[DL] TAntyBot

Zombie
minecraft, pluginy, zabezpieczenia, bot
TeksuS
TeksuS

Witam, jestem Oskar i chciałbym przedstawić wam plugin który może przydać się na początkujących administratorów serwerów minecraft które nie są jeszcze do końca zabezpieczone przez botami. Plugin przy pierwszym wejściu gracza na serwer ma za zadanie wyrzucić osobę wchodzącą. Plugin posiada również config gdzie możemy ustalić jaka wiadomość ma wyskakiwać przy pierwszym wejściu na serwer oraz listę graczy którzy przeszli już weryfikację możemy również cofnąć graczu weryfikację.

DOWNLOAD: http://hostuje.net/file.php?id=a55c885dfedbda78d230c892adb7879d

krfcm
krfcm Pionier

Nie wiem jaki sens ma taki plugin skoro większość botów ma fonkucję rejoin.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Trzeba trochę graczy podenerwować 😛

luxDev
luxDev Pionier

Pobrałem plugin i jak by jakiś większy serwer go użył to chyba maszyna na starcie by im padła 😛 Plugin jest strasznie słabo napisany, nie polecam używania go, niestety, popraw sprawdzanie czy gracz został zweryfikowany nie sprawdzaj tego live z configu.. użyj jakiejś bazy danych List czy coś tego typu, ewentualnie nawet sam Bukkit oferuję taką opcję event od wchodzenia na serwer -> hasPlayedBefore

Powodzenia.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie nazywałbym tego AntyBotem, bardziej AntyJoin :P Ten plugin, poza kickowaniem gracza po wejściu, kompletnie nic nie robi. AntyBot blokuje przed botami. Apeluję o zmianę nazwy.

tirex
tirex

Czemu tak sądzisz, że maszyna by Ci padła?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Zapewne poprzez złą (według luxDeva, ja nie wiem) konfigurację pluginu. Konfigurację, w sensie sposób sprawdzania graczy. Maszyna z 10 takich sprawdzeń niewłaściwych uciągnie, ale 400 na raz padnie :P

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

[code]public class AntyBotManager { public static boolean playedBefore(String s) { if (Main.getInst().getConfig().getString("users." + s) == null) { Main.getInst().getConfig().set("users." + s, true); Main.getInst().saveConfig(); Main.getInst().reloadConfig(); return false; } if (Main.getInst().getConfig().getBoolean("users." + s)) { return true; } Main.getInst().getConfig().set("users." + s, true); Main.getInst().saveConfig(); Main.getInst().reloadConfig(); return false; } } [/code] Każdy nowy użytkownik jest na żywca zapisywany do pliku yaml i cały config jest zapisywany, a potem przeładowywany. Co prawda, jest to robione z eventu asynchronicznego, ale nadal cpu płacze. Ciekawe czy w ogóle takie zabawy z konfiguracją są thread-safe?

tirex
tirex

Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to do zapisywania i przeładowywania pluginu przy pierwszym wejściu na serwer każdego użytkownika. Ale na pewno nie wymieniłbym HashMapy na Liste, gdzie CPU byłby bardziej katowany, niż przy użyciu konfiguracji yamla (@luxDev). Polecam zajrzeć tutaj.