[DL] MC-JoinTicket - Weryfikacja graczy przed ich wejściem + WWW

Projekty użytkowników
aktywny
luxDev
luxDev Pionier

Hej, musiałem niedawno napisać coś takiego dla siebie i pomyślałem że wrzuciłbym osobny plugin na forum dla was :D

Tak też się stało. Jak plugin działa - gdy gracz wchodzi na serwer plugin sprawdza w bazie czy jest wpis z jego adres IP. Jeśli jest to go wpuszcza jeśli nie ma wyrzuca go z komunikatem że musi się zweryfikować. Teraz się zastanawiasz gdzie odbywa się weryfikacja, domyśliłeś się teraz pewnie że na stronie no tak, ale skąd ja tę stronę wezmę? Dorzucę ci ją po prostu do pluginu.

Instalacja pluginu nie jest trudna, musisz posiadać tylko baze mysql, wrzucasz plugin do katalogu plugins w i tworzysz w mysql baze danych nazwij ją jak chcesz, następnie włącz serwer poczekaj aż się załaduje wszystko, wyłącz i powinien Ci się stworzyć folder pluginu z konfiguracją. W konfiguracji robisz wszystko tak jak jest opisane, pamiętaj o nazwie bazy którą zrobiłeś.

Wygląd podstawowej strony: image|690x377

Pobieranie:

Github:

Autor całej strony @Bubi

Na pewno pojawi się kolejna wersja w której pojawią się nowe rzeczy 😃

Kaczuc
Kaczuc

Bardzo fajna praca polecam! Przetestowałem na swoim serwerze i działa pięknie

idailygaming
idailygaming

Tego potrzebowałem! Dzięki :)

Przyda mi się do paczki pluginów, którą tworzę. :>
Bubi
Bubi

Na dniach pojawi się update strony poprawki + sprawdzanie kraju i czy osoba ma vpn/proxy.

idailygaming
idailygaming

Bubi:

sprawdzanie kraju i czy osoba ma vpn/proxy. Użyj do tego więcej niż jednej bazy :)

luxDev
luxDev Pionier

Co masz dokładniej na myśli?

Bubi
Bubi

O co dokładnie chodzi sprecyzuj :)

idailygaming
idailygaming

Przy sprawdzaniu danego ip zazwyczaj używa się bazy np. https://proxycheck.io/ i dodaj więcej niż tylko jedną taką bazę :)

Bubi
Bubi

Będzie 2 poziomowe sprawdzanie proxycheck.io & iphub.info

Patbox
Patbox

Bubi:

sprawdzanie kraju i czy osoba ma vpn/proxy.

Przydałoby się :slight_smile:

kjakkonrad
kjakkonrad

Szukałem tego długi czas! super mam zaraz wgrywam!

Jakub
Jakub

Pomysł fajny, nie było jeszcze takiego czegoś za darmo, ale czy to ma sens? No nie do końca ponieważ o wiele prościej jest wyciąć kraje na maszynie niż bawić się w plugin który przy większym ataku nic nie da :P

Nikox
Nikox

Jakub:

przy większym ataku nic nie da

Skoro w ogóle nie wpuści botów to jak ma nie zadziałać? :thinking:

Jakub:

prościej jest wyciąć kraje na maszynie

To prawda, ale jest znikoma część proxy z polski, więc nie zawsze taka ochrona zadziała.

PolishRoXoR
PolishRoXoR

Bardzo fajny plugin, czekam tylko na próby obejścia xD

kjakkonrad
kjakkonrad

hej mozesz zrobić tak aby tylko dla zagranicznego proxy była potrzeban weryfikacja?

kjakkonrad
kjakkonrad

@bump

Bump
Bump Regularny

Jakich nie istniejacych? Spingowal mnie xD

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

I teoretycznie jest to "bug", bo takowy nick kiedyś był wpisany na listę niedozwolonych nicków :thinking:

Umbreon97
Umbreon97

Bubi:

iphub.info

być może jest to odkop i przepraszam ale co w sytuacji kiedy ktoś ma zmienne IP? i po prostu zresetuje router? jestem bardzo ciekawy :D

Umbreon97
Umbreon97

a także w Polsce zdarzają się współdzielone IP co wtedy?

kjakkonrad
kjakkonrad

Propozycja sprawdzani poprzez www tylko dla VPN/Proxy

Umbreon97
Umbreon97

ale jeżeli ktoś chce stworzyć multikonto to w takim wypadku captcha będzie tylko ułatwieniem