Błędy na forum

LVL UP - forum
Znajak
Znajak Pionier

Witajcie, na forum jest kilka małych błędów poniżej przedstawie te które udało mi się znaleźć.

Podczas przeglądania aktualnych tematów na forum (https://forum.lvlup.pro/latest) występują dwa błędy:

  • Najechanie na ilość odpowiedzi generuje nam błąd "Missing Key: posts_likes_MF" Odpowiedziundefined

  • Najechanie na liczbę odsłon generuje błąd "ten temat był oglądany {number}} razy" Odsłonyundefined

  • W samym temacie, podczas przeglądania kto polubił dany temat jest napisane "polubiło to.", można by zmienić to na "Polubili to." Polubieniaundefined

Temat jest głównie skierowany do @SystemZ oraz @Aylin.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Tak, mogę potwierdzić. Widziałem już to wcześniej. Dodałem kilka tłumaczeń w projekcie tłumaczenia Discourse jednak ciężko powiedzieć kiedy zmiany te trafią do wersji stabilnej z której korzystamy. Próbowałem teraz ręcznie edytować tą wartość posts_likes_MF przez panel admina jednak błąd mi to uniemożliwia.

Będę miał na pamięci aby to naprawić jednak nie mogę przewidzieć tu daty.

Znajak
Znajak Pionier

Rozumiem, temat można zamknąć.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Hmm, zostawię otwarte. Jeśli ktoś coś jeszcze zauważy to zawsze większa szansa że doda odpowiedź, tworzenie tematu to trochę większy wysiłek i nie każdy się tego podejmuje :slight_smile: