[DL] PlayerChecker - Ułatwienie sprawdzania graczy!

Zombie
luxDev
luxDev Pionier

###PlayerChecker Pomoc przy sprawdzaniu podejrzanego gracza!

Gdy gracze piszą że ktoś ma Huzuni, killaure, musisz sprawdzić podejrzanego!

Wystarczy że wpiszesz /sprawdz nick przeteleportuje was do specjalnej klatki, czyli kordów ustawionych w configu.

Gdy gracz będzie czysty, wystarczy że wpiszesz /sprawdz nick czysty a jeśli miał coś /sprawdz nick nieczysty

Source-code: https://github.com/Dziksayu/PlayerChecker Download: PlayerChecker.jar.zip (3,6 KB) https://dl.lvlup.pro/luxdev/projects/PlayerChecker.jar

luxDev
luxDev Pionier

@refresh

koweq
koweq

a ten plugin dalej działa? btw. link to reklama.

btw2. wiem że odkop ale potrzebuje pluginów a akurat te z forum mi najbardziej pasują 😛

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

U mnie to w ogóle 361x392

(Tak wiem avast)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Kiedyś avast sam swoje pliki zobaczył jako zagrożenie, coś skasował i przestał mi działać. Od tamtej pory niczego nie używam, po prostu nie szwędam się po dziwnych stronach i zapora Win jakoś starcza ;)

Zostałoby ewentualnie poszukać na necie jakiejś strony z antywirami (kiedyś coś podobnego widziałam, ale zaginęło mi w milionie zakładek).

LinGruby
LinGruby Pionier

Aylin:

Zostałoby ewentualnie poszukać na necie jakiejś strony z antywirami

Abo zmienić system ;-)

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

speedy.sh i takie podobne się sprzedały - po prostu upadły i sprzedały swoje domeny innym firmom.

/Offtop

Co do anty-virusa to polecam (na Win 10) tego od M$ - Microsoft Defender - kiedyś był jako program antyszpiegowski (XD) dziś jest jako antyvirus (zastąpił Microsoft Security Essentials) - ja osobiście używam to "coś" i bynjamniej działa 😉

/Offtop

Co do pluginu, to jest on na Githubie, więc można go ręcznie skompilować, ale mimo co to proszę @luxDev, abyś go skompilował i umieścił na jakimś serwerze 😉

DoreK
DoreK α-tester v3

Ja tam mam coś takiego jak eset nod32 antivirus za trzy dyszki z g*a i działa xD Jak ten plugin w ogóle działa? /ło panie, temat sprzed roku, pewnie na 1.11 nie działa xd

luxDev
luxDev Pionier

@koweq oraz inni którzy czekali, aktualizacja tematu + mała aktualizacja pluginu (poprawione błędy)..

koweq
koweq

działa na 1.11.2?

luxDev
luxDev Pionier

Tak, nie widzę problemu czemu miałby nie działać.