Check X-Ray

Zombie
rynek-sprzedam
ElDzi
ElDzi

Witam! Na sprzedaż posiadam plugin oferujący bezpieczne sprawdzenie graczy Minecraft z x-ray-em. Link: https://www.spigotmc.org/resources/check-x-ray.22768/ Plugin ten generuje pokoje z pliku schematic (folder z pluginem). Gdy gracz wejdzie, zbije blok etc. w tym pokoju, administracja dostaje powiadomienie. Pełen opis znajduje się w linku. Niestety w języku angielskim. Planuję dodać więcej możliwości sprawdzenia cheatera. Pozdrawiam!

Karolek
Karolek

Polecam kolegę! :slight_smile:

Pomysł jak najbardziej ciekawy, ale jeśli gracz nonstop gra na xrayu to przecież zobaczy że tak z nikąd się pokoik wyczarował. Tym bardziej taki :D

ElDzi
ElDzi

Mówie, można wrzucić ich nieskończenie wiele. Zawsze wybierane są losowo ! ;3 Tymbardziej można zrobić własny pokój o dowolnych wymiarach.. ;)

Kukubaczek
Kukubaczek

Wyglada fajnie :) Prawdopodobnie kupię ten plugin - widać, ze dobra robota + unikalny pomysł ;)

Kukubaczek
Kukubaczek

Kupiłem ten plugin i przetestowałem. Według mnie po wejściu do x-ray roomu i wykopaniu jednego z tych bloków nie powinny one wypadać - dlaczego? Bo jeżeli w danym momencie nie ma administracji na serwerze to cheaterzy mają darmowe źródło baz graczy (a bazy muszą być wartościowe, żeby były jak najbardziej podobne do tych zwykłych). Proszę o zmianę tego :)

ElDzi
ElDzi

Jest to w configu

Kukubaczek
Kukubaczek

Na środku spawnu ;_;

690x388

Karolek
Karolek

Something is wrong xd

ElDzi
ElDzi

Uatawiles spawn w configu + radius ? :)