Brakujące uprawnienia

Zombie
TrickeyPL
TrickeyPL

Po zainstalowaniu pluginu permissionsBukkit gracz potrzebuje permisi ma używanie narzędzi np kilofa. Wie ktos co jaka to permissia? Tu macie confing jakby ktos potrzebowal : Screenshot_2017-10-30-09-08-51|281x500

koweq
koweq

nie chciałbym być niemiły aczkolwiek sugeruję poprawienie ortografii ;>

TrickeyPL
TrickeyPL

Sory za orto 😅 Znasz może odpowiedź?

DoreK
DoreK α-tester v3

Prosiłbym o wyjaśnienie słowa permissia, potem pomogę. Taki protip: do authme nie potrzeba uprawnień, a essentials.r czy essentials.m nie będzie pewnie działać, poprawne uprawnienia to essentials.reply i essentials.msg, nie rozumiem też zastosowania uprawnienia essentials.w.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro
TrickeyPL
TrickeyPL

DoreK:

Prosiłbym o wyjaśnienie słowa permissia, potem pomogę.

Taki protip: do authme nie potrzeba uprawnień, a essentials.r czy essentials.m nie będzie pewnie działać, poprawne uprawnienia to essentials.reply i essentials.msg, nie rozumiem też zastosowania uprawnienia essentials.w. O authme nie wiedzialem, a essentials.w/r jest poprawne. I z kad ci sie wzieło essentials.m?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli gracz nie ma permisji do używania czegokolwiek, to na mniej-więcej końcu configu zmień wartość use z false na true lub odwrotnie, zależy jak masz. Tak samo z pvp jak nie chcesz by Essentials tym zarządzało.

TrickeyPL
TrickeyPL

Nie chodzi o debug, bo to jest od zapisywania błędów itd. Czyli gdzie mam zmienić use z false na true, go nie ogarniam 😅 (wysłałem cały confing)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie w permissions tylko w /plugins/Essentials/config.yml :)

TrickeyPL
TrickeyPL

A OK dzieki za pomoc 😃

Chyba znalazłem. Wysyłam żeby się upewnić 😄Screenshot_2017-10-30-23-41-45|281x500

DoreK
DoreK α-tester v3

Enderchest - jak można mieć na tym czymś serwer? Poza tym było edytować poprzedni post a nie pisać kolejny w ciągu 20 minut... Poza tym to jest chyba to :) PS: co to znaczy z kad?