CraftGround

Zombie
współpraca-odrzucone
Bub
Bub

Nazwa Projektu CraftGround

Cel Stworzenia płynnie działającego serwera z dużą liczbą graczy.

Co udało się nam zrobić Stworzyliśmy mape (teren) i mamy skonczoną paczkę serwerową z resource packiem.

Plany Chcemy ukończyć budowę (czyli domy,drogi itp...) .

Usługi z lvlup.pro których potrzebuje aby zrealizować swój cel Serwer MC 6G EU ze względu na to że chcemy by na serwerze grało dużo osób. Strona WWW Standard by pokazywać statystyki grup i graczy

Co mogę zaoferować w zamian Bannery na stronie internetowej i FanPage'u Na mapie np: Billboardy z logo lvlup.pro

Dlaczego ten projekt jest unikalny Jest to tryb typu H1Z1 lub PUBG. Jako gracz masz możliwość grania solo i w grupie (najlepiej wybrać to drugie). Mapa jest o wielkości 5000x5000 bloków więc mieści się na niej 100 os (tak by każdy miał duże pole do popisu). Zaczynając grę w hubie możesz zaprosić znajomych do drużyny,grupy zwał jak zwał komendą /team zaproś nick albo grać samemu. Gdy już się przygotujesz możesz teleportować się na mape gdzie na spadochronie możesz dolecieć do miejsca w którym możesz zebrać broń,apteczki,amunicje i ubranie do walki. Jednak masz uważać nie tylko na przeciwników lecz na bombardowania które niszczą mapę i mogą zabić :P. Mapę można niszczyć bombami,granatami i artylerią, jednak odnawia się ona co 24h. Mapa 5000 x 5000 bloków nie jest mała więc musisz się jakoś przemieszczać. Od tego masz pojazdy typu saochody,łodzie,samoloty i czołgi (to ostatnie dla vipów).

Dziękuje za przeczytanie mojego podania, zapraszam do dyskusji w komentarzach :)

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

No witam kolejnego ubiegającego się o "wycyckanie" lvlupa :kappa: (żarcik :slight_smile:)

Bub:

Serwer MC 6G EU

Nie lepiej VPS? Wtedy można postawić WWW i coś więcej :kappa:

Bub:

płynnie

A przepraszam bardzo, klocki są nie płynne?

Bub:

Chcemy ukończyć budowę (czyli domy,drogi itp...) .

No dużo i coś więcej? Chcecie tylko pobudować? Z tego co wiem, to macie mape już skończoną :kappa: Sry, teren macie.

Bub:

Stworzyliśmy mape (teren) i mamy skonczoną paczkę serwerową z resource packiem.

Na chwilę obecną jestem pomiędzy czerwonym przyciskiem z Mam Talent (:kappa:) a kliknięciem zielonego przycisku "TAK" = jestem neutralny do tego projectu.

Poprosimy o zdjęcia waszych osiągnięć :slight_smile:

Życzę powodzenia :slight_smile:

koweq
koweq

Bub:

Stworzenia płynnie działającego serwera z dużą liczbą graczy.

ciekawy cel xD

Bub:

Bannery na stronie internetowej i FanPage'u Na mapie np: Billboardy z logo lvlup.pro

duża reklama widzę

Bub:

czołgi (to ostatnie dla vipów).

to takie trochę Pay2Win xD

Bub
Bub
  1. Wiem,mogłem sprecyzować
  2. Wiadomo dodamy jeszcze grafiti z lvlup.pro na hubie będzie wielkie logo (nie chcieliśmy pisać banału typu co 10m "Sponsoruje lvlup.pro" bo to jest wiadome. Ale przepraszam to też mogłem sprecyzować
  3. Serwer musi potem się utrzymać ;)
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucone