Dj tips

Zombie
współpraca-odrzucone
kapi
kapi

Nazwa projektu

DJ Tips

Cel

Pomaganie nowym jak i zaawansowanym DJ'ą w wypraniu sprzętu DJ'skiego, oświetlenia, nagłośnienia, mikrofonów itd.

Co udało nam się zrobić

Doradziliśmy, poleciliśmy, wybraliśmy i pomogliśmy kilkuset Dj'ą z wyborem mikrofonu, sprzętu DJ'skiego ( ograniczeniem był kontakt wyłącznie przez TeamSpeak3)

Plany

._Pomoc większej ilości DJ'om w wyborze powyższych rzeczy _

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

https://web.facebook.com/DJ-Kapi-1689731584592847/

Wiele zaprzyjaźnionych DJ'i, oraz radio: http://clubparty.pl/

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Hosting www. PRO, potrzebny by strona działała bez zarzutów dzięki dużej reklamie będzie dużo czytelników.

Co mogę zaoferować w zamian

Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor".

kacper_o
kacper_o

Bez obrazy ale... to chyba jakiś żart. Zgłoszenie jest napisane tragicznie, w żaden sposób nie zachęca. Nie wiem co chcesz "wyprać", ale najlepiej wypierz ten projekt.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Siema 😅

DeeJayKapi:

DJ'ą

Tak tylko na wstępie muszę zahaczyć o coś co razi moje oczka -" DJą" poprawcie na "DJom", pls.

DeeJayKapi:

DJ'om

Tutaj, już dobrze napisałeś, nie wiem, czemu wcześniej tak napisałeś?

Pomijając już ten błąd, podanie jest napisane strasznie, ja bym tego nie kupił...

Spróbuj raz jeszcze ale tym razem stwórz coś, co Ty chciałbyś zobaczyć i co ty byś kupił... Odpowiedz mi szczerze, zainwestowałbyś w projekt, który tak się prezentuje?

koweq
koweq

Straszne D: Widziałem wiele podań, ale to jest po prostu straszne. Okropne. Mam dalej wymieniać?

LinGruby
LinGruby Pionier

kapi:

Cel

Pomaganie nowym jak i zaawansowanym DJ'ą w wypraniu sprzętu DJ'skiego, oświetlenia, nagłośnienia, mikrofonów itd.

a co tam chcesz prać? do prania to raczej dobra pralka nie serwer 😂

A póki co to na NIE bo to żaden projekt...

AutomattPL
AutomattPL

Pomaganie nowym jak i zaawansowanym DJ'ą w wypraniu sprzętu DJ'skiego, oświetlenia, nagłośnienia, mikrofonów itd.

Nie znam się na DJ'owych sprawach, ale nigdy nie sądziłem, że potrzebne jest pranie swojego sprzętu - pomaga to w zachowaniu wysokiej jakości czy może zapobiega częstszemu psuciu się?

A tak bardziej na serio... Sama prezentacja nie zachęca mnie do wystawienia pozytywnej opinii - skromnie i mało na temat, przychodzę na to forum żeby poczytać o projektach użytkowników, a tu ledwo zacząłem lekturę, to już ją skończyłem...

... przynajmniej się trochę przed snem uśmiechnąłem :D

luxDev
luxDev Pionier

Prezentacja wygląda jak wyjęta psu z gardła, nic ciekawego, co masz z tego? ;)

Jestem na nie :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Niestety, nie da rady.