Craft-Lands.pl - To my tworzymy przyszłość!

Zombie
sztywan
sztywan

craftlands|299x500 IP: craftlands.tasrv.com WWW: craftlands.tasrv.pl

Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszego serwera. Administracja wyciska z siebie siódme poty, aby nasz serwre działał jak najlepiej. W nabliższym czasie w planach mamy dodanie własnej domeny, zmiana prezentacji na bardziej estetyczną oraz nagranie trailera serwera.

happi
happi

Tworzenie przyszłości na hostingowym serwerze? :thinking:

DoreK
DoreK α-tester v3

Tworzenie przyszłości na serwerze easyhc? :thinking:

Przynajmniej tak można zrozumieć tą prezentację, która kompletnie NIC nie mówi o tym serwerze. A te nowe craftingi to widać było już w 2015 roku jak nie wcześniej.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ta prezentacja to w sumie śmiechłem troche bo teoretycznie nigdzie nie ma nazwy o typie serwera Zacytowałbym i wyśmiał ale nie mam jak :( No ale OK, każdy robi serwer jaki mu się podoba, życzę w takim razie powodzenia i ten.. o jakiś zmianach informujcie :)

sztywan
sztywan

Serwer dopiero wystartował, gromadzi graczy i od razu musi być postawiony na serwerze dedykowanych o kto wie jakich parametrach? Nie wydaje mi się że jeżeli serwer stoi na histingu to od razu znaczy gorszy?

sztywan
sztywan

Nie jest to izihc. Serwer jest to survival + gildie z małym dropem, żeby coś zdobyć jednak trzeba troszkę na serwerze czasu spędzić

sztywan
sztywan

Prezentacja będzie nowa, będzie zawierać dużo więcej informacji. Będzie wykupiona domena i kilka nowych rzeczy będzie dodanych. Cały czas jeszcze pracujemy!

luxDev
luxDev Pionier

Niestety hasło typu "Tworzymy przyszłość" dla serwera typu survival + gildie które już są od kilku lat, nie pasuje, kolejny serwer ta sama gra. Życzę powodzenia ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Proszę o podanie różnicy między easyhc a tym "survivalem"

sztywan
sztywan

Drop nie jest z kosmosu (typu 50% na diamenty, tylko wynosi od 0.5% do maks. 2%). Administracja to nie grupa 16 latków, tylko grupa starszych, doświadczonych administratorów. Jak sama nazwa easyhc mówi że ma być łatwo, u nas aby jednak coś zdobyć to trzeba kilka godzin na tym serwerze spędzić. Serwer jest typu xcrafters, a z tego co pamiętam to był dobry survival + gildie, a nie żadne easyhc czy inne....

DoreK
DoreK α-tester v3

Dla mnie żadna różnica, kilka godzin na zdobycie wszystkiego to wielka łatwizna, easyhc i tyle, nie zmienię zdania do póki nie zobaczę bardzo małego dropu i trudnego poziomu gry.

Meretti
Meretti

Nic nowego, tego typu serwery nie mają przyszłości.