwerze Granie z przyjaciółmi z podwórka OP.


Kamzu:

Serwer MC 8GB RAM EU ze względu na dużą mapę i dużo pluginów w godzinach szczytu spodziewamy się od 100/400 graczy Jakie macie reklamy? Po czym wnioskujecie taki ruch na waszym serwerze


Kamzu:

możliwe żę nazwa przypomona server EasyHc Survival

a za duże litery w zdaniach przepraszam byłem śpiący


Kamzu:

a za duże litery w zdaniach przepraszam byłem śpiący Ja jak jestem śpiący nie zapominam o zasadach pisowni :thinking:


Kamzu:

Mało jest Polskich serwerów RealLife a jak już są to posiadają paczkę z internetu, która nie jest już dostępna. Z tego co się orientuję serwery poniżej to tylko garstka tych bez paczek z internetu.

  • mojemc
  • krainamc

Jednym słowem jestem na nie. Prezentacja to porażka, ortografia leży, tym bardziej twój serwer nic nowego nie wnosi.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Vylence:

Mega Kilof Jest Mega

mega

Vylence:

Z tego co się orientuję serwery poniżej to tylko garstka tych bez paczek z internetu.

mojemc krainamc

poprawka, krainamc jest na "paczce", a dokladniej plikach jego starego serwera udostepnionych przez sebxtera, ktore zostaly gruntownie zmodyfikowane, a sam sebxter sie do nas sam troche po otwarciu zglosil i z nami wspolpracowal tworzac reallife na mojemc, obecnie rozwija juz druga edycje tego trybu ;) a tak ogolnie to jest jeszcze netherstorm (nssv)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt odrzucony