[BOT] Zegarynka - automatyczna godzina i data na Twoim serwerze TS3!

Poradniki
ts3
Znajak
Znajak Pionier

Witajcie, mam dla was całkowicie za darmo bota który będzie edytował nazwę kanału na datę lub godzinę. Aby bot działał wymagane jest:

Pobrany plik "Ts3phpframework" należy wypakować do folderu "ts3phpframework" oraz umieścić go w tym samym miejscu co wszystkie boty.

Link do pobrania bota: zegarynka.zip (7,7 KB) https://dl.lvlup.pro/znajak/646/zegarynka.rar http://screenshooter.znajak.pl/Zegarynka.rar Bot jest zakodowany, dlatego antywirus może wykrywać go jako wirus.

Aby odpalić bota należy:

  • Zalogować się do ssh,
  • Odpalenie screen'a (Bot automatycznie się odświeża co 15 sekund (również config)),
  • przejście do katalogu gdzie jest zapisany bot,
  • Uruchomienie bota poprzez komendę "php Zegarynka.php" (oczywiście po uprzednim skonfigurowaniu bota w plikach config.php oraz logowanie.php)

Zabraniam rozpowszechniania bot bez mojej zgody, edycje głównego pliku.

Jeżeli w bocie wystąpią jakieś błędy zapraszam do kontaktu przez PW

LinGruby
LinGruby Pionier

A działa fajnie, ale korzystam z pierwszej wersji z datą (a datę dodał na bo tak chciałem ) wcześniej była sama godzina ;-)

Issei
Issei Pionier

Przydatne, pomocne, kiedyś skorzystam z tego. ;)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Sugeruję zapakować w.zip zamiast zamkniętego formatu .rar oraz umieścić plik pod własną domeną. Dzięki temu mniej osób będzie miało problem ze ściągnięciem i wypakowaniem no i plik nie zginie od tak bez twojej wiedzy.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Nooo :slight_smile: Fajne narzędzie, dobrze działa. Dzięki i plus dla ciebie :)

Znajak
Znajak Pionier

Jak wrócę z wyjazdu zajmę się zapakowaniem w zipa, co do własnej domeny, niestety nie mam innego serwera niż tego pod ssy więc musi zostać tak jak jest ;)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zmyliła mnie subdomena :slight_smile:

luxDev
luxDev Pionier

Tak tylko odkopię, link do pobrania nie działa :/

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

@Znajak Możesz wrzucić jeszcze raz? Zrobię mirror to nie będziesz musiał już bawić się w hostowanie pliku :)

LinGruby
LinGruby Pionier

@SystemZ Michał możesz pobrać i zrobić mirror

Link do pobrania bota: https://lingruby.ovh/Zegarynka.rar

Znajak
Znajak Pionier

Dziękuje Jacku ;) I wybaczcie za taką zwłokę

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ok, link podmieniony na sprawny. Przyszłe powinny być już z dl.lvlup.pro ;)

LinGruby
LinGruby Pionier

tak wiem odkop ale istotny :-D

jak ktoś korzysta z Zegarynki to przy obecnej chyba składni PHP trzeba zrobić małe modyfikacje w ts3phpframework a mianowicie wywalić to co znajduje się w tych liniach:

PHP Fatal error:  Cannot unset $this in /home/user/ts3phpframework/libraries/TeamSpeak3/Node/Server.php on line 2272
PHP Fatal error:  Cannot unset $this in /home/user/ts3phpframework/libraries/TeamSpeak3/Node/Channel.php on line 450

inaczej zegarynka nie zadziała...

a coby się upewnić czy faktycznie te linie wystarczy odpalić w terminalu:

php7.1 Zegarynka.php

lub z php z którego korzystacie...

bo może być więcej błędów bo już kiedyś modyfikowałem ts3phpframework ale nie pamiętam ;-)


może się komuś przyda ;-)