Czy ten VPS sprosta moim wymaganiom? Jakie alternatywy?

Zombie
vps, ts3, kvm, openvz
piotreli
piotreli
Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nie, kup na lvlup.pro. Inaczej ci nie powiem :/

piotreli
piotreli

Ok ale nie wiem jaki kupic :) jak by mi ktos pomogl skonfigurowac cos takiego to jemu tez moge na miesiac postawic :) nie wiem tylko czy juz w marcu będę się decydował

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Na publiczny serwer teamspeak polecam VPS KVM 2gb z lvlup.pro - utrzymasz do 200* osób bez problemów ;)

* a może nawet więcej? :v

luxDev
luxDev Pionier

Nie polecam ci aruby pod publicznego ts3, z moich obserwacji wynika że jest bardzo słaby pod względem odpierania ataków "ddos".

Polecam za to https://lvlup.pro/oferta/vps-kvm-game-pro/ oferta 2 GB FR powinna ci spokojnie uciągnąć nawet więcej użytkowników :) a o ochronę martwić specjalnie się nie musisz, za łatwo go nie wywalą.

piotreli
piotreli

Hej To ma byc prywatny serwer ts srednio 35 osob do 50 takze nie wiem czy oplaca sie tak duzo inwestowac miesiecznie ??

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli nie obawiasz się o ataki to wybierz OpenVZ 4gb za 20zł miesięcznie.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Odradzam. Wybierz KVM 2gb na lvlup.pro, dostaniesz 2x więcej ramu i cene tańszą prawię o połowę (dodatkowo kod skript.pl -20% na zakup) - ochrona antyddos w pakiecie - lepsze cpu - lepiej :D

DoreK
DoreK α-tester v3

Tylko po co mu lepsze CPU skoro TS3 bierze go tyle co kot napłakał, tym bardziej przy 35-50 userach, skoro ma być prywatny to raczej ataków nie będzie.