Dlaczego zostałam wyrzucona z teamu MaRPG - true story

Off topic
TaSzczesliwa94
TaSzczesliwa94

Nie polecam serwera, budowałam tam wywalili mnie za nic, + korzystają jeszcze z moich budowli. Lepiej wejść np. na GC2 czy TC24 i tam pograć nie na takim gównie.

patryks
patryks Pionier

Zbudowałaś kilka domków i nic praktycznie więcej, w dodatku na mapie płaskiej, gdzie są budowle niewykorzystane, więc nie, nie korzystamy z twoich budowli. Czemu nie napisałaś za co wyleciałaś? Tydzień czekaliśmy jak będziesz miała mikrofon, we wymaganiach jest napisane, że mikrofon wymagany, pisałaś że będziesz miała, więc Cię zostawiliśmy, ale po tym jak dzisiaj weszłaś na serwer i zamiast robić to, na co się zgłosiłaś, to latałaś Sobie z FastBow'em strzelając dziesiątkami strzał na sekunde, Spiderem i Nukerem - którym niszczyłaś płaską mapę i w dodatku chwaląc się, że na innych serwerach cheatujesz, bo jest fajnie.

  • słaba reklama jakiś serwerów >.< Nie ośmieszaj się.

http://i.imgur.com/2AofecS.png Tutaj chyba wystarczający dowód, że budowałaś dla nas :D

Xepio
Xepio Pionier

heh.. Nie ma to jak napisać jako pokrzywdzona niewinna dziewczyna, która została zbanowana niesłusznie ;[ oj ci źli z MaRPG, buuuuu...A tak na poważnie poniższe zdjęcia to troszeczkę tak jakby dowód, jak twoja praca wyglądała na naszym serwerze, nie potrzebujemy obiboków i jeszcze osoby czitujące. I ty się Zuzia nazywasz budowniczym ? Należysz do Grupy Xant.. "grupa budowniczych" gdzie na serwerze by budować jakieś obiekty musisz kopiować je ze zdjęcia...po za tym budowanie przez 7 dni 6 obiektów to troszeczkę za mało ja przy dobrych wiatrach w jeden dzień może zbuduje około 30-35 ..A jeszcze teksty które pisałaś do Patryka Typu : A spierdalaj człowieku, macie przesrane. Oszuści jebani. Nie odpuszcze wam tego. Lvlup.pro się dowie jacy jesteście załośni. Macie po serwerze. Macie usunąć moje budowle. Inaczej napisze do lvlup.pro o oszustwie. Ps. Nie zezwalam na wykorzystanie moich budowli.

świadczą jaką osobą jesteś niegodną noszenia miana budowniczego nawet na każdym serwerze

Na dole są pokazane zdjęcia na których się przyznajesz do czitowania i nie martw się to także trafi do Ekipy Xant do której należysz

690x357690x357

TaSzczesliwa94
TaSzczesliwa94

Jakis serwerow? Sa ta najlepsze serwery w pl. A co do ss. Wysylaj. Wczoraj też latałam na xant i strzelałam do all wiec spoczko. Ten MaRpg to wielkiee gowno, dodam jeszcze Xepio ze na Xant reklamowales Srarpg czy marpg, juz nw. I bd mial bana ip. Wiec bye. A na tym rpg nie bedzie gralo wiecej niz 10os (liczac adm)

TaSzczesliwa94
TaSzczesliwa94

No tak buduje z jpg realistycznych dziecko. Dodam jeszcze wasz cytat :" spierdalaj masz bana kurwa". A i to ja kopiuje ze zdj? Nie wydaje mi się wy stawiacie 1blok na 20sek wiec pzdr.

patryks
patryks Pionier

Daj dowód tego "cytatu", nie dasz bo nic takiego nie było, zresztą... widać cały czat, do czasu zbanowania :) 1 blok na 20 sekund, dobre. Może świątynia poteflona jest z neta, jak nie to może moje podziemia? też nie? Nwm, podaj jakieś screeny, czy coś, co "kopiujemy" :) Weź lepiej się nie ośmieszaj już. Wywaliliśmy Cię, bo nic nie robiłaś i teraz masz ból czterech liter o to i zmyślasz jakieś bzdury ;)

Xepio
Xepio Pionier

TaSzczesliwa94:

Wczoraj też latałam na xant i strzelałam do all wiec spoczko

Ale co mnie interesuje że oni zezwalają dla mnie czitowanie to jest najgorsza formy gracza a ty jeszcze chcesz być w jakieś administracji ? I to że ktoś zezwala na swoim serwerze latanie i opierdzielanie się to nie znaczy że i ja będę tak robił

TaSzczesliwa94:

dodam jeszcze Xepio ze na Xant reklamowales Srarpg czy marpg, juz nw. I bd mial bana ip. Wiec bye.

Tak Reklamowałem na sewerze Xanta bo ten serwer jest do pozyskiwania budowniczych na różne serwery ale chyba nie wiesz jednej rzeczy mianowicie Administrator SnowRip zezwolił mi na umieszczenie linka do rekrutacji na serwer i w sumie Snow miał co do jednego racje że nie znajde dobrego budowniczego :)

TaSzczesliwa94:

A na tym rpg nie bedzie gralo wiecej niz 10os (liczac adm)

Ależ cie boli że cie wywaliliśmy jesteś warta tyle co twoje słowa czyli zero i zerem zostaniesz :), niestety ale tak to jest jak się nie zachowuje dojrzale na swój wiek.

TaSzczesliwa94:

No tak buduje z jpg realistycznych dziecko. Dodam jeszcze wasz cytat :" spierdalaj masz bana ■■■■■". A i to ja kopiuje ze zdj? Nie wydaje mi się wy stawiacie 1blok na 20sek wiec pzdr.

Te stwierdzenie "dziecko" było skierowane w naszą stronę ?:P Bo z tego co wiem jesteś ode mnie młodsza o 4 lata.A na ten nasz cytat daj jakieś zdjęcie bo nie kojarzę aby coś takiego było napisane ode mnie :P czy od patryka

TaSzczesliwa94
TaSzczesliwa94

I dam.

Xepio
Xepio Pionier

Jednak twoje pisanie jest na poziomie twojego IQ. Obrażasz w taki sposób bo co ? brakuje argumentów tobie?...pisz tak dalej to i na tym forum wyłapiesz bana:)

  • Edytowanie nic ci nie pomoże każda wiadomość wysłana na tym forum zostanie, także nie ukryjesz tego.

++ To że cie nic nie obchodzi to ja wiem bo widać było po twoim zachowaniu na serwerze i nie rób już Off-topic :)

TaSzczesliwa94
TaSzczesliwa94

I nie chce ukrywac. I co mi z bana? Nic. Mnie to nie obchodzi

patryks
patryks Pionier

TaSzczesliwa94:

I bd mial bana ip

690x387 Spokojnie, wszystko się zapisuje :) Xepio grzecznie się zapytał na msg snowripa, czy może się spytać ;)

koweq
koweq

TaSzęśliwa jest teraz TaNieSzczęśliwa (badum-tss) benadziejny żart :slight_smile:

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Niektóre posty zostały wybrane z wątku o MaRPG i przeniesione tutaj. Uprasza się o nie śmiecenie w tamtym temacie rzeczami, które nie mają nic wspólnego z rozwojem serwera.

Powyższy problem dowodzi, że jednak trzeba było od początku trzymać się wymagań. Oszczędziłoby to stresu pozostałym członkom załogi. Ale to tylko moje zdanie ;p

Jeśli krucjata "prawdy" zacznie się rozlewać ponownie poza tym wątkiem to obiecuję, posypią się bany. Póki co to ostrzeżenie.

Szymon
Szymon

Dzielny stróż prawa zawsze na posterunku :) Dobrze, że jest tu ktoś taki.

Patrząc na te budynki. Stwierdzam, że nie nadają się do postawienia na serwerze @TaSzczesliwa94, nie musisz się bać, że zostaną wykorzystane bez twojej zgody.

koweq
koweq

W sumię też zostałem wyrzucony (bo byłem beznadziejny :P) ale nie robię z tego jakiejś dramy, ba szanuje ich decyzję. A ty @TaSzczesliwa94 zachowujesz się jak jakiś 11 latek który nic nie rozumie. MaRPG to serwer tworzony przez profesjonalistów z pasją, tacy jak @Xepio @patryks czy @kacper_o super budują a @Marcoral pisze mega pluginy i ogólnie to świetni, mili ludzie. Dobrze że ta "drama" została przeniesiona tutaj do Offtopu, bo tam zaśmiecała temat.

Xepio
Xepio Pionier

Aylin:

Powyższy problem dowodzi, że jednak trzeba było od początku trzymać się wymagań

Tutaj masz 100%-ową racje, ale co najlepsze, nasze wymagania na budowniczego MaRPG są naprawdę wymagające, w sumie sam je przeprowadzam oraz konsultuje się z główną załogą czy takową osobę przyjąć, sprawia to, że automatycznie odpada 90% graczy, którzy no nie wiem mogą się uważać za osobę, która dobrze zna schematy budowania w stylu średniowiecznym, czyli w stylu, na którym bazuje nasz serwer, ale tak niestety nie jest. Nasze wymagania mają proste 3 rzeczy na które patrzymy podczas rekrutacji : wiek powyżej 17 lat, sprawny mikrofon oraz komunikatywność na teamspeaku, i bardzo dobra jakość budowania w stylach średniowiecznych. Nie wszystkim pasują takie wymagania...jak niektórzy na forach opisują: "Musze sie przyczepic. "wiek min. 15lat bo nie chcecie pracowac z dziecmi"? Zalosne, nie wiek swiadczy o osobie." I w sumie nie ma co się zasłaniać nie widzi mi się pracować z osobami młodszymi o jakieś prawie 6-7 lat, które próbują się dostać się do zespołu MaRPG gdzie także ich budowanie/projekt można oceniać w szybkiej skali 4/10,3/10. Oczywiście gdzieniegdzie i w takich przypadkach można zrobić wyjątek gdzie osobą naprawdę bardzo się stara i buduje ponad przeciętnie to wtedy wiek raczej nie ma tak wysokiego znaczenia jak w przypadku innych.

I małe przykłady jak nie budować, jeżeli osoba która stara się na posadę budowniczego buduje mi takie coś (To nie są budowle TaSzczesliwa94 :D) To trochę jakby nas obrażała :P 450x250

450x250

Aylin:

Oszczędziłoby to stresu pozostałym członkom załogi. Ale to tylko moje zdanie ;p Oj chętnie bym sobie oszczędził tego całego zamieszania...,i też oszczędziłbym całej załodze naszego serwera,bo przez takie jej działanie w afekcie nieuzasadnionej złości czy też frustracja, szarga naszą opinią publiczną "o nieludzkich traktowaniach :D". I to wyłącznie przez jej głupotę jest pisanie off-topic ma miejsce,jak dla mnie opisanie całego zdarzenia i powiedzenia prawdy dla mnie nie ma problemu,ale pozostaje jedno pytanie po co to wszystko było zawracać głowę ludziom z hostingu LVLUP?? I jeszcze te wypisywane tych zdań od niej na naszym serwerowym forum w prywatnej wiadomość do Patryka (pokreślę to jeszcze raz)[quote=, post:3, topic:602"] A spi$%#laj człowieku, macie przesrane. Oszuści je#@ni. Nie odpuszcze wam tego. Lvlup.pro się dowie jacy jesteście załośni. Macie po serwerze.Macie usunąć moje budowle. Inaczej napisze do lvlup.pro o oszustwie. [/quote] No po prostu ręce opadają z jej głupoty, już kawał czasu nie słyszałem bardziej absurdalnego oskarżenia kogoś w świecie minecrafta..:D

I pomyśleć, że ta właśnie osoba znajduję się w ekipę budowniczych XANT gdzie ta właśnie ekipa z tego, co wiem doświadczonych budowniczych wykonują różne projekty, mapy,miasta itp... na zlecenie, czyli za pieniądze. Na koniec mogę dodać ze załatwię jej wylecenie z owej ekipy XANT oraz umieszczę zdjęcia na forach minecrafowych jak to się ona przyznaję do używania różnych cheatów/hacków.

No cóż, zapraszam do wypowiedzenia się na ten temat czy zadawania jakichś pytań, jako że to dział off-topic to trochę możemy popisać :D I na koniec, trochę zdjęć moich prac z serwera, bo jeszcze nic nie dawałem w sumie :D

690x357 690x357 690x357 690x357

Oraz przez prawie całą ekipę budowa ponad 100 domków w stylu arabskim :D 690x357

happi
happi

Kolejna osoba co szuka atencji. Nawet się nie wypowiadam, bo poziom autora tematu jest tak niski, że moje domki w minecrafcie mają więcej klocków (chodzi o liczbę).

koweq
koweq

Zastanawia mnie czemu cały czas piszecie o godzinach nocnych. No może prawie cały czas.

koweq
koweq

Domek pewnego youtubera RoxMb 3 na 3 na 3 ma więcej klocków ;)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Ogólnie patrząc na to wszystko okiem osoby z zewnątrz to mam wrażenie że autorka dramatu chyba zawyżyła swój wiek. Mając prawie 17 lat nie robi się już takich jaj. Ach, no tak, zapomniałam. Pokolenie bananowej młodzieży ;d

Zgadzam się z @Xepio - też bym nie chciała pracować z 15-latkami. W moim przypadku to różnica 9 lat i nie jestem pewna czy znalazłabym odpowiedni poziom do rozmowy. Powiedzonka w stylu "wiek nie robi różnicy" (buahahahahaha), no cóż, robi różnicę. Nawet robiąc budowle, o czym tu z takim osobnikiem porozmawiać? Hm, raczej ta gała z majzy mnie średnio zainteresuje, a raczej o wpływie zorzy polarnej na rozród pingwinów Adeli też nie porozmawiamy (ironia zamierzona). Zdarzają się osoby, które są bardziej dorosłe jak na swój wiek, ale jest ich mało. Burza hormonalna kończy się u przeciętnego nastolatka w dniu odbierania dowodu osobistego po skończonej 18 (pi razy drzwi dzielone przez żabi okres).

A tak bardziej trzymając się kupy i pomijając problemy młodzieży (za co pewnie zaraz oberwę, jak ja to się unoszę). Ładne screeny, widać że budowle macie dopracowane. Aż miło popatrzeć :slight_smile:

Xepio
Xepio Pionier

Czemu w godzinach nocnych ?:D bo w dzień buduje i czasu nie mam haha :P

koweq
koweq

a co robisz jak afczysz?

Xepio
Xepio Pionier

Zazwyczaj to w tych chwilach które jestem na afku, to albo jem albo pracuje u siebie na podwórku (po prostu można powiedzieć ze się opierdzielam :D )

koweq
koweq

Spoko, a zmieniliście już godziny "odwiedzin"?

Xepio
Xepio Pionier

Odwiedzin jak na ten czas nie będzie niestety nie mam czasu pilnować graczy i byśmy sie musieli od roboty odrywać, po za tym Patryk wyjeżdża do Niemiec i nie będzie jednego z głównych założycieli tego serwera.

koweq
koweq

Ale dodajecie kilka osób, bo jak teraz patrze to jest jakiś 1dawidosik na serwerze a na forum MaRPG endrjo i ktoś tam jeszcze był...

Xepio
Xepio Pionier

są to osoby które zgłosiły się na bodowniczego:P

koweq
koweq

ale jednak macie sporo osób w teamie

Xepio
Xepio Pionier

Aktualnie jest 8 osób, 4 główne osoby czy Ja,Kacper,Patryk,Marcin i 4 pod budowniczych :P

koweq
koweq

czyli jest sporo osób ;) To fajnie, bo ten serwer jest mega. A i jeszcze jedno. Questy skończycie dużo przed startem serwera? Bo chętnie się bym zgłosił na testowanie wszystkich questów.

Xepio
Xepio Pionier

Beta testy serwera będą tak może gdzie na 80% zrobionego serwera :)

koweq
koweq

I wtedy mnie będę mógł testować?

Xepio
Xepio Pionier

Prawdopodobnie tak

koweq
koweq

Fajnie :) . W każdym razie życze MaTeam'owi (szczególnie tobie Xepio bo z tobą mi się najfajniej rozmawiało) jak najlepiej ;)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Co do degradacji (bo tak mogę nazwać zaistniała sytuacje) jest ona słuszna (z tego co widać), wiec nie rozumiem o co ta cała spina...

Panowie @koweq i @Xepio znowu odbiegamy od tematu :)

koweq
koweq

On zaczął ;)

Xepio
Xepio Pionier

adminek153:

Co do degradacji (bo tak mogę nazwać zaistniała sytuacje) jest ona słuszna (z tego co widać), wiec nie rozumiem o co ta cała spina...

Jak dla mnie w sumie można zamknąć temat bo raczej nic nowego nie wyniknie :P

adminek153:

Panowie @koweq i @Xepio znowu odbiegamy od tematu :slight_smile:

W sumie ja odpowiadałem na zadawane mi pytania.

koweq:

On zaczął 😉 Raczej nie ja :D http://scr.hu/0ibm/uehc2

koweq
koweq

Xepio:

No cóż, zapraszam do wypowiedzenia się na ten temat czy zadawania jakichś pytań, jako że to dział off-topic to trochę możemy popisać

A to Xepio? Jednak to ty zacząłeś :P

Xepio
Xepio Pionier

Koweq umiesz czytać dokładnie ? jest wyraźnie napisane podkreślę ci zapraszam do wypowiedzenia się na ten temat czy zadawania jakichś pytań (na ten temat) Czyli jakby jeszcze bardziej sprostować, na temat związany ze sprawa wywalenia TaSzczesliwa94.

A takie pytania / /

koweq:

Zastanawia mnie czemu cały czas piszecie o godzinach nocnych. No może prawie cały czas.

koweq:

a co robisz jak afczysz?

koweq:

Spoko, a zmieniliście już godziny "odwiedzin"?

koweq:

Ale dodajecie kilka osób, bo jak teraz patrze to jest jakiś 1dawidosik na serwerze a na forum MaRPG endrjo i ktoś tam jeszcze był...

koweq:

ale jednak macie sporo osób w teamie

koweq:

czyli jest sporo osób 😉 To fajnie, bo ten serwer jest mega. A i jeszcze jedno. Questy skończycie dużo przed startem serwera? Bo chętnie się bym zgłosił na testowanie wszystkich questów.

koweq:

I wtedy mnie będę mógł testować?

koweq:

Fajnie :slight_smile: . W każdym razie życze MaTeam'owi (szczególnie tobie Xepio bo z tobą mi się najfajniej rozmawiało) jak najlepiej 😉

Chyba ani razu nie zapytałeś o coś związane z tym tematem, a w sumie też nie potrzebnie na każde pytanie ci odpisywałem.

koweq
koweq

Spoko, rozumiem. Przepraszam. Nie spinaj się ;) . Czytam po prostu bardzo szybko i pewnych rzeczy nie zauważam.

TaSzczesliwa94
TaSzczesliwa94

Aha, twój jeszcze niższy.

TaSzczesliwa94
TaSzczesliwa94

Nie strasz bo sie zesrasz. Coś jeszcze? Umieszczaj na jakim forum chcesz te ss to z sb zrobisz idiotę nie ze mnie, i coś długo załatwiasz to wywalenie. Hmmm? Zaraz dam ss jak do mnie pisaliście, na forum waszym.

patryks
patryks Pionier

Nasza oszukana, wyzywana i niesłusznie zbanowana, przez złych z MaTeamu, TaSzczesliwa94 (TaNieSzczesliwa94) chyba zaczęła się mścić na nas, ale dlaczego skoro ją ten ban nie obchodzi?

TaSzczesliwa94:

I co mi z bana? Nic. Mnie to nie obchodzi

A jednak obchodzi! Budujemy sobie spokojnie, gdy ok. 14:00 @Xepio mówi, że ktoś nam zaspamował zgłoszeniami, było ich ok. 10 i każdy z nich zawierał liczby, by tylko wysłać formularz. Usunęliśmy je, zostawiliśmy tylko 1, a ja, jako że zajmuję się stroną techniczną naszej strony, zablokowałem ip> Nie trzeba było czekać długo, bo po 4,5h @Xepio znowu mnie poinformował, że ktoś zaspamował nas zgłoszeniami, tym razem były już to bluzgi, a wiadomości miały długości w setkach, tak że trochę popsuło nam to tablice ze zgłoszeniami, przyznaje, moje małe niedopatrzenie z ograniczeniem znaków we wiadomościach, @TaSzczesliwa94 dzięki, za "zgłoszenie" błędu 😆 Kolejne ip zablokowałem, a formularz poprawiłem :D Ale dlaczego wiem, że to nasza pani @TaSzczesliwa94? IP, z którego wysyłała zgłoszenie (1 zdjęcie ze screena) wskazuje na Netia SA w Krakowie, tak samo 2 IP, z którego dzisiaj były wysyłane spamowe zgłoszenia, także kierują na Netia SA w Krakowie, jakby tego było mało, IP z jej profilu, z naszego forum, które nie jest jeszcze dostępne, ponieważ nad nim ciągle pracuje, także wskazuje na Netia SA w Krakowie. Czy da się z tego wyciągnąć jakiś morał? Nwm, chyba tylko taki, że jednak wiem i posiadanie mikrofonu ma znaczenie 😜 Co teraz z @TaSzczesliwa94? Nwm, ale nie dość, że ośmieszyła się tutaj na forum, to jeszcze ma teraz nie najlepszą opinie. Trochę czasu na nią straciłem, ale myślę, że następne sprawy, będą tylko sekundowymi sprawami ;)

A tutaj screen, o którym wspominałem wyżej. 167x500

Xepio
Xepio Pionier

TaSzczesliwa94:

Nie strasz bo sie zesrasz. Coś jeszcze? Umieszczaj na jakim forum chcesz te ss to z sb zrobisz idiotę nie ze mnie, i coś długo załatwiasz to wywalenie. Hmmm? Zaraz dam ss jak do mnie pisaliście, na forum waszym.

Spokojnie to już jest kwestia czasu :) Jedynie gdzie będziesz mogła grać to na easyhc,a jeżeli dalej będziesz spamić nam formularz zgłoszeniowy to nic dobrego dla ciebie z tego nie wyniknie :) A pamiętaj że zmienianie ip i tak ci nic nie da bo wszystko da się sprawdzić: 77.255.127.107 77.255.124.217 159.205.202.3 Może jeszcze chcesz pod jakiś innym ip napisać ?

TaSzczesliwa94
TaSzczesliwa94

Bardzo śmiesznie mi grozisz Jedynie gdzie będziesz mogła grać to na easyhc no naprawdę.

patryks
patryks Pionier

Nie grozi Ci, tylko pisze ile jesteś warta ;)

TaSzczesliwa94
TaSzczesliwa94

Jestem więcej warta niż wasz cały serwer i wy.

patryks
patryks Pionier

Ok, myśl tak dalej 😃

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Do wszystkich z MaTeamu: zróbcie porządek, wywalcie zainteresowaną czy co tam trzeba, żeby skończyć tą farsę.

Do @TaSzczesliwa94: nie wiem o co się rzucasz dziewczyno, o to że ludzie prawdę piszą? Jeszcze kilka takich wiadomości przesyconych jadem i ban się szykuje, bo powoli tracę cierpliwość. Przyjmij z godnością że jesteś taka a nie inna i odejdź, a nie robisz fale jak jakieś podrzędne gówno.

TaSzczesliwa94
TaSzczesliwa94

Wisi mi, że bd mieć tu bana. 😊 . Kto to widział, aby Administrator użytkownika obrażał. Skandal lvlup.pro. Idzie ss na fora jak się tu Administracja wyraża.

patryks
patryks Pionier

Dobra, skończ już się kompromitować tutaj.

Myślę, że temat do zamknięcia, bo chyba dyskusja z tą osobą już dobiegła do końca, a dalsza część nie ma sensu.

TaSzczesliwa94
TaSzczesliwa94

No własnie, szkoda strzępic ryja.

Xepio
Xepio Pionier

TaSzczesliwa94:

Wisi mi, że bd mieć tu bana. 😊 . Kto to widział, aby Administrator użytkownika obrażał. Skandal lvlup.pro. Idzie ss na fora jak się tu Administracja wyraża.

Już całego LVLUP.pro oskarżasz ?:D Jejku jaka ty naprawę jesteś pusta -.-

Szkoda mi, i przykro się zrobi że takie coś jak ty byłaś u nas na serwerze jesteś zerem i zerem pozostaniesz jeżeli będziesz w ten sposób postępować.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

TaSzczesliwa94:

Idzie ss na fora jak się tu Administracja wyraża.

Po pierwsze - jestem tylko skromnym modem, ale dziękuję za uznanie. Po drugie - proszę bardzo, ale postuj cały wątek a nie wyjęty post z kontekstu. Po trzecie - wątek zamykam, a użytkowniczka dostanie bana jak tylko skończę robić ciekawsze rzeczy niż czytanie narzekania i płaczu bananowej młodzieży.