Depesza do kamcio96

Zombie
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Dostarczam przesyłkę do @kamcio96 , jak coś to nie zaglądałem na przesyłkę, ale coś kojarzę nick odbiorcy. Wiadomość znajdziecie na tej kartce, ja muszę lecieć.

Nr 001
Od: @SystemZ
Do: @kamcio96  
Nadano: 09.05.2016
Status: Jawny (do publiki)
Temat: Rejestracja na forum

Drogi obywatelu @kamcio96!
Zauważono twoją obecność na forum od wczoraj lecz obywatel nie napisał żadnego obwieszczenia.
Zaleca się daleko idącą ostrożność wobec ludu oraz zwiększenie swojej efektywności w przywitaniu się ze społecznością ze 0% do 100% w najbliższym możliwym terminie.
Pozwoli to na daleko idące korzyści w postaci rozwijania forum.

Administracja
Kukubaczek
Kukubaczek

Aha. Nie ma tutaj czegoś takiego jak pw?

kamcio96
kamcio96

Co takiego? Ja? Czemu ja?

Ja się wypowiem jak będzie do tego czas i okazja 😛

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Jest 😘

Ale SystemZ ma jakiś zamysł w tym, że publikuje takie listy właśnie do wglądu dla wszystkich. :)

kamcio96
kamcio96

Czyli mam się czuć wyróżniony? 😃

luxDev
luxDev Pionier

Tak :D

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Czuj sie jak chcesz, ja tam chyba za tym pomysłem nie nadążam...

Chyba, ze chodzi o to, że Pan Michał chciał, by teraz każdy sie przedstawiał w kategorii przywitań i bedzie takie watki tworzył ... Ale nie wiem... Mnie jeszcze tak nie wyróżnił 😭

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Kukubaczek:

Aha. Nie ma tutaj czegoś takiego jak pw?

Owszem, jest PW ale jego się używa jeśli chcesz aby widziała to jedna osoba.

kamcio96:

Co takiego? Ja? Czemu ja?

Zerkam regularnie na listę nowych użytkowników i pomyślałem że zrobię powitania trochę od tyłu dla tych co bardziej kojarzę po nickach a nie zdążyli jeszcze nic napisać. Nie chciałbym być postrzegany jako kolejny admin forum który nie istnieje i się nie udziela lub gada tylko z wybranymi. Wręcz przeciwnie, jestem tak jak reszta na forum, jedyne co mnie różni to że dbam o porządek.

Chciałem po prostu się przywitać, nie sądziłem że to coś złego :slight_smile:

adminek153:

Czuj sie jak chcesz, ja tam chyba za tym pomysłem nie nadążam...

Tak jak wspomniałem chciałem spróbować "odwrotnego" przywitania. Zerknijcie sobie jak wygląda depesza, mi kojarzy się PRL i tak stylizowałem ten post. Jeśli nie wywołało tu choć uśmiechu że to wygląda fajnie to wybaczcie, po prostu użyłem pomysłu który wpadł mi do głowy.

kamcio96
kamcio96

Uśmiech oczywiście był, dzięki za przywitanie ;)