CSMIX.PL | Serwer TeamSpeak3 stworzony z myślą o drużynach e-sportowych!

Zombie
F4mouS
F4mouS

Siema, chciał bym zaprezentować serwer TS3 stworzony z myślą o drużynach e-sportowych, głównie CS:GO. Chcemy by z serwera korzystało jak najwięcej drużyn e-sportowych, oferujemy im kanały w specjalnej strefie dla właśnie nich. Dla teamów, które mają kanał u nas już dłuższy czas oferujemy rangę serwerową z ich nazwą i logiem i w przyszłości pewnie parę udogodnień. Dla zwykłych użytkowników możemy zaoferować to co pewnie oferuje każdy serwer czyli kanał prywatny. Cała lista tego co oferujemy:

  • Licencja NonProfit
  • Kanały dla drużyn w oddzielnej strefie gdzie kanały mają tylko teamy
  • Dla zwykłych użytkowników, którzy chcą sobie tylko pogadać ze znajomymi kanały prywatne
  • Miłą i pomocną administrację

Wejdź na serwer i przekonaj się już teraz! Nasze IP to: csmix.pl

690x271

Serwer od graczy, dla graczy i z myślą o graczach!

MichQ
MichQ

Serwer Niczym się nie wyróżnia. Wygląd kanałów do mnie nie przemawia. Zastanawia mnie jak zdobyłeś Licencję Bez Strony www bynajmniej po domeną: csmix.pl Niepotrzebny jak dla mnie spam robi ZEGAR, to kwestia gustu.

Moja ocena 5/10

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Powiem tak szczerze. Dzisiaj każdy serwer TS jest taki sam i niczym się nie wyróżnia.>F4mouS:

Dla zwykłych użytkowników możemy zaoferować to co pewnie oferuje każdy serwer czyli kanał prywatny.

To jest tzw. gwóźdź do trumny.

Może plusem jest to, że serwer "lubi" e-sportowe drużyny ;)

Jak dla mnie to "czterech liter" nie urywa.

F4mouS
F4mouS

MichQ:

Zastanawia mnie jak zdobyłeś Licencję Bez Strony www bynajmniej po domeną: csmix.pl

Podczas rejestracji licencji podaliśmy inną stronę, która jest powiązana z naszym serwerem ;)

DBanaszewski:

Dzisiaj każdy serwer TS jest taki sam i niczym się nie wyróżnia

Chce żeby serwer był dość prosty :)

LinGruby
LinGruby Pionier

F4mouS:

Serwer od graczy, dla graczy i z myślą o graczach!

No niestety bo tylko z tym jest kojarzony TS, jak ja miałem pierwszy kontakt to znajomi używali zamiast skype itp. komunikatorów ( a żaden nie był graczem jak ja ;-) )

F4mouS
F4mouS

Kojarzę TS głównie z grami, bo wiem, że jeśli ktoś chce pogadać to i tak wybierze prędzej skype :P Rozmawiałem z wieloma ludźmi i wiem, że do gier wszyscy a raczej większa część wybierze TS, a jeśli ktoś chce się komunikować to i tak wybiorą skype'a. Dlatego kojarzę TS3 z grami głównie :D

LeviPlayGames
LeviPlayGames

F4mouS:

chce się komunikować to i tak wybiorą skype'a

Nigdy w życiu, skype służył mi jedynie w wieku10-12/13, później przesiadka na coś bardziej "profesjonalnego" i elastycznego niż skype (czytaj ts). Co do samego tematu.. serwer taki jak wszystkie, nic ponad poziom.

koweq
koweq

Ja pod granie i komunikację wybieram wyłącznie Discorda, skype pozbyłem się dłuższy czas temu a TSa korzystam tylko jak ktoś koniecznie potrzebuje :v

Co do serwera - nikt już nie umie wymyślić nic innowacyjnego? Na takich serwerach możliwości TSa się kończą?

skilx
skilx

O kurde xD Nie chcę nic mówić ale, na platformie głosowej Discord jest... wiele zagrożeń dotyczących bezpieczeństwa samego klienta. Istnieją takie exploity że w głowie się nie mieści

koweq
koweq

A TS niby nie ma mnóstwa exploitów?

Anno
Anno

@koweq

Na wszystko się coś znajdzie 😉

skilx
skilx

Na TeamSpeaku nie ma "poważnych exploitów" ponieważ są cięższe do znalezienia, trzeba się napracować i napisać program pod taki exploit np z local telnetem który jest bardzo skomplikowany, lecz pod Discorda nie trzeba nic pisać wystarczy pomyśleć, wbić na Forum "hakierów" i następnie napisać frazę której klient nie potrafi odczytać a już ktoś otrzymuje wirusa w postaci np zdjecia. Na TeamSpeaku ciężko o takie exploity.

// w tej chwili nie ma żadnych exploitów na klienta, są może gdzieś jedyne po stronie serwera

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nie jest możliwa "instalacja wirusa" poprzez zdjęcie, chyba, że 0day w przeglądarce, ale to wtedy nie ma znaczenia czy używasz discorda czy nie :)

skilx
skilx

Słyszałeś o integrowaniu plików w zdjęciach?

// Taki exploit nie "instaluje" wirusa, jedynie go uruchamia, może to być np RAT

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nawet jeśli używasz jakiejś starej podatnej przeglądarki aka IE, to Discord i tak pobiera obrazki na swój serwer i je dodatkowo przetwarza, więc takie niepoprawne dane raczej znikną. Musiałbyś np. powiększyć obrazek i kliknąć pokaż oryginał, żeby przejść do adresu z którego został pobrany. Na TeamSpeaku musisz otworzyć adres czy chcesz czy nie, jeśli chcesz go zobaczyć. Na Discordzie masz bezpieczny podgląd.

Tą rundę wygrywa Discord

koweq
koweq

Z tego co wiem to Discord (client) jest oparty o chrome więc nie jest to aż tak bardzo podatne :v

F4mouS
F4mouS

Zapraszam na serwer TS3 csmix.pl Cały czas serwer się rozwija!!! Znajdziecie tam m.in: 🔸Miłą administrację, która zawszę Wam pomoże 😇 🔹Darmowe kanały prywatne 😎 🔸Stabilność i dostępność 24/7 👌 🔹Darmowe kanały dla drużyn w strefie teamowej 🤩 🔸Automatyzacje m.in automatyczne kanały prywatne 🔧 🔹Licencja NPL 512 slotów 📜 Zapraszam na csmix.pl690x271

koweq
koweq

Tworzyłeś już wątek z tym serwerem, po co nowy?

F4mouS
F4mouS

koweq:

Tworzyłeś już wątek z tym serwerem, po co nowy? Wprowadziliśmy kilka nowych rzeczy ;)

koweq
koweq

To trzeba było napisać w tamtym wątku :v

MichQ
MichQ

Jest takie coś na lvlup forum jak: "Odpowiedz" :D mogłeś tam te zmiany dodać ;P

PS. Co do tych zmian to nie są tak odczuwalne by pisać nowy post 😕

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Połączyłem tematy

luxDev
luxDev Pionier

Polecam temaspeak, używa fbota więc można podejrzeć działanie :slight_smile: Sama administracja dorosła wie co robi.

F4mouS
F4mouS

I w trakcie pisania jest także nowy bocik :slight_smile: