Czy mogę zablokować użycie wszystkich komend oprócz tych do logowania?

Zombie
szymhal
szymhal

Cześć. mam taki nietypowy problem, jak ktoś zna pomysł na rozwiązanie to zapraszam do odpowiedzi. A więc tak, mam swój serwer BungeeCord. Domyślnie jak wchodzisz na serwer łaczysz się z hubem gdzie musisz sie zalgować. I tu powstaje pytanie, Czy da się zablokować wszystkie komendy, nawet takie ktorych nie ma, oprocz tych do logowania, czyli /login /l /register /reg /zmienhaslo. Probowałem w skrypcie, ale nic nie wychodzi. Oto moj skrypt: https://code.skript.pl/aCWktwVS/

Komendy pologin i przedlogin sa wykonywane przez plugin authme, po zalogowaniu i przed. Lecz to nie działa, iż po zalogowaniu nie da sie uzyc komendy /zmienhaslo bo wszystkie sa zablokowane.

Jezeli zna ktos rozwiazanie, to prosze o pomoc

JanekJaran
JanekJaran

Jakiego pluginu używasz do autoryzacji użytkowników?

szymhal
szymhal

AuthMe-5.2-legacy

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

[code]on command: if command is not "l", "login", "reg", "register" or "zmienhaslo": cancel event [/code]

DoreK
DoreK α-tester v3

Po co skrypt skoro możesz to zrobić... jedną komendą, musisz mieć worldguarda: /rg flag nazwa allowed-cmds /l, /login, /reg, /register, /changepass, /changepassword

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Tak, całkowita racja. Ale prawdopodobnie chciał użyć skript dla łatwych własnych wiadomości, integracji czy coś :)

szymhal
szymhal

@DoreK chciałem wszystko zrobić na jednym pluginie, żeby nic nie obciążało serwera. Na skrypcie napisałem blokowanie komendy, żeby nikt nic nie mógł niszczyć na lobby, żeby był nieśmiertelny, napisałem również skrypt który przenosi gracza do danego serwera gdy wejdzie w portal z wody.

Nieznajomy też ma racje, własne wiadomości. Za pomocą 5 pluginów zrobiłem całkiem fajne, a bardzo wydajne lobby dla serwera :)