Brak wielu rzeczy

Rozwiązane
panel-v3-naprawione
Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Witajcie. Tak ogółem:

  1. nie ma jak wpłacić środki do portfela - nie ma guzika
  2. nie ma jak wysłać ticketa - nie ma guzika, próbowałem dodać "/ticket/new" do adresu URL lecz nie działało
  3. nie ma guzika zamknij wątek w panelu pomocy
  4. nie ma guzika reinstaluj system w panelu vps
  5. nie ma jak kupić jakiejkolwiek usługi Jeśli jestem w błędzie - proszę o sprostowanie, może gdzieś na githubie jest napisane że będzie dodane wkrótce, lecz moim zadaniem jest testować v3 korzystając z niego, a uniemożliwia mi to pracę ;)
DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Panie XD Poczekaj, przecież nie jest to jeden dzień pracy - a jak będą tickety, które są "złe" ? (Np. Robisz ticketa, @SystemZ odpowiada i znika ticket :O XD) Poczekaj cierpliwie ;) Człowiek robi błędy i je naprawia ;) Zajmuje to dużo czasu ;)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Tak, ja wiem że wymaga czasu - moja rola to znajdowanie błędów/niedociągnięć i zgłaszanie ich, więc zgłaszam ;)

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

To się zgadza ;) Widziałeś stronę rejestracji (https://my.lvlup.pro/pl/register) ?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Generalnie jest to spodziewane.

Pamiętaj proszę że aktualnie jest to alfa w zamkniętych testach.

W marcu będzie to otwarta beta dla wszystkich użytkowników umożliwiająca korzystanie z kilku popularnych funkcji. Nadal będzie to bardzo testowa wersja mocno wybrakowana względem v2 i jest to zjawisko normalne.

Stopniowo funkcje będą dodawane aż w końcu będą wszystkie funkcje z v2 i wtedy ...

... do końca czerwca powinna wyjść wersja 3.0 czyli ze wszystkimi funkcjami obecnego v2 + nowe. Wtedy prawdopodobnie zacznie się też wycofywanie starego panelu i powinien on do końca roku 2017 już całkowicie zniknąć. Jest też możliwa wersja zdarzeń gdzie funkcje powoli będą znikać z v2 i pojawiać się w v3.

Wszystkie twoje spostrzeżenia dodałem o ile brakowało ich na githubie wiec teraz pozostaje tylko czekać na rezultaty, chyba że ktoś będzie chciał pomóc przy frontendzie aby przyspieszyć powstawanie :slight_smile:

Zamykam wątek jako że nie jest to zgłoszenie jednego konkretnego błędu a bardziej pytanie o plany związane z panelem.