[DL] MyRankMyPrank | Plugin na przydzielanie rang

Zombie
Szymon
Szymon

Witam, w dawnych czasach zrobiłem plugin do nadawania rang. Jako, iż nikt się nie skarżył, aby były w tym pluginie jakieś bugi. Postanowiłem go opublikować dla społeczności lvlup.pro.

Plugin był pisany spory czas temu więc jeżeli będzie trzeba coś poprawić postaram się też lekko go odświeżyć. Aktualnie kod pluginu wygląda tak, że możecie wziąć z niego przykład jak nie powinien wyglądać plugin (oczywiście nie wszystko, bo część zmieniłem przed chwilą).

Możecie dawać propozycje co mogę dodać do następnych wersji pluginu.

Komendy pluginu:

/group set %gracz% %ranga% [czas]* - ustawia graczowi tylko i wyłącznie rangę jaką wpiszecie na dany czas /group add %gracz% %ranga% [czas] [true|false]** - dodaje graczowi podaną rangę z odpowiednim czasem /group setperm %gracz% %uprawnienie% [czas]* /group addperm %gracz% %uprawnienie% [czas] [true|false]* /group info %gracz% [group|permission] [nazwa grupy/uprawnienia] - pokazuje szczegółowe informacje z tym musicie się pobawić, bo można wszystko zobaczyć /group clear %gracz% - usuwa wszystkie grupy i permisje dla podanego gracza /group convert %schemat% %nazwa pliku%* - przenosi rangi z innego plugiu do mojego

czas - np. 1h2s - wyraża 1 godzina i 2 sekundy true|false - jeżeli podamy true to czas dla danej grupy/uprawnienia będzie dodawany (np. daliśmy wcześniej komuś vipa na 30 dni i jeżeli damy znowu tej osobie vipa to czas będzie do siebie dodany) schemat - dostępne schematy: azrank

Uprawnienia:

Dodam jak będzie mi się chciało

Download: http://www105.zippyshare.com/v/yleiyAci/file.html Do uruchomienia pluginu wymagany jest plugin Vault

Plugin był pisany jeszcze jak nie było wersji 1.9 więc jest napisany pod 1.7

Krzychu102
Krzychu102

Dodaj uprawnienia i będzię ok.