Cześć!

Zombie
koweq
koweq

Siemka! Bawię się już tydzień forum ale dopiero teraz się witam : P. Jestem gamerem głównie konsolowym bo na moim kompie nic nowego nie pójdzie. Specyfikacja kompa: AMD Athlon II 2X 260 Integra Radeon 3000 4GB RAMu Jakaś płyta główna od ASUSa Jakiś zasilacz I jakiś monitor LG Flatron. Bawię się serwerami Minecraft, byłem włascicielem własnego, pomocnikiem ( o czym mogą zaświadczyć ludzie z MaRPG gdzie przez 2 dni pomagałem i za jakiś czas znowu będe pomagał ) moderatorem, administaratorem i innymi (jeśli kogoś takiego szukacie to się zgłaszam). Pierwszą PCetową produkcją w jaką grałem to któraś cześć DIZZiego. Uczę się programować w C# żeby bawić się Unity. Jestem uzależniomy od pizzy, miodu i czarnych oliwek. Pisze to głównie dlatego bo na forum nic się nie dzieje. Cóż, to tyle, dziękuje za uwagę : P

koweq
koweq

Albo jestem nudny i nikt nie odpisuje albo nikt nie czyta forum :(

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Jestes nudny i nikt nie odpisuje 🤗😊

Witaj @koweq

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Jest weekend i jest ciepło - główne przyczyny czemu nic się nie dzieje. Niektórzy mają życie poza pixelami ;p

Witaj na forum i baw się dobrze :slight_smile:

koweq
koweq

Ci którzy budują MaRPG nie mają życia poza pixelami ;) @Marcoral @Xepio @kacper_o @patryks siedzą tam po 6 godzin ;)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Oj tam bywały momenty gdzie i ja siedziałem po 10 godzin i odwalałem jakieś rzeczy, to to jeszcze nie jest takie złe.

Po mimo tego, że lepiej jest spędzić czas na dworze lub iść gdzieś ze znajomymi ;). Szczególnie, że pogoda dopisuje.

kacper_o
kacper_o

@koweq Mała poprawka... Nie siedzimy po 6h tylko po 12:) Pozdrawiam:D

patryks
patryks Pionier

Witaj koweq! ;D

Poprawka

koweq:

siedzą tam po 6 godzin 690x387

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Granie po kilka godzin, to było fajne. Życie 20+, zwłaszcza tuż przed obroną wygląda tak: spanie, jedzenie, wypróżnianie, seriale i przygotowanie do obrony. W różnych proporcjach w zależności od tego jak bardzo nerwy dopadają ;d

Niech etap grania po kilka godzin dziennie trwa jak najdłużej. Potem to tylko obowiązki, podatki i inne nieprzyjemności.

koweq
koweq

Ejj! Ale afczenie sie nie liczy ;)

patryks
patryks Pionier

To, że na serwerze afcze, nie oznacza, że nic nie robię 😄 Większość rzeczy, które robię, nie widać gołym okiem na serwerze (prócz podziemi zamku, które były odskocznią od tych wszystkich linijek kodu) 😃

koweq
koweq

Żartuje sobie przecież :) . i tak dużo czasu pokładacie w ten serwer. Ale niszczenie podczas afczenia serwerów EasyHC nie jest dobre ;) ( jak ktos nie wie o co chodzi zerknąć na prezentację MaRPG na MPCForum)

happi
happi

Ile ma wyświetleń [prezentacja]?

koweq
koweq

Nie wiem : P

koweq
koweq

Od kidy masz nową miniaturkę na forum? Jeszcze niedawno miałeś domyślną ;)

Marcoral
Marcoral Pionier

koweq:

Żartuje sobie przecież :slight_smile: . i tak dużo czasu pokładacie w ten serwer. Ale niszczenie podczas afczenia serwerów EasyHC nie jest dobre 😉 ( jak ktos nie wie o co chodzi zerknąć na prezentację MaRPG na MPCForum)

Z tym niszczeniem serwerów EasyHC to oczywiście żart, chociaż u nas na TSie istotnie są one przedmiotem wielu żarcików - widzieliśmy prezentacje, w których właściciele takowych chwalili się, czego to u nich nie ma - survival, gildie, skyblock, questy, minigry i wiele więcej - wszystko to na jednym serwerze "aby nikomu się nie nudziło" :D Więc teraz za każdym razem kiedy któryś z nas zaprezentuje reszcie efekt swojej pracy, może być pewien, że reszta skwituje to osławionym już zdaniem "Było na EasyHC". Niezależnie, czy chodzi tu o nowy system autoryzacji, panel ze zgłoszeniami, forum, zrobienie customowego silnika damage'a czy nawet zbudowanie czegoś 😁 Kiedy zatem po przesiedzeniu kilkunastu godzin nad zrobieniem czegoś dowiaduję się, że było to na EasyHC naprawdę mam ochotę wrzucić je wszystkie do gazu 😝

happi:

Ile ma wyświetleń [prezentacja]?

Prezentacja niedawno przekroczyła próg 3,5 tys. wyświetleń.

koweq:

Od kidy masz nową miniaturkę na forum? Jeszcze niedawno miałeś domyślną 😉

Kacper_o błagał nas chyba z tydzień o nią, więc mu zrobiliśmy. Tak było..... 😆

kacper_o
kacper_o

Chyba mnie alzheimer łapie, bo nie pamiętam, żebym o cokolwiek prosił:D

Marcoral
Marcoral Pionier

Cicho tam 😃

koweq
koweq

Robi się drobny offtop :(

koweq
koweq

To może dodam że jestem redaktorem tego fanpage-https://m.facebook.com/serwermarpg ;)

happi
happi

Skoro offtop, to przestań pisać bezsensowne posty.. .-.

HippoMC
HippoMC

Hej 😛

luxDev
luxDev Pionier

Ale odkop leeel 👡

kielek
kielek

Hejka 😊!