Crontab zadanka

Pytania i problemy
Damian28w
Damian28w

Cześć

Chciałem by na moim serwerze ark survival evolved co 3 godziny były czyszczone dzikie zwierzęta, z poziomu samego serwera nie da się tego ustawić, więc chciałem by było to robione automatycznie poprzez system linux za pomoca crona

usatwiłem wiec tak (dla przykładu podam tylko 2 linijki by nie zasmiecac posta):

50 20 * * * /usr/local/bin/arkmanager broadcast "za 10 minut dzikie dinki znikna, nie rozmnazaj, nie wykluwaj." * 21 * * * /usr/local/bin/arkmanager rconcmd destroywilddinos

50 23 * * * /usr/local/bin/arkmanager broadcast "za 10 minut dzikie dinki znikna, nie rozmnazaj, nie wykluwaj." * 00 * * * /usr/local/bin/arkmanager rconcmd destroywilddinos

i zadanko o 21 wykonusie sie dobrze, natomiast to ostatnie o północy już co sekundę, gdzie popełniłem bład ?

TheMultii
TheMultii

Damian28w:

natomiast to ostatnie o północy już co sekundę, gdzie popełniłem bład ? Nie co minutę?

Powinno być tak: 0 0 * * * /usr/local/bin/arkmanager rconcmd destroywilddinos - 00:00

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.