Długo wyczekiwane - Witam was!

Zombie
luxDev
luxDev Pionier

##Witajcie!

No zeszło mi trochę żeby "przywitać się" na forum, zajęło mi to 318 dni 😄

Mam na imię Paweł, (Paweł Dębiński, 18) interesuję się programowaniem, to moje hobby, lubię też pomagać innym na forum, wszystkie zwrócone mi uwagi biorę do siebie, i próbuję się poprawić następnym razem. Jestem człowiekem który ma bardzo duży dystans do siebie, niektóre rzeczy które piszę trzeba czytać z dystansem :P Może to dziwne, ale siedzę prawie zawsze w nocy i coś robie, mam na myśli pisanie w javie (i tak zresztą nie potrafię spać 😄), w dzień pisać, robić cokolwiek jakoś nie potrafię nie mam ochoty :P Często przesiaduje na teamspeakach, możesz mnie tam znaleźć pod Nickiem luxDev

Do samego hostingu lvlup.pro dołączyłem po raz pierwszy gdzieś w 2013 roku, miałem serwer - wtedy właśnie zaczynałem się uczyć programować w Javie, a zaczynałem wcześniej od pluginu Skript

Na forum podzieliłem się kilkoma projektami, które możesz znaleźć na moim profilu w tematach. Zapraszam cię też na mojego GitHuba jeśli cię to interesuje: https://github.com/Dziksayu Aktualnie prowadzę projekt serwera minecraft, który nie długo startuje a w międzyczasie koduję sobie Aplikacje pod Ts3 coś ala Mbot.

Mam nadzieję że to forum będzie istnieć jak najdłużej, odchodzić za szybko nie zamierzam 😄

Dzięki za przeczytanie bywaj! :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

No hejka, witam serdecznie, choć w sumie jesteś tutaj dłużej niż ja :D

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

No Proszę :slight_smile: W takim razie oficjalnie - witaj na forum

Pantoflarz
Pantoflarz

Dziwnie wita się z kimś kto jest to kilkakrotnie dłużej odemnie, ale cóż

Hej, fajnie że jesteś i dzielisz się pomysłami i projektami - na pewno się komuś przyda i oby tak dalej! Co do kodowania w nocy, też tak mam, każdy sądzi że to jakieś zboczenie, dobrze że w końcu znalazłem kogoś kto ma podobnie :D

LinGruby
LinGruby Pionier

Dzień Dobry @luxDev :-D :-D :-D

koweq
koweq

I to uczucie: czy się przywitać czy nie? xD A co mi szkodzi... Cześć!

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

(...)

koweq:

czy się przywitać czy nie (...)

Hm.. Hi!

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 14 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.