DDNS | QNAP | NO-IP - Jak zrobić zewnętrzne ip?

Zombie
zarządzanie
Glupikocz
Glupikocz

Cześć mam pytanie bo mam serwer od QNAP i oczywiście nieszczęsny internet od Pyfrowego Colsatu [starałem sie ukryć nazwe firmy] I tam ip jest dynamiczne i wewnętrzne a z tego co wiem z np aplikacja NO-IP można to jakoś obejść ok fajnie supełek i jupi ale ja nie ogarniam tego rutera wogóle ponieważ tam jest 30000 linijek i gdzie co wpisać lub jak ktoś wie jak to dokładnie zrobić może napisać a tu screeny bo nie wiem co mam teraz zrobić i oczywiście na stronę wchodzę przez ip 192.168.1.3:8080 <---- Port na wejście na ta stronę QNAP 690x373417x499

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Z tego co wiem, co Centaurowy Polot gdzieś Pan System napisał że nie trzeba cenzurować nazw firm nie oferuje otwierania portów. IP zewnętrzne sprawdź na no-ip.eu a porty nie wiem czy się da nawet znaleźć w routerze.

Glupikocz
Glupikocz

Timo:

Z tego co wiem, co Centaurowy Polot gdzieś Pan System napisał że nie trzeba cenzurować nazw firm

To to wiem już rozwiązałem problem poszedłem kupiłem stałe ip i już działa ale dali mi znisze 50% bo tam juz w Polocie 2 lata siedzie a to nie chodzi o samo cenzurowanie tylko to jest tak słaba firma że może akurat ktoś się nie kapnie jaka to i pujdzie dalej i tam neta nie kupi 😃

Pantoflarz
Pantoflarz

No tak, zrozumieć Ciebie jest bardzo łatwo XD

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

@Pantoflarz tu się zgodzę 😛

Co do NOIPa - rozwiązywałem z Tobą ten problem i udało nam się przecież 😛

Kupiłeś stały adres IP w CP/Plus? Grottoluje, ale dlaczego? Przecież jest to niestabilny internet (chodzi mi, że radiowy jest niestabilny).

Tak jak sam mówiłeś - kup sobie internet po kablu, będzie mniej zachodu 😛

Glupikocz
Glupikocz

No tak ale nie mogę tu jest problem 😃 a dali mi duża zniszkę wieć brałem a to no ip to szkoda godać XD i jest stabilny uwierz mi na słowo nawet teraz jak mam stałe to jeszcze lepiej działa i wgl 😃