Czerwcowa obniżka cen

LVL UP
Jebanany
Jebanany

500x500

😈 HOTCZERWIEC 🤑 W ostatnim czasie pogoda obdarzyła nas niezłym upałem 😎. Wprawdzie nie możemy obniżyć 🌡 temperatury, ale ceny - jak najbardziej!

📅 Przez cały czerwiec możecie skorzystać aż z 20% zniżki! Wystarczy, że użyjecie specjalnego kodu, który obniży cenę KAŻDEJ oferty. Kupon można wykorzystać tylko na zakup nowych usług.

💻 Zastanawiacie się, czy zainwestować w nowy serwer MC. A może macie ochotę założyć swoją stronę internetową? Teraz możecie skorzystać z naszej promocji i kupić swój pierwszy serwer taniej, nawet o kilkadziesiąt złotych!

😲 Promocja obowiązuje do końca czerwca lub do wyczerpania zapasów. Warto skorzystać z promocji już teraz! PS. Dla niecierpliwych - kod jest ważny od dzisiaj 💪

KOD PROMOCYJNY: CZERWIEC2017

koweq
koweq

Na domeny też działa? :v

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Na wszystko czyli na domeny też 😸

DoreK
DoreK α-tester v3

Rozumiem że o stałych klientach lvlup zapomniał? :>

anon10657637
anon10657637

DoreK:

Rozumiem że o stałych klientach lvlup zapomniał? :> zaraz zapomniał, tylko nie uwzględnił w promocji ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio, to się nie dziwie. podobną taktykę stosują firmy telekomunikacyjne, na start dają bonusy, a przy przedłużaniu oferty musisz się zadowolić zwykłą ofertą. chociaż i tak Play jest w tym mistrzem, bo przy zalogowaniu do panelu zapisują ciasteczka, co uniemożliwia podglądanie nowych ofert promocyjnych - sam tego byłem w stanie uraczyć. ogółem reasumując - lepiej inwestować w nowych klientów, w aniżeli stałych. w przypadku nas, wiernych klientów lvlup nam się nie śni migrować. maszyny są całkiem ok, ceny nie są najdroższe, czego chcieć więcej?

Jebanany
Jebanany

Cóż, klient telefonii komórkowej, to inny klient, niż hostingu. Abonament bierze się na 2 lata, a hosting, można na 1 miesiąc. Jeśli zamarzy się komuś zmiana pakietu na wyższy, niższy (uwzględniając to, że umie sam przenieść sobie dane), to jest to ogromna okazja.

anon10657637
anon10657637

Jebanany:

Abonament bierze się na 2 lata, a hosting, można na 1 miesiąc. znając ludzi, preferują jak najrzadszy okres rozliczeniowy, najczęściej jest to 1 rok. sam z góry opłaciłem host WWW na rok, podczas promocji w 2016, kiedy była obniżka -50% #pdk

chociaż i tak w sumie nie rozumiem problemu @DoreK. lvlup.pro akurat jest hostingiem w miarę otwartym na swoim community, czego przykładem jest to forum, oraz comiesięczne nagrody za aktywność. widzisz? już masz stałą promocję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jebanany
Jebanany

To prawda. Po prostu też napisanie systemu, który miałby za zadanie uważać kogoś za "stałego klienta" nie jest proste. Dobrze wiemy, że tutaj nie kupuje się na PESEL (jak abonamenty w sieciach komórkowych), ale na adres email. Jeśli ktoś zapomni login/hasła do konto - zakłada nowe - i jest już nowym klientem, a nie tym "stałym".

Problem łatwiej jest rozwiązać dając promocję wszystkim, a nie odpisując na tickety typu "miałem u Was konto od początku, ale teraz mam nowe, mi też dajce zniżkę dla stałego klienta".

anon10657637
anon10657637

Jebanany:

"miałem u Was konto od początku, ale teraz mam nowe, mi też dajce zniżkę dla stałego klienta"

no i co z tego? konto nowe masz, tracisz wszelkie korzyści z posiadania tamtego. to jest naprawdę logika prosta, jak budowa cepa. tak w sumie masz na każdym hostingu, że analizują po dacie założenia konta i kiedy kupiłeś swoją pierwszą usługę/czy je posiadasz.

LinGruby
LinGruby Pionier

Ale przepraszam o co te spiny, nie rozumiem jest promocja na nowe usługi i dobrze. Ktoś chce skorzysta, a stali no sorry jak cię nie stać na opłacenie to zrezygnuj proste ( kup nową usługę po promocji ;-) ).

Ja podam na swoim przykładzie od ponad roku mam KVM i w przeliczeniu ile zjadał mi serwer w domu to mi się opłaca nawet bez żadnych promocji płacić za KVM.


jednak tema kasy to bardzo śliski temat jak polityka :-D :-D :-D

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Fajna inicjatywa, podoba mi się :D A co do rabatu na nowe usługi, tutaj cytat: "Zawsze można kupić nowego VPSa i przenieść pliki"

DoreK
DoreK α-tester v3

Za każdym razem będę tak robił :kappa:

SunNight
SunNight

Jak zwykle dla nowych klientów obniżka cen.. Dla stałych klientów nigdy. Brawo @SystemZ

anon10657637
anon10657637

jak się nie podoba, to zmień hosting. zależność prosta.

Jebanany
Jebanany

Wyrwałeś mi zdanie z kontekstu. Właśnie o tym pisałem, że nie jestem za promocją dla stałych klientów, a dla wszystkich.

koweq
koweq

BYŁY promocje dla stałych klientów... Brawo @SunNight.

LinGruby
LinGruby Pionier

LinGruby:

jednak tema kasy to bardzo śliski temat jak polityka 😃 😃 😃

zacytują sam siebie bo ten temat już się robi nudny ( KASA, KASA etc. )

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Odnoszę wrażenie, że ten "niezadowolony klient" miał już bana 😃

SunNight
SunNight

Kiedy? Bo jakoś nie pamiętam odkąd korzystam z usług lvlup.

SunNight
SunNight

Dobrze, rozumiem, że hosting robi takie rabaty dla nowych klientów by ich posiadał więcej.. Ale jak dla mnie jak już robić rabaty to też dla stałych klientów. Nie tylko dla nowych. Jak robić rabaty to już dla wszystkich w tym samym czasie.

koweq
koweq

wg. mnie to dobrze że zyskują nowych klientów :v

SunNight
SunNight

Oczywiście, nic nie mam przeciwko. Dzięki nowym klientom hosting jest o jeden dzień więcej. Ale nie można odtrącać stałych klientów.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nikt cie nie odtrąca, powinieneś się cieszyć, że nie musisz płacić za gorsze dwa razy więcej. Dają ci prawie za darmo, a ty jeszcze narzekasz, zobacz sobie na stosunek cen do jakości u innych dostawców, albo już tak rzucając się na głębszą wodę - zobacz ceny za usługi typu vps w stanach. D:

Jak tak spojrzeć na VPS OpenVZ, to można by powiedzieć, że mają stały rabat i jest to dobre kilkanaście procent :>

SunNight
SunNight

Przepraszam, albo nie czytasz ze zrozumieniem tego co pisze.. Albo masz ogólny problem. Napisałem, że promocje jak już robić to dla wszystkich.. Nie tylko dla nowych klientów.. Ehh.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Promocje dla stałych klientów są zazwyczaj uwzględniane w urodziny firmy. Sądzę że to świetny moment dać bonus osobom które wspierały lvlup.pro od kilku lat. Tak było i w tym roku jak wskazał @koweq kilka postów wyżej.

Odnośnie stałych programów dla stałych klientów to jak wspomniałem już wcześniej będzie program lojalnościowy https://lvlup.rok.ovh/t/program-lojalnosciowy/2205/#5?u=systemz Nie stoi nic na przeszkodzie aby znalazły się w nim stałe oraz tymczasowe rabaty