Czas edycji posta

LVL UP - forum
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Jako że mam dość sytuacji tego typu https://lvlup.rok.ovh/t/hcfpl/858/#54

Czas na edycję posta po jego utworzeniu wynosi teraz 60min zamiast zdaje się miesiąca. Mam szczerą nadzieję że to ustawienie pozytywnie wpłynie na brak sytuacji typu "nie spodobało się to usuwam co się da i zacieram ślady swojego istnienia" które działa moim zdaniem szkodliwie dla forum.

Wszystkie poradniki lub wątki wymagające częstej edycji mogą zostać przekształcone w tryb wiki co daje możliwość ciągłej edycji, również poza 60min od utworzenia. Jeśli wasze uprawnienia na to nie pozwalają to wystarczy napisać PM do @moderatorzy z linkiem do wątku a nasi moderatorzy ustawią to za was :slight_smile:

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Yhh mnie ta zmiana nie do końca odpowiada ale rozumiem tę konieczność. 😟

luxDev
luxDev Pionier

Też trochę mi się nie podoba zawsze edytuję post mc-shopu gdy coś dodaję :x

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Teoretycznie powinniście móc przekształcać swoje posty w tryb wiki ale widzę że w praktyce brakuje tej opcji. Sprawdźcie przy okazji proszę czy krótko po utworzeniu wątku da się wtedy je przekształcić, u mnie wygląda to tak:

506x244

Jeśli to nie zadziała to znajdę jakieś alternatywne rozwiązanie, póki co trzeba ręcznie dać znać moderatorowi że ten wpis będzie często edytowany aby uniknąć nadużyć na przyszłość.

luxDev
luxDev Pionier

Edytować postu już nie mogę (mcshop) oraz nie mam Trybu wiki :P

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Włączyłem tryb wiki dla tego posta, powinno być już ok.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Ten nazwijmy to klucz jest widoczny tylko przez chwilę po utworzeniu nowego wątku, potem znika on wraz z olowkiem, który daje możliwość edycji.