Cloudflare - SSL jest, lecz inny

Zombie
cloudflare, dns, ssl
DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Witam! W ostatnim czasie podpiąłem moją stronę WWW do Cloudflare. Wszystko działa oprócz SSL. W Cloudflare wybrałem opcję SSL Strict (wymaga po stronie serwera WWW prawidłowego certyfikatu - np. od Let's Encrypt) i działa, lecz zamiast certyfikatu z Cloudflare, wyświetla mi się certyfikat Let's Encrypt.

Proszę o szybką pomoc (coś jak ASAP tylko, że odjąć 50% 😛)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

DBanaszewski:

wymaga po stronie serwera WWW prawidłowego certyfikatu - np. od Let's Encrypt

DBanaszewski:

lecz zamiast certyfikatu z Cloudflare, wyświetla mi się certyfikat Let's Encrypt

y

DBanaszewski:

zamiast certyfikatu z Cloudflare DBanaszewski:

wymaga po stronie serwera WWW prawidłowego certyfikatu

Nie rozumiem 😕

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

SSL Strict wymaga aby połączenie do Cloudflare było zabezpieczone SSL (POTWIERDZONYM). Po połączeniu WWW z Cloudflare - wysyła ono certyfikat od Cloudflare - lecz nie w moim przypadku. Jeżeli nie rozumiesz, to dam schemat ze strony:

undefined

Wybrałem tę opcję Full SSL (strict)

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Dobra, moja wina 😛 Odczekałem 24h a nie 48h i DNSy kierowały na hostmc a nie na DNSy Cloudflare 😛 Na mobilnym internecie firmy Play już działa 😛

PS. Dziwne - raz łapało mi strone, albo wywalało z błędnym certyfikatem, lecz już sie uspokoiło ;)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

To wszystko dzięki temu, że napisałeś wątek na forum lvlup. Jeden z użytkowników który nie chce ujawniać swojej tożsamości korzystając z danych wyciekłych z powodu błędu parsera html włamał się w odpowiednie miejsca i poustawiał wszystko co trzeba, tak aby działało! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Hehe :D ( ͡° ͜ʖ ͡°)