Demetria - Serwer Minigames + Survival

Zombie
współpraca-odrzucone
Jareczeq
Jareczeq

Nazwa projektu

Serwer Minecraft

Cel

Stworzenie serwera Minecraft

Co udalo nam sie zrobic

Zostal opracowany plan pracy oraz promocji. Szukamy partnera, ktory bedzie w stanie zaoferowac nam serwer.

Plany

Stworzenie serwerów oraz powiazanej z nimi na strone internetowa

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Youtuberzy, z ktorymi nawiazemy wspolprace w sprawie promocji

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

  • 3x Serwer Minecraft 4 GB RAM EU ze względu na pluginy i dużą ilość osób na serwerze
  • Serwer VPS OpenVZ 4 GB RAM EU
  • Hosting WWW pakietu Standard

Co moge zaoferowac w zamian

Panstwa pomoc przynioslaby korzysci dla Panstwa dzialanosci i wizerunki firmu ze wzgledu na promowanie hostingu, ktore odbywac sie bedzie na serwerze - przykladowo umiescimy linkinw automessengerze na serwerze czy tez stronie. Spodziewamy sie ruchu na serwerze

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Dwa lata temu stworzyłem swój serwer i muszę przyznać, że cieszył się takim powodzeniem, że do tej pory otrzymuję wiadomości, abym wznowił jego działanie. Zamknąłem go ze względu na brak czasu i chęć większego poświęcenia go mojemu kanałowi na YouTube.

Arvera
Arvera

Czyli całym twoim celem jest stworzenie serwera? Jakiego serwera? Nic nie napisałeś. Pomysł jest unikalny tylko dlatego, że kiedyś już miałeś serwer? Ja też miałam, ale tego nie pisałam, bo to bez sensu. Nikt nie weźmie od ciebie kota w worku, opisz serwer. A na razie jestem na nie.

endrjoo96
endrjoo96

Dla leniwych streszczę podanie: Witam, miałem serwer Minecraft i znowu chciałbym jakiś prowadzić. Dajcie mi serwery za jakieś sto złotych bo wcześniej miałem dużo graczy i będą Państwo mieli reklamę firmy na automessage. Unikalność serwera polega właśnie na dużej ilości graczy na poprzednim serwerze (sic!)

Czy gdybyś prowadził firmę, i jakiś koleś powiedział, że chce zrobić serwer minecraft, nawet go nie opisując, to wykładałbyś gruby hajs co miesiąc żeby on nie musiał? Zastanów się...

PS. Twoje podanie o współpracę i tak wygląda na streszczenie... Szczerze wątpię w to, że przeczytałeś choć jedno zaakceptowane zgłoszenie.

luxDev
luxDev Pionier

nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

@luxDev moja reakcja była podobna 😂 Przez chwile zastanawiałem się jak dobrze skomentować te podanie, ale pomysłów dużo nie było...

O serwerze nie dowiedziałem się NIC, o pomyśle rownież nic. Temat jest obiecujący - Serwer minigames i survival, lecz prezentacja nie jest zadowalająca i zachęcająca.

Sorry.

hej0ss
hej0ss

Swojego głosu nie oddam na TAK jak i na NIE... Może opisz jakie tam minigry pojawią się, jaki to będzie survival easy czy hard...

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nie