DevTs.Online Serwer Teamspeak

Zombie
Kamzu
Kamzu

[] DevTs.Online []

Oferujemy

● 512 Slotów ● Niski Ping ● Boty Muzyczne 24/7 ● Kanał Premium (Od 10 Osób) ● Kanał VIP (Od 6 Osób) ● Ochronę Adresów IP (Adresy IP Widzą Tylko Właściciele) ● Ochrona AntyDdos ● Stabilność 24/7

Za Korzystanie z naszego serwera Teamspeak nic nie płacisz

[] DevTs.Online []

MichQ
MichQ

Nie jest to czasem OPENVZ? Jak tak to stwierdzenie ● Niski Ping jest błedne Mam nadzieję że jest to zakupiona licencja a nie CRACK.

    <15:13:12> "DevBot Aktualizator": Wiadomosc testowa serwera 4names.pl !   

Nie jest to czasem xBot? ^^

<15:14:34> Trying to resolve hostname 4names.pl
<15:14:34> Failed to resolve hostname '4names.pl

A Poza tym 4names.pl nie istnieje więc chyba błąd

Ten zegar też trochę nie potrzebny każdy ma zegar na komputerze [i robi dużo spamu]

Serwer jak serwer niczym się nie wyróżnia

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

To ten teamspeak od tego serwera minecraft :O

Kamzu
Kamzu

Nie

Kamzu
Kamzu

Jest to xbot nie zauważyłem tej funkcji co wysyła wiadomość

luxDev
luxDev Pionier

Wszedłem w temat dlatego że dostałem powiadomienie o nowej odpowiedzi i tak się zastanawiam co wnosi twoja wypowiedź teraz, wygląda to na zaczepkę, nabijanie postów może oświecisz mnie? bo ostatnia odpowiedź była tutaj 16 października a ty nagle wyjeżdzasz że ktoś używa crack phpShitBota

MichQ
MichQ

Pozwolę sobie dodać @luxDev że owy serwer nawet nie ma żadnego bot'a query 😄

Kamzu
Kamzu

Narazie nie ma bo owy jest pisany

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

nie żebym się czepiał, ale to boli :\

ów, nie owy

i czemu ostatnio jest jakiś nalot czepiania się po wątkach kto ma cracka i czego? :thinking:

Kamzu
Kamzu

Nie wiem

luxDev
luxDev Pionier

Po osiągnięciu 3 godzin na teamspeaku zostałem nagle wyrzucony przez kogoś z admnistracji z powodem "zarejestruj się!!!!!", nie wiem co takiego robiłem siedząc słuchając muzyki.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Prawdopodobnie nie zarejestrowałeś się wchodząc na kanał bota, co zapewne nie jest zgodne z panującym tam regulaminem :thinking:

luxDev
luxDev Pionier

Właśnie nie, raz zostałem przerzucony na kanał "afk" przez kogoś, potem wróciłem słuchać muzyki na poczekalni, i tak się skończyło :D

karkow
karkow

Jak każdy projekt robiony przez młode osoby - z rozmachem :D

Trudno się tu czymś wyróżnić. Ja osobiście szukam ciszy i spokoju o co trudno na dzisiejszych publikach. Jak nie muza (jakiś rap crap) na full volume na powitanie to jeszcze spamboty...

Ciekaw jestem planów na przyszłość. Licencja albo sloty, hosting, domeny, serwer - prawdopodobnie do października 2018 opłacona a to już dość spore kieszonkowe.

Gdzieś wyparowało 256 slotów?