Cygnos - pierwszy, interaktywny z graczem serwer

Zombie
współpraca-odrzucone
Gary
Gary

####Nazwa projektu: Cygnos

####Cel: Zapoczątkowanie czegoś nowego w erze gry, jak i powrót do starych zasad rozgrywki.

####Co udało nam się zrobić: Pluginy, strona, DUŻA REKLAMA(YOUTUBE)

####Plany: Pokazać konkurencji że dobra rozgrywka to nie 3 wtyczki na krzyż okrzyknięte nowościami.

####Osoby/organizacje biorące udział (linki): Ja + real znajomi, https://www.youtube.com/channel/UCoUXtkWvUkkxc4JVAYVIT9Q oraz mnóstwo znajomych tego YouTubera z którymi ma stały kontakt.

####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp): 300 slotów oraz minimalnie 16GB Ramu, zapewne te wartości się zmniejszą ale mamy kilka pomysłów na zmniejszenie zasobo-żerności wtyczek.

####Co mogę zaoferować w zamian: Dobry zarobek dla hostingu jak i reklamę.

####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Jak dla nas nikt nigdy nie próbował czegoś takiego jak my, jest to projekt wymagający od groma pracy nie tylko przed startem ale też w trakcie edycji. Bardzo długo rozpisaliśmy się na yt i zrobiliśmy dobrą prezentację więc zapraszam na chwilkę tutaj: http://www.mpcforum.pl/topic/1504732-zapowiedź-cygnos/#entry12731342

Co do daty stworzenia prezentacji - tak styczeń, mieliśmy startować już pod koniec lutego jednak niektórzy członkowie ekipy mieli egzaminy a niektórzy nie wyrobili z nauką, teraz jesteśmy na dobrej pozycji żeby dociągnąć to do końca

Z chęcią odpowiem na wasze pytania, pozdrawiam.

Kukubaczek
Kukubaczek

Nic nie opisaliście, zero informacji na temat serwera... A wymagania całkiem spore ;)

Gary
Gary

Wystarczy czytać dokładnie nie scrollując co linie :)

Kukubaczek
Kukubaczek

Gary:

Cel: Zapoczątkowanie czegoś nowego w erze gry, jak i powrót do starych zasad rozgrywki.

No tak, dużo to mowi :/

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

###Pytania:

  1. Co to znaczy, że serwer jest interaktywny lub nie?
  2. Dlaczego prezentacja z MPCforum jest miliard razy lepsza niż ta przedstawiona przez ciebie na forum hostingu, z którym chcesz współpracować?
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Gary:

Dobry zarobek dla hostingu jak i reklamę

Zdefiniuj dobry zarobek i reklamę oraz przedstaw jak je obliczyłeś :slight_smile:

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Gary:

real znajomi Gary:

mnóstwo znajomych tego YouTubera

Nie wiem czemu, ale jak widzę takie kwiatki to od razu przechodzi mi ochota na dalsze czytanie. Jak znajomi real to tesco też? Do tego znajomi znajomych znajomych, to ani trochę nie brzmi poważnie.

Ach, w sumie to nie ma za dużo czytania, to mój drugi zarzut. Ja rozumiem pośpiech czy coś, ale to nie post do kumpli tylko poważna prośba.

Prezentacja serwera nijaka, do tego okraszona dziwnymi sformułowaniami. Jedyny plus to poprawna gramatyka (ale ze mnie grammar-nazi ;p).

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Aylin:

Ach, w sumie to nie ma za dużo czytania, to mój drugi zarzut. Ja rozumiem pośpiech czy coś, ale to nie post do kumpli tylko poważna prośba.

Biorąc pod uwagę że wątek ten jest prośbą o wyłożenie za nich w przypadku VPS KVM 239,90 PLN na miesiąc to faktycznie jest to poważna prośba. Nie jest w sumie nawet napisane czy to ma być VPS czy MC.

luxDev
luxDev Pionier

Szczerze moja Opinia jest taka, nie potrafisz dobrze opisać co ma takiego Twój serwer, łączysz dwa języki, Głównie nie potrafisz dobrze opisać coś co robisz, Tak jak wspomniał @kukubaczek Co to za serwer, jaki Tryb, jakie Pluginy tam robicie, opowiedź coś o sobie.

Ogólnie musisz zrobić na sobie dobre wrażenie, to nie jest tak że @SystemZ widzi że jest Youtuber +3,5k subskrypcji i już Ci sponsoruje z kieszeni KVM.

Jestem neutralnie nastawiony do tej Prosby.

Kukubaczek
Kukubaczek

3,5k to nie jakoś dużo xD Sam mam 2k subów, chociaż się do tego nie przykładałem + nie chwaląc się współpracuję z youtuberami +- 100k subów :D

luxDev
luxDev Pionier

Właśnie, planujesz coś wrzucić na Kanał? :)

Kukubaczek
Kukubaczek

W sensie ja? Nie :P Btw fajne powiadomienia na macu :D

Maaati
Maaati

Moim zdaniem wklejać link z mpc gdzie tutaj raczej sie prosi o serwer a tam nie to troche taka kpina :) Znajomi real raczej tez nie pomoga ;p

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Niestety muszę odrzucić ten projekt.