Co dostaliście pod choinkę?

Off topic
koweq
koweq

Piszcie tu co dostaliście na święta! Ja dostałem:

  • łyżwy
  • mikrofon trust starzz
  • jakąś kartę dźwiękową Oraz książke autorstwa Krzysztofa Gonciarza p.t "WebShows"

To teraz wasza kolej na napisanie swoich prezentów!

liamdj23
liamdj23

15 złotych 😒

Marcoral
Marcoral Pionier

3kg nerkowców! <3

koweq
koweq

Tak trochę słabo 😕 Cóż, mam nadzieje że chociaż wigilję spędziłeś miło!

koweq
koweq

Dosyć sporo 😮

liamdj23
liamdj23

Zadowolony jesteś z prezentów? :slight_smile:

koweq
koweq

Tak ;)

patryks
patryks Pionier

Nie liczy się wartość prezentu, a sam gest 😉

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Skoro taki temat został poruszony, nie wypada mi pozostawić go bez odpowiedzi 😃 Ja dostałem gotóweczkę, ponieważ zbieram na mój wymarzony prezent, który bardziej będzie takim kolejnym "bajerem" niż czymś przydatnym, nie chcąc się chwalić zebrałem już ponad 3/4 sumy którą potrzebuję. Taka niby głupia rzecz, ale tak sobie wymarzyłem bo fajny bajer i fajnie się nim jeździ bo już miałem okazję nie raz testować:

Taki sobie po prostu wymarzyłem :D

luxDev
luxDev Pionier

Odpowiadając żartobliwie, dostałem duży kubek bo piję dużo kawy przy programowaniu.

A tak na serio to zbieram sobie na coś większego :)

xSeKaBo
xSeKaBo

Więc cóż ja mam powiedzieć. Dostałem 1250 zł w gotówce i słuchwaki 😛 Razem 1500 zł Czekam jeszcze na urodzinki :D

koweq
koweq

Ło cie panie. Na bogato ;)

xSeKaBo
xSeKaBo

Mikołaj był w bankomacie :D

endrjoo96
endrjoo96

Skarpety, zestaw kosmetyków i czekolada. Człowiek się usamodzielnia finansowo i nie podarują nic wartościowego xD A tak na serio to czekolada jest dla mnie najlepszym prezentem :D

Więcej wydałem na prezenty dla innych, także jestem na minus, ale czuję się bardzo fajnie :P

koweq
koweq

Pdkop aleee.. Temat aktualny :>.Co dostaliście?

Ja dostałem Toshibę P300 1TB xd

Patbox
Patbox

Komputer MSI Cortex 3 (i5, GTX 1050Ti,1TB,8 GB ram) i słuchawki 😃 CZyli przesiatka z i2 na i5 XD

endrjoo96
endrjoo96

Dolary 🙃

luxDev
luxDev Pionier

Wypłatę 😂

Infinity
Infinity

Pół litra i dwa kieliszki 😃

helczyna
helczyna

Od rodziców: • monitor • 5000 zł, które jak większość moich pieniędzy nie mogę użyć Od ochroniarza • 3 kamery • czujnik ruchu Od opiekunko-gospodynii (tak, mam opiekunkę): • 3 niewypełnione zwolnienia ze szkoły i 2 usprawiedliwienia.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

mam nadzieje, że to jakiś głupi żart - w przeciwnym wypadku powinienem zastanawiać się gdzie ten świat zmierza :man_facepalming:

helczyna
helczyna

Zastanawiaj się gdzie ten świat zmierza.